Piercing w Łodzi - VeAn Poland
m. Łódż
Al. Tadeusza Kościuszki 3
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Łódż Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Inessa Sikorskaja

Ocena: 4,8 (27)
avatar
Łódż Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Olha Petrenko

 • Tattoo
Ocena: 5 (20)
avatar
Łódż Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Anastasiia Kalashnyk

 • Tattoo
Ocena: 5 (20)
avatar
Łódż

Bohdan Korshak

Ocena: 5 (20)
avatar
Łódż

Valentyna Podolianchuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Łódż

Anastasiia Kalashnyk

Ocena: 0 (0)
avatar
Łódż Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Yaroslav Kutsokon

Ocena: 5 (28)
avatar
Łódż

Zuzanna Siwińska

Ocena: 5 (20)
avatar
Łódż

Valentyna Podolianchuk

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Piercing w Łodzi

Kolczykowanie ciała (body piercing) sięga czasów starożytnych (5000 r. przed naszą erą) i dzisiaj trudno jest jednoznacznie określić kiedy i przez kogo został zapoczątkowany ten sposób modyfikacji ludzkiego ciała.


W Starożytnym Egipcie kolczykowanie ciała oraz noszenie kolczyków było przywilejem najwyższych sfer społeczeństwa.Piercing był też popularny w rzymskim imperium gdzie przekłute ucho było oznaką wysokiego statusu społecznego, świadczyło o wielkim bogactwie i przepychu. Kolczykowanie było częścią tradycji i obrzędów w cywilizacji Majów i Azteków. Zajmujący dominującą pozycję szamani i kapłani mieli przywilej przekłucia języka w celu umożliwienia im komunikacji z bogami. Przekłuta przegroda nosowa u wojownika sprawiała iż wydawał się on silniejszy i odważniejszy od swoich wrogów. Wzmianek na temat piercingu można się doszukać również w Biblii w Starym Testamencie. Biżuteria była uważana jako przedmiot piękna i bogactwa, była także oznaką statusu i atrakcyjności w czasach biblijnych. Kolczyki do ciała dawano jako prezent ślubny lub jako część posagu.

Kolejna moda na kolczykowanie ciała to czasy wiktoriańskie (1837-1901), w których modnym zabiegiem był piercing sutków i genitaliów zarówno męskich jak i żeńskich.

Piercing w Łodzi

Czym jest body piercing ?

Piercing kolczykowanie, przekłuwanie – forma ozdabiania ciała.


Polega na wykonywaniu przekłuć w specyficznych miejscach ciała i wprowadzaniu w takie miejsca kolczyków wykonanych z tytanu lub stali medycznej. Po zagojeniu kanału przekłucia, kolczyk można zamienić na jakikolwiek inny, bardziej pasujący.

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze

Zaczyna się ono już na progu studia gdzie w miłej i przyjaznej atmosferze piercer wprowadza w szczegóły każdego zabiegu, tłumacząc dokładnie wszystkie aspekty związane z procedurami, ryzykiem oraz późniejszą pielęgnacją kolczyków. Specjalnie przygotowane pomieszczenie zabiegowe zostało tak przystosowane, aby w sposób optymalny wprowadzić najsurowsze standardy sanitarne.

Piercing w Łodzi
Piercing w Łodzi

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze

Zaczyna się ono już na progu studia gdzie w miłej i przyjaznej atmosferze piercer wprowadza w szczegóły każdego zabiegu, tłumacząc dokładnie wszystkie aspekty związane z procedurami, ryzykiem oraz późniejszą pielęgnacją kolczyków.


Specjalnie przygotowane pomieszczenie zabiegowe zostało tak przystosowane, aby w sposób optymalny wprowadzić najsurowsze standardy sanitarne.

Odwiedzając nasze studio Jesteś pewien że:

 1. Będziesz posiadał piercing który jest aktualny a co najważniejsze.
  1. Pasuje Ci: nasi piercerzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i wyłapują najnowsze trendy co pozwala im zawsze być na czasie, pod czas
   darmowej konsultacji razem z pierzejem wybierzesz miejsce przekłucia i kolczyk
 2. Masz w swoim piercingu najlepszej jakości kolczyk.
  1. Przy przekłuciach korzystamy tylko i wyłącznie z kolczyków najlepszej jakości zrobionych z tytanu lub tańszą alternatywę ze stali medycznej
 3. Przekłucie zostało wykonane jakościowo.
  1. W naszym studio korzystamy z materiałów najwyższej jakości, przekłucie jest robione tylko igłą. Czasem zamiast igły używa się specjalnego pistoletu do piercingu,
   jednak metoda ta nie jest polecana przez profesjonalnych piercerów, gdyż może wyrządzić poważne uszkodzenia i niesie za sobą duże ryzyko wystąpienia komplikacji. Tzw. pistolety zamiast przekłuwać tkankę tak jak robi to igła – rozszarpują ją, co utrudnia gojenie lub całkiem je wyklucza. Ponadto, metoda ta uniemożliwia zachowanie sterylności, ponieważ nie da się wysterylizować pistoletu w autoklawie.
 4. Jest bezpiecznie.
  1. Każdy kolczyk oraz instrument chirurgiczny z którego korzystamy został uprzednio wysterylizowany w procesie autoklawowania. Najsurowsze standardy procedur dają nam 100 % pewności, iż
   każdy zabieg piercingu pozbawiony jest jakiegokolwiek ryzyka.

Wybierz swoje studio prawidłowo i bądź naprawdę zadowolony z rezultatu. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy serdecznie do VeAn Tattoo & Piercing studio we Wrocławiu

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.