Piercing w Koszalinie - VeAn Poland
m. Koszalin
Zwycięstwa 10
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Koszalin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Anastasiia Cherednyk

 • Tattoo
Ocena: 5 (20)
avatar
Koszalin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Olena Minaieva

Ocena: 5 (20)
avatar
Koszalin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Yelyzaveta Morozova

 • Piercing
Ocena: 4,5 (21)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Piercing w Koszalinie

Jeśli szukasz specjalistę, który wykona wysokiej jakości i bezpieczne piercing w Koszalinie, zapraszamy do odwiedzenia specjalistycznego salonu „VeAn tattoo”.Znajdziesz usługi na poziomie międzynarodowym i przystępne ceny.

Piercing w Koszalinie

Piercing i jego popularność
we współczesnym świecie

Od najdawniejszych czasów wykonywali nakłucie różnych części ciała, aby ozdobić je łańcuszkami, metalowymi szpilkami, kolczykami, a jeszcze wcześniej improwizowanym materiałem.Na przykład Aborygeni mieszkający na terytoriach współczesnej Australii, Ameryki Łacińskiej, Afryki robili dziury w tkankach miękkich głowy, ramion, klatki piersiowej i wkładali do nich patyki, gałązki, a nawet kości zabitych zwierząt. Stopniowo moda na przebicia przyszła do Starego Świata. W krajach europejskich i w Rusi Kijowskiej dziewczętom przekłuwano uszy w młodym wieku. Do otworów wstawiano masywne kolczyki wykonane z metali szlachetnych z inkrustowanymi kamieniami szlachetnymi.

W Historii najnowszej piercing rozprzestrzenił się bardzo szeroko. Początkowo przedstawiciele różnych subkultur, muzycy i rowerzyści zaczęli wykorzystywać tę praktykę do wyrażania siebie, przyciągania uwagi innych i fanów do wyglądu. Tradycja robienia nakłuć po zaadaptowaniu się do codziennego życia zawładnęła zupełnie innymi grupami ludności.

Dziś przebija się nie tylko płatki uszu, ale także brwi, skrzydła nosa i różne miękkie części ciała. Dla wielu osób piercing w Koszalinie stał się okazją do oryginalnego wyglądu, nadania wizerunkowi indywidualności.

Piercing w Koszalinie
Piercing w Koszalinie

Piercing w Koszalinie w salonie
„VeAn tattoo”: dostępne usługi

Osoby zainteresowane piercingiem w Koszalinie będą zainteresowane dowiedzeniem się jakie usługi można uzyskać w naszym salonie.Nasi mistrzowie wykonują:

 • Pojedyncze i wielokrotne przebicia uszu: płaty, tkanka chrzęstna.
 • Przekłuwanie ust i jamy ustnej (policzków, języka).
 • Piercing podbródka, chrząstki nosa, brwi.
 • Piercing okolic intymnych, tkanek piersi, pępka.
 • Podskórne wszczepianie prętów, na których instalowane są różne elementy metalowe (kulki, płytki).
 • Tunele. Procedura polega na stopniowym zwiększaniu (rozciąganiu) nakłucia do wymaganej średnicy. Następnie do otworu wkładana jest dekoracja — dysk lub pierścień.
Piercing w Koszalinie

Co otrzymują klienci salonu „VeAn tattoo”?

Osoby przyjeżdżające do nas na piercing w Koszalinie mają gwarancję otrzymania następującego zakresu usług:

 • Wstępna kompetentna konsultacja mistrza, która odbywa się bezpłatnie. Na spotkaniu ustalane są szczegóły procedury, specjalista ostrzega klienta o możliwym ryzyku.
 • Wyznacza się datę przeprowadzenia procedury.
 • W wyznaczonym dniu klient jest proszony o przejście do specjalistycznego gabinetu, w którym wcześniej przeprowadzono niezbędne środki sanitarne i higieniczne.
 • Mistrz używa specjalnego sterylnego sprzętu, pracuję w ochronie rąk. Skomplikowane nakłucia wykonuje się w znieczuleniu miejscowym.
 • Po przekłuciu specjalista wydaje zalecenia dotyczące opieki nad miejscem ekspozycji. Ich przestrzeganie minimalizuje ryzyko powikłań.
Piercing w Koszalinie
Piercing w Koszalinie
Dlaczego warto zrobić piercing
w salonie „VeAn tattoo”?

Anatomia człowieka jest bardzo złożona.Jeśli jakiekolwiek interwencje inwazyjne zostaną wykonane przez osobę niedoinformowaną, mogą wystąpić poważne komplikacje. W końcu wiele części ciała jest przesiąkniętych zakończeniami nerwowymi, naczyniami krwionośnymi.

Aby wyeliminować jakiekolwiek ryzyko, piercing w Koszalinie powinno się powierzać tylko profesjonalistom. Wszyscy nasi mistrzowie mają wykształcenie medyczne, dzięki czemu wiedzą, które nakłucia są bezpieczne. W przeciwieństwie do prywatnych mistrzów ściśle przestrzegamy standardów zawodowych i wszystkich środków bezpieczeństwa. Poza salonem nie można ich zagwarantować. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej. Chętnie odpowiemy na twoje pytania.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.