Piercing w Gliwicach - VeAn Poland
m. Gliwice
Księdza Marcina Strzody 6
Data otwarcia: 1 kwietnia 2022
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Gliwice Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Tatiana Kuzik

Ocena: 5 (36)
avatar
Gliwice Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Yevhen Volkov

Ocena: 5 (21)
avatar
Gliwice

Karolina Wala

Ocena: 5 (20)
avatar
Gliwice

Kristina Ovcharyk

Ocena: 5 (20)
avatar
Gliwice

Kateryna Usachenko

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usługi piercingu w Gliwicach

Udekoruj swoje ciało i spraw, by Twój swój styl stał się jeszcze ciekawszy.

Jak to zrobić? Skontaktuj się z naszymi mistrzami i uzyskaj najlepszy możliwy wynik. Wyróżnimy Cię z tłumu przechodniów, a Twoja ozdoba będzie zauważalna i ciekawa, gdziekolwiek się znajduje. Modyfikacja ciała będzie odpowiednia zarówno na wyrafinowanej kobiecej skórze, jak i na ciele mężczyzny. Przyjdź i uzyskaj porady o realizowaniu swojego pomysłu, o kosztach i dniu zapisu.

Piercing w Gliwicach

Jak sprawić, by zabieg był bezpieczny

Wielu rzemieślników każdego miasta w kraju oferuje nisko płatną pracę, co od razu rzuca się w oczy.

Dlaczego konieczne jest skorzystanie z usług salonu? W zasadzie wszystko jest bardzo proste:

  • Nasi specjaliści posiadają świadectwo wykształcenia w swojej dziedzinie.
  • Nieustannie poszerzają swój poziom wiedzy.
  • Pełna ochrona bezpieczeństwa i zdrowia dzięki sterylizacji narzędzi.
  • Jednorazowe materiały eksploatacyjne.
Piercing w Gliwicach
Piercing w Gliwicach
Piercing w Gliwicach

Duże doświadczenie specjalistów

Cały sprzęt jest wyczyszczony, zdezynfikowany i wysterylizowany, podobnie jak samo pomieszczenie.

Mistrz pracuje tylko w jednorazowych rękawiczkach, a wykonując pracę sterylizuje miejsce przekłucia oraz akcesoria. W proces modyfikacji ciała jest włączonych wiele dodatkowych procesów mających na celu ochronę zdrowia, dlatego koszt naszych usług może być wyższy w związku z utrzymywaniem bezpieczeństwa i higieny pracy.

Piercing w Gliwicach

Nasi pracownicy

Każdy mistrz, niezależnie od tego jakie usługi wykonuje, jest certyfikowanym specjalistą, który posiada odpowiednie dokumenty, w tym książeczkę sanepidowską.

Zawsze uczestniczymy w szkoleniach i seminariach, śledzimy trendy. Oferujemy najszybsze i najbardziej bezbolesne usługi, a co najważniejsze bez przykrych konsekwencji. Przychodząc do nas, w każdej chwili możesz liczyć na fachową poradę we wszelkich kwestiach.

Piercing w Gliwicach
Piercing w Gliwicach
Piercing w Gliwicach

Modyfikacja ciała w Gliwicach - portfolio

Nie możesz zdecydować się na lokalizację?

Jakie rodzaje przekłuć będą lepsze? Czy warto robić przekłucia w konkretnych miejscach? Spójrz na zdjęcia na stronie, aby dowiedzieć się, jak będzie prezentować się Twoja przyszła praca i zdecyduj, czy podoba Ci się wynik. Możesz też zastanowić się nad swoim pomysłem i ulepszyć go, inspirując się pomysłami z e-portfolio.

Czekamy na Ciebie w nowym salonie z szeroką gamą wykonywanych usług: nałożenia, korekty, usunięcia tatuażu oraz modyfikacji ciała, w tym piercingu. Nasi certyfikowani specjaliści już czekają na Ciebie! Dla nas praca jest najbardziej ulubioną rzeczą, w związku z tym każdy projekt traktujemy z pasją, doprowadzając go do perfekcji.

Wybierz lokalizację na ciele, aby uzyskać pożądany wynik. Najbardziej odpowiednie miejsce powinno również odpowiadać akcesoriom, dlatego dowiedz się wcześniej w salonie, co będzie najlepsze w Twoim przypadku oraz wybierz kolczyk, który Ci się podoba. Koniecznie wybierz odpowiedni dla Ciebie termin i zapytaj o koszt pracy. Możesz również uzyskać informację o pielęgnacji piercingu. Pamiętaj, że mistrz w każdym razie powie Ci, jak dbać o nowe przekłucia oraz wyjaśni, jak ważne jest przestrzeganie niektórych zasad. Będziesz miał możliwość zapytać ponownie o wszystko, co Cię interesuje. W razie jakichkolwiek wątpliwości, problemów, a nawet podejrzeń - od razu skonsultuj się z nami, a my zawsze chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Piercing w Gliwicach
Co jeszcze oferujemy

Oprócz piercingu nasi mistrzowie oferują usługi wykonania makijażu permanentnego.

Jakie są zalety tej oferty? Wyobraź sobie, że każdego dnia potrzebujesz znacznie mniej czasu na makijaż. Nie musisz już szukać najlepszych kredek do oczu lub odwiedzać salony kosmetyczne, aby dopasowywać kształt brwi. Makijaż permanentny na długo uwolni Cię od tych zmartwień. Obecnie tatuowanie jest najpopularniejszym trendem, dlatego możemy zaproponować dowolne opcje i złożoność pracy. Nasi mistrzowie gotowi do każdego wyzwania artystycznego bez żadnych problemów!

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.