Piercing w Nowym Sączu - VeAn Poland
m. Nowy Sącz
Piotra Skargi 4
Data otwarcia: 29 września 2022
pon-niedz 11:00 19:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Nowy Sącz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Gabriela Marszałek

  • Tattoo
Ocena: 4,9 (44)
avatar
Nowy Sącz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Dzmitry Stsepulionak

Ocena: 5 (25)
avatar
Nowy Sącz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Karina Kamysheva

Ocena: 3,3 (59)
avatar
Nowy Sącz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Olha Kamysheva

Ocena: 5 (23)
avatar
Nowy Sącz

Sebastian Jabrocki

Ocena: 5 (24)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Modyfikacje ciała w Nowym Sączu

Udekoruj swoje ciało modyfikacjami ciała — spraw, by było ciekawsze i wyraźniejsze, podkreśl swój styl i osobowość.Jak to zrobić? Skontaktuj się z naszymi mistrzami modyfikacji ciała i uzyskaj najlepszy wynik. Wyróżni Cię z tłumu przechodniów, od razu będzie zauważalny i interesujący, niezależnie od tego, gdzie się znajduje. Pomożemy Ci zdecydować o miejscu przebicia, a także o wielkości akcesoriów do niego. Modyfikacja ciała będzie odpowiednia zarówno na wyrafinowanej kobiecej skórze, jak i na ciele mężczyzny. Przyjdź i zasięgnij porady, jak najlepiej uzyskać to, co zaplanowałeś, koszt i czas umówienia wizyty.

Piercing w Nowym Sączu

Jak sprawić, by modyfikacja była bezpieczna?

Wielu specjalistów w każdym mieście w kraju oferuje prace po niskich cenach, co od razu rzuca się w oczy.Dlaczego warto korzystać z usług salonu? Wszystko jest bardzo proste:

  • Nasi mistrzowie posiadają certyfikaty wykształcenia w swojej dziedzinie.
  • Stale podnoszą swój poziom wiedzy.
  • Pełne bezpieczeństwo i ochrona zdrowia poprzez sterylizację instrumentu.
  • Jednorazowe materiały eksploatacyjne.
  • Duże doświadczenie mistrzów.Cały sprzęt jest oczyszczany i sterylny, podobnie jak samo pomieszczenie, w którym wykonywana jest praca. Mistrz pracuje tylko w jednorazowych rękawiczkach, wykonując pracę, sterylizuje miejsce nakłucia, akcesoria. Wiele dodatkowych procesów mających na celu ochronę zdrowia jest uwzględnionych w procesie modyfikacji ciała, z tej przyczyny koszt jej wykonania w Nowym Sączu może być wyższy, jednak możesz być pewien bezpieczeństwa swojego ciała.

Piercing w Nowym Sączu
Piercing w Nowym Sączu
Piercing w Nowym Sączu

O naszych pracownikach

Każdy mistrz, czy to specjalista od modyfikacji ciała, czy tatuażysta, mistrz usuwania tatuaży lub makijażu permanentnego, jest dyplomowanym specjalistą posiadającym odpowiednie dokumenty, w tym książeczkę zdrowia.Zawsze uczestniczymy we wszystkich szkoleniach i seminariach szkoleniowych i zaawansowanych, śledzimy trendy w rozwoju nowych technik wykonywania pracy i nowego sprzętu. Wykonamy dla Ciebie modyfikację ciała w Nowym Sączu w najszybszy i najbardziej bezbolesny sposób, a co najważniejsze — bez przykrych konsekwencji. Tak więc, przychodząc do nas, w każdej chwili otrzymasz profesjonalne porady na wszelkie pytania.

Piercing w Nowym Sączu

Modyfikacja ciała w
Nowym Sączu — przykłady prac

Nie możesz zdecydować o wyborze miejsca do modyfikacji?Który sprzęt będzie najlepszy? Czy powinieneś zrobić nakłucie w tym lub innym miejscu? Obejrzyj zdjęcia na stronie w wybranej sekcji, aby dowiedzieć się, jak ta lub inna praca wygląda w gotowej wersji i wyobraź sobie, czy podoba Ci się wynik. Możesz także, zaczynając od zdjęć, wybrać pomysł dla siebie, ulepszyć go, uzupełnić swoimi pomysłami.

W nowym salonie czekamy na ciebie, aby wykonać wiele prac: korektę i zastosowanie tatuażu, usunięcie go, tatuaż i oczywiście montaż akcesoriów na ciele. Nasi dyplomowani specjaliści już na Ciebie czekają! Dla nas praca jest naszą ulubioną rzeczą, dlatego każde zadanie traktujemy z pasją, doprowadzając je do perfekcji.

Aby uzyskać pożądany wynik, wybierz lokalizację modyfikacji. Najodpowiedniejsze miejsce powinno również pasować do wyposażenia, dlatego już w salonie dowiedz się wcześniej, co będzie najlepsze dla tego lub innego miejsca, wybierz kolczyk, który Ci się podoba. Natychmiast skonsultuj się również z najbardziej odpowiednim terminem na wykonanie wszystkich prac, dowiedz się o kosztach modyfikacji ciała, aby być gotowym. Możesz również od razu otrzymać informację o pielęgnacji wyniku pracy. Pamiętaj, że mistrz w każdym razie powie ci, jak pielęgnować twoje nowe upiększenie po przebiciu, wyjaśni znaczenie niektórych zadań. Wyjaśnij i zapytaj ponownie o wszystko, co Cię interesuje – od tego zależy twoje zdrowie i wygląd samej pracy. Jeśli pojawią się nawet najdrobniejsze problemy, a nawet podejrzenia — natychmiast dowiedz się, jak je rozwiązać z nami, zawsze chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.