Piercing w Olsztynie - VeAn Poland
m. Olsztyn
Tadeusza Kościuszki 13
Data otwarcia: 5 kwietnia 2022
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Olsztyn Atestowany

Paweł Turek

 • Tattoo
 • Opracowanie szkiców
 • Szkolenie mistrzowskie
Ocena: 5 (20)
avatar
Olsztyn Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Kristina Tsyhanova

 • Tattoo
 • Opracowanie szkiców
 • Szkolenie mistrzowskie
Ocena: 4,5 (22)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Piercing w Olsztynie

Na całym świecie usługi piercingu cieszą się popularnością.


Bez względu na wiek i płeć, ludzie robią sobie przekłucia aby ozdobić swoje ciało. Sztuka piercingu istnieje od dawna. W czasach starożytnych każde przekłucie miało swoje szczególne znaczenie, odmienne w różnych kulturach. Przekłucie mogło wskazywać na status, miejsce w społeczeństwie, przynależność do konkretnej grupy ludzi. W nasze czasy piercing ma całkiem inne znaczenie. Stereotypy okazały się na drugim planie albo w ogóle zostały zapomniane. Każdy, na swoje życzenie, może ozdobić dowolną część ciała piercingiem.

Za pomocą modyfikacji ludzie mogą podkreślić swój styl, swoją indywidualność - to co różni ich od innych. Nie dziwi to, że ta usługa cieszy się popularnością wśród osób młodych, które nie boją się eksperymentować ze swoim wyglądem. Robią dla siebie piercingi uszy, pępka, policzek i tak dalej. Jedni wyrażają siebie, drudzy zaś ozdabiają ciało.

Piercing w Olsztynie można zrobić w studio VeAn, europejskiej sieci, której zaufali mnóstwo ludzi i która jest znana z profesjonalizmu i kompetencji swoich piercerów. Posiadają oni bowiem wszystkie potrzebne kwalifikację dla wykonania przekłuć dowolnego typu i trudności.

Piercing w Olsztynie

Usługi w Olsztynie

Zwracając się za usługą piercingu w Olsztynie w studio tatuażu VeAn, bez żadnych wątpliwości otrzymacie rezultat wysokiej jakości w bezpiecznych warunkach.


W studio robią przekłucia wszystkich rodzajów. Specjaliści przeprowadzają wstępne przygotowanie medyczne, dla tego zabieg jest szybki, bezpieczny i wysokiej jakości.

Piercery wykonują przekłucia następnych rodzajów: 

 • Piercing uszy 
 • Nosa 
 • Brwi 
 • Policzek 
 • Warg 
 • Języka 
 • Ęppka 
 • Obojczyków 
 • Sutek 
 • Piercing miejsc intymnych Na niektórych częściach ciała taka procedura może być bolesna. W takich przypadkach piercer zaproponuję znieczulenie. Wtedy zabieg będzie bezbolesny. Do dyspozycji piercerzy mają tylko certyfikowane preparaty wysokiej jakości. Ich wykorzystanie jest możliwe tylko w przypadku gdy klient niema alergii na któryś ze składników.

Usługi w Olsztynie
Usługi w Olsztynie

Warunki w gabinecie zabiegowym

Pierwsza wizyta do salonu - to wyczerpująca konsultacja co do wybranego zabiegu.

Po wyborze zabiegu, można poznać piercera i zobaczyć jego pracę. Piercer powie o szczegółach w przekłuciach, da odpowiedzi na pytania, podpowie jak zrobić lepiej. Także specjalista wyszczególni listę przeciwskażań, dowie się o możliwości występowania alergii. 

Klienci mają możliwość sprawdzić czy gabinet posiada prawidłowe warunki dla wykonania zabiegu. Piercing w studio tatuażu w Olsztynie wykonywany jest w warunkach sterylnych. Pomieszczenie jest regularnie sprzątane, sprzęt jest poddawany sterylizacji, instrumenty dezynfekowane. Piercer pracuję z klientem w rękawiczkach i regularnie ich zmienia.

Biorąc pod uwagę dużą liczbę możliwych piercingów i części ciała, na których są wykonywane, gabinet jest zaopatrzony w specjalne rozkładane fotele. To sprzyja że dla klienta jest zapewniony komfort i dużo upraszcza pracę dla piercera.

Piercing w Olsztynie jest wykonywany przez doświadczonych i kwalifikowanych piercerów. Cieszymy się jakością naszych usług. Jeżeli macie ochotę na piercing - studio VeAn to najlepsze miejsce dla tego.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.