Piercing w Gorzowie Wielkopolskim - VeAn Poland
m. Gorzów Wielkopolski
Sikorskiego 34
Data otwarcia: 4 lipca 2022
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Gorzów Wielkopolski Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Veronika Vlasova

Ocena: 5 (24)
avatar
Gorzów Wielkopolski

Viktoriia Stryzhak

Ocena: 5 (20)
avatar
Gorzów Wielkopolski

Oleksandra Dubyna

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Piercing w Gorzowie Wielkopolskim

W ostatnich latach modne stało się dekorowanie ciała różnymi nakłuciami.W dziedzinie piercingu istnieje wiele różnych rodzajów modyfikacji ciała, możesz ozdobić prawie każdą część ciała oryginalnym kolczykiem. Z usług piercerów korzystają klienci w różnym wieku, jednak ta usługa jest szczególnie popularna wśród młodych ludzi. Z reguły młode pokolenie wybiera w większości niezwykłe i oryginalne rodzaje modyfikacji ciała: piercing policzków, grzbietu nosa, warg, sutków, pleców. Pomimo niezwykłości tych nakłuć wyglądają bardzo fajnie i spektakularnie.

Jeśli mieszkasz w Gorzowie Wielkopolskim lub jesteś gościem miasta i chcesz urozmaicić swój wygląd, ozdobić swoje ciało pięknym i oryginalnym piercingiem, salon tatuażu „VeAn” jest do tego najlepszym miejscem.

Piercing w Gorzowie Wielkopolskim, w salonie „VeAn”, cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ salon ugruntował swoją pozycję na wysokim poziomie w świadczeniu wysokiej jakości i bezpiecznych usług modyfikacji ciała. Posiadamy najszerszy wybór kolczyków: uszu, warg, nosa, ciała i okolic intymnych. Zabieg przeprowadzany jest przez wykwalifikowanego specjalistę, w sterylnie czystym gabinecie, przy użyciu dokładnie wysterylizowanego narzędzia wysokiej jakości. Nasi profesjonaliści wykonają każdy rodzaj piercingu szybko, sprawnie i bezboleśnie.

Piercing w Gorzowie Wielkopolskim

Usługi piercingu naszego salonu

Najszerszy wybór usług piercingu — tylko w „VeAn”:

 • Piercing uszu;
 • Warg;
 • Brwi;
 • Kości policzkowe i policzki;
 • Przebicie nosa, grzbietu nosa;
 • Piercing języka;
 • Pępka;
 • Sutek;
 • Piercing ciała;
 • Play piercing;
 • Piercing o charakterze intymnym.Kiedy przyjdziesz do naszego salonu na usługi piercingu, najpierw otrzymasz konsultację z mistrzem. Specjalista wysłucha wszystkich twoich życzeń dotyczących tej usługi, zapozna cię z szeregiem przeciwwskazań i ograniczeń dotyczących leków znieczulających. Jeśli chodzi o wybraną procedurę przekłuwania, mistrz opisze cały zakres nadchodzących prac, powie Ci, jak zostanie wykonana procedura, pomoże Ci wybrać odpowiednią biżuterię dla wybranego rodzaju piercingu. Ponadto specjalista zapozna Cię z niezbędnymi ograniczeniami po nakłuciu oraz z zaleceniami dotyczącymi pielęgnacji uszkodzonego obszaru.

Piercing w Gorzowie Wielkopolskim
Piercing w Gorzowie Wielkopolskim

Maksymalna sterylność

Wybierając salon do wykonywania kolczyków, szczególną uwagę należy zwrócić na warunki sanitarne gabinetu, w którym zostanie wykonana procedura.Dla salonu tatuażu „VeAn” zdrowie klientów jest ważnym czynnikiem, dlatego ściśle przestrzegamy wszystkich norm sanitarnych, zasad higieny i bezpieczeństwa. Gabinet, w którym odbywa się sesja piercingu, jest w sterylnych warunkach, wejście do pokoju jest dozwolone tylko w jednorazowych pokrowcach na buty. Sprzęt roboczy i narzędzia są regularnie sterylizowane w gabinecie. Narzędzia, które są przeznaczone do jednorazowego użytku, mistrz otwiera i wykonuje dezynfekcję przy kliencie. Praca mistrza odbywa się w rękawiczkach jednorazowych, które są wymieniane na nowe po każdym kliencie.

Piercing w Gorzowie Wielkopolskim

Bolesność sesji

Bolesność zabiegu zależy od rodzaju kolczyków, doświadczenia mistrza, jakości środków znieczulających, a także od progu bólu klienta.Każdy klient inaczej odczuwa ten sam rodzaj nakłucia, ponieważ próg bólu każdego jest indywidualny. Abyś się nie bał i nie martwił bolesnymi doznaniami, nasz salon posiada w swoim arsenale skuteczne środki znieczulające. Stosowanie leków znieczulających skutecznie wyeliminuje ból, a procedura nakłucia dowolnej części ciała będzie dla Ciebie praktycznie niewyczuwalna.

Dla komfortu klienta oraz wygody mistrza przy pracy w trudno dostępnych miejscach gabinet wyposażony w rozkładane krzesła i kanapy, które można łatwo ustawić w dowolnej pozycji.

Wybierz tylko wysokiej jakości i bezpieczny piercing odwiedzając salon tatuażu „VeAn” w pięknym mieście Gorzów Wielkopolski.

Piercing w Gorzowie Wielkopolskim
Piercing w Gorzowie Wielkopolskim
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.