Modyfikacja ciała w Krakowie - VeAn Poland
m. Kraków
Długa 29
Data otwarcia: 30 października 2021
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Kraków Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Sungat Aliyev

Ocena: 5 (49)
avatar
Kraków Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Daria Tarnavska

Ocena: 5 (28)
avatar
Kraków

Oleksandra Riabchuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Kraków

Olha Kostiuk-Malynovska

Ocena: 5 (20)
avatar
Kraków

Vladyslava Litvina

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Modyfikacja ciała w Krakowie

Od czasów starożytnych różne modyfikacje ciała były używane jako pomóc w wyrażaniu siebie, w celu ozdobienia ciała, wyróżnienia się od innych, przyciągnięcia uwagi.Przykładem tego jest piercing płatka ucha, który w Rosji od czasów starożytnych był wykonywany przez dziewczynek od bardzo młodego wieku. Kolczyki były wkładane w przekłute ucha: w bogatych rodzinach - złoto z kamieniami szlachetnymi, a w biednych - z dostępnych materiałów, na przykład drewno, żelazo i tak dalej.

W Ameryce Łacińskiej, Australii i Afryce praktyka modyfikacji ciała poszła znacznie dalej. Plemiona Aborygenów wykonały przekłucia różnych części ciała, w tym tkanek miękkich głowy, ramion, nóg, klatki piersiowej. W uzyskane otwory wstawiano kości, patyki, później - metalowe pręty i pierścienie. Stopniowo taka modyfikacja ciała przeniknęła do Starego Świata. Robili to przedstawiciele nietradycyjnych subkultur, muzycy, rowerzyści tak dalej. Dziś modyfikacja ciała jest zmodernizowana, dostosowana do codziennego życia, jest popularny u różnych warstw populacji ludzkiej. Salony codziennie przeprowadzają profesjonalne procedury, realizując śmiałe pomysły odwiedzających.

Jeśli jesteś zainteresowany modyfikacją swojego ciała i znajdujesz się w Krakowie, zapraszamy do odwiedzenia studia «VeAn». Szeroki wybór usług transformacji i zmiany ciała przyjemnie Cię zaskoczy.

Modyfikacja ciała w Krakowie

Dostępne modyfikacje ciała w Krakowie

Nasi eksperci są gotowi wykonać: 

  • Przekłuwanie uszu: klasyczne, w tkance chrzęstnej, w tym w kilku miejscach. 
  • Przekłuwanie ust w różnych stylach. 
  • Przebicie jamy ustnej: policzki, język. 
  • Przekłucie brody 
  • Przekłucie chrząstki nosa: skrzydeł, przegrody, grzbietu nosa. 
  • Kolczyk do brwi. 
  • Przekłucie stref intymnych. 
  • Przekłucie tkanek miękkich klatki piersiowej, brzucha i innych części ciała. 
  • Mikrodermale: implantacja pod skórę części kólczyka, na której można dodatkowo zamocować kulki, kolce, zdobienia. 
  • Tunele: przekłucie jest stopniowo rozciągane do pożądanej średnicy, a następnie wstawiane są dekoracje o odpowiednim rozmiarze.Cechą wszystkich takich modyfikacji ciała jest konieczność noszenia biżuterii w otworach. W przeciwnym razie przekłucia mogą się zagoić.

Modyfikacja ciała w Krakowie
Modyfikacja ciała w Krakowie

W Jaki sposób wykonawana jest modyfikacja ciała w naszym salonie?

Każda procedura zaczyna się od tego, że stylista, który to robi, prowadzi kompetentną konsultację dla klienta.


Musisz spotkać się ze specjalistą i ustalić, którą modyfikacją ciała w Krakowie jesteś zainteresowany. Stylista zapozna się z życzeniami gościa i oceni możliwość wykonania tej procedury. Po uzgodnieniu szczegółów ustalana jest cena usługi. Specjalista informuje również klienta o możliwym ryzyku i możliwych utrudnieniach pod czas gojenia.

Jeśli nie ma przeciwwskazań do prowadzenia procedury, a także jeśli odwiedzający jest zadowolony z warunków salonu, jest ustalany czas realizacji procedury.

Przekłucie wykonuje się w specjalnym gabinecie w salonie VeAn. Używany jest specjalny sterylny sprzęt i narzędzia. Stylista przestrzega wszystkich niezbędnych środków ostrożności: pracuje w masce, w rękawiczkach jednorazowych. Stosuje się znieczulenie miejscowe, jeśli będzie to potrzebne i więc ból jest nieznaczny.

Po zabiegu klient otrzymuje profesjonalną, szczegółową poradę dotyczącą opieki miejsca, w którym była robiona modyfikacja. Jeśli są przestrzegane wszystkie polecenia, ryzyko utrudnień i problemów pod czas gojenia jest minimalne.

Dlaczego modyfikacja ciała powinna być wykonywana w salonie?

Anatomia człowieka jest tajemnicą dla osoby nieprofesjonalnej w tej branży.


Nieprawidłowo wykonane przekłucie może zaszkodzić zdrowiu człowieka, ponieważ zakończenia nerwowe są skoncentrowane w niektórych częściach ciała. Każdy stylista salonu «VeAn» przechodzi obowiązkowe szkolenie, więc wie, która modyfikacja ciała jest bezpieczna. Tylko w salonie przestrzegane są profesjonalne standardy i niezbędne środki bezpieczeństwa. Nie można zapewnić ich w domu.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.