Piercing w Katowicach - VeAn Poland
m. Katowice
Andrzeja 21
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Katowice Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Valerii Zemtsov

Ocena: 4,6 (54)
avatar
Katowice

Inna Svyshch

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Danyil Honchar

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Mariia Savchuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Anton Khramov

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Alina Martsynkevich

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Piercing w Katowicach

Obszar różnych modyfikacji ciała ma wiele fanów na całym świecie.


Osoby różnego statusu socjalnego, rożnej płci i wieku korzystają z usług piercerów, żeby ozdobić swoje ciało różnymi przekłuciami. Zwyczaj przekłuwać różne części ciała ciągnie się od dawna, ale jeśli wcześniej każde przekłucie miało jakieś specjalne znaczenie, to teraz to jest tylko jedna z wariacji udoskonalenia swojego wyglądu i wyrażenia charakteru i emocji.

Branża piercingu wypełniona jest strasznie dużą rozmaitością przekłuć prawie wszystkich części ciała. Każdy ma możliwość wybrać coś sobie do gustu, lub to, co będzie uzupełniać jego własny styl i wygląd. Najbardziej popularna jest ta usługa wśród młodzieży. Dziewczyny również jak i facety ozdabiają swoje ciała różnymi rodzajami piercingu: policzki, brwi, język, wargi, pępek, sutki i tak dalej. Ktoś w ten sposób pomaga sobie na wyrażenie własnego charakteru, emocji i uczuć, a komuś po prostu podoba się ozdabiać swoje ciało w ten sposób.

Piercing w Katowicach jest popularny już też od dawna, ale nie w każdym salonie można znaleść wszystkie rodzaje i typy tej usługi. W «VeAn» robimy wszystkie rodzaje przekłuć i mamy wiele różnych kólczyków do wyboru. W tym studium w Katowicach robimy przekłucia zaczynając od najłatwiejszych, na przykład uszu, i do najbardziej ciężkich, takich jak piercing obszarów intymnych. Chcesz urozmaicić swój wygląd zewnętrzny? W takim razie trafiłeś tam, gdzie trzeba - salon «VeAn» jest najlepszy w tej branży.

Piercing w katowicach

Usługi piercingu VeAn

Piercing w Katowicach, w tattoo-studium «VeAn» - to jest gwarancja jakości i bezpieczeństwa dla zdrowia.


Zabieg jest wykonywany przez profesjonalnie wykształconego specjalistę, w całkiem zdezynfekowanym gabinecie ze przestrzeganiem wszystkich niezbędnych norm sanitarnych i higienicznych. U nas można zrobić piercing wszystkich rodzajów i poziomu trudności, specjalista wykona przekłucie szybko, na wysokim poziomie jakości i z jak najmniejszym bólem. U nas spodobają się tobie nie tylko wykonane usługi, ale i przyjemny poziom cen na nich.

W tattoo-studium «VeAn» na ciebie czekają takie rodzaje piercingu: 

  • Przekłuwanie uszu wszelkiego rodzaju, 
  • Przekłuwanie brwi 
  • Piercing policzków i kości policzkowych 
  • Piercing wargi, wszystkie rodzaje 
  • Piercing języka 
  • Piercing ciała, pleców, pępka, sutki, gorset 
  • Piercing intymnyZ powodu tego, ze przekłucia w niektórych miejscach mogą być bolesne, w dostępności w studium «VeAn» zawsze są specjalne znieczulające preparaty. Za pomocą środków o działaniu przeciwbólowym zabieg przekłucia jakiejkolwiek części ciała będzie prawie niewyczuwalny.

Piercing w katowicach
Piercing w katowicach

Bezpieczeństwo na naj wyższym poziomie

Tattoo-studium «VeAn» dba o swoich klientach.


Każdy gość naszego salonu ma możliwość na indywidualną bezpłatną konsultacje przed zabiegiem. Stylista w chęcią odpowie na wszystkie pytania, dotyczące zabiegu piercing, które cię interesują, przesłucha wszystkie życzenia dotyczące piercingu i podpowie, jak będzie lepiej, a także opowie o samym zabiegu, co na ciebie czeka i jak będzie wszystko się działo. Też będzie przeprowadzone zapoznanie się ze wszystkimi preparatami i środkami, które będą wykorzystywane i zapewni listę z rekomendacjami i poleceniami, jak pielęgnować świeże przekłucie.

Można również oglądnąć gabinet, gdzie będzie robiony piercing. W tym pomieszczeniu są przestrzegane sterylna czystość, dlatego wejście możliwe wyłącznie w jednorazowych pokrowcach na buty. Pod czas regularnego sprzątania w gabinetach jest sterylizowany cały sprzęt roboczy, wszystkie narzędzia pracy, i wszystkie instrumenty, które pod koniec bezwarunkowo idą do autoklawu. Zabieg piercingu wykonany jest w rękawiczkach jednorazowych, z przestrzeganiem wszystkich reguł sanitarno-higienicznych.

Dla zapewnienia komfortu klienta i stylista pod czas zabiegu, każdy salon «VeAn» jest wyposażony specjalnie dopasowanymi, transformowanymi krzesłami i kuszetkami. One łatwo zmieniają swój wygląd i można dostosować do tego zabiegu, który będzie wykonywany, dla ułatwienia pracy stylisty, nie przeszkadzając komfortu klienta. Krzesła są zawsze osłonięte jednorazowymi prześcieradłami lub folią, których zmiana odbywa się po każdym kliencie.

Nie tylko jakość zrobionej procedury, a i zdrowie każdego klienta powinno być u profesjonalistów przede wszystkim. Nasz salon «VeAn» całkiem rozumie to i dlatego, robimy wszystko niezbędne, żeby bezpieczeństwo naszych klientów było na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.