Piercing w Opolu - VeAn Poland
m. Opole
Krakowska 53/3
Data otwarcia: 3 listopada 2021
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Opole

Heorhii Konup

 • Piercing
 • Laserowe usuwanie
Ocena: 5 (20)
avatar
Opole Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Valeriia Korohodska

 • Tattoo
 • Opracowanie szkiców
 • Szkolenie mistrzowskie
Ocena: 4,7 (33)
avatar
Opole Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Maryna Buzunova

 • Tattoo
Ocena: 3,0 (53)
avatar
Opole

Illia Romanov

Ocena: 5 (20)
avatar
Opole Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Katsiaryna Palonskaya

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Piercing w Opolu

Przedstawiamy Państwu piercing w Opolu!

Ten rodzaj wydzielania się rozpoczyna swoją historię od plemion afrykańskich i ludów Polinezji. Najpierw ludzi robili przekłucia, jakie teraz nazywają się tunele, oraz różne przekłucia wargi. Dziś tego rodzaju piercing, od którego rozpoczęła się historia, można zaobserwować u współczesnych ludzi.

Piercing w Opolu

Popularne miejsca do przekłuwania

 1. Ucho.
  1. Przekłuwanie uszu bierze swoją historię od mężczyzn, chociaż teraz jest bardziej popularne wśród kobiet. Pierwsze przekłucie uszu wykonali Indianie amerykańscy, ale w Europie tylko kobiety i dziewczyny wykonywały to przekłucie. W dniach dzisiejszych przebicie uszu zyskało popularność dzięki raperom, którzy często przekłuwali uszy w latach 80.

 2. Nos, usta.
  1. W starożytności wierzono, że tego rodzaju przekłucia chronią przed przenikaniem sił zła do ciała.

 3. Septum
  1. Przebicie septum pochodzi ze starożytnych Indii. Tylko zamężne dziewczyny robiły taki rodzaj piercingu. Jeśli dziewczyna miała septum, mężczyźni natychmiast wiedzieli, że jest mężatką.

 4. Pępek.
  1. Historia przekłucia pępka pochodzi z Egiptu. Tylko kobiety poczesne mogły mieć ten piercing: kapłanki faraona były wyróżnione przez to że mieli przekłuty pępek, ponieważ to wykazywało przynależność kobiety do wyższej klasy.

 5. Piercing sutków
  1. Ten rodzaj przekłucia jest znany dzięki wojownikóm starożytnego Rzymu. Jeśli wojownik miał przebity sutek, oznaczało to, że był odważny i niczego sie nie bał.

 6. Język.
  1. Historia przekłuwania języka pochodzi od starożytnych Azteków i plemion Ameryki Północnej. Podczas rytuałów szamani wykonywali przekłuwanie języka, aby zmienić świadomość, nawiązać połączenie z bogami. Wystająca krew służyła jako środek uspokojenia bogów.


Historia przekłuwania języka pochodzi od starożytnych Azteków i plemion Ameryki Północnej. Podczas rytuałów szamani wykonywali przekłuwanie języka, aby zmienić świadomość, nawiązać połączenie z bogami. Wystająca krew służyła jako środek uspokojenia bogów.

W dzisiejszych czasach mężczyźni i kobiety wykonują piercing, aby podkreślić swoją osobowość, zwrócić na siebie uwagę, wyglądać seksownie. Robią dla siebie taki test, chcą udowodnić sobie, że mogą wytrzymać ból.

Piercing w Opolu
Piercing w Opolu

Najważniejsza część gojenia, co to?

Oczywiście najważniejszym etapem gojenia jest pielegnacja.

Nasz zespół robi tylko 30% całej pracy, od naszych klijentów zależy reszta. Dzięki prawidłowej pielęgnacji przekłucie goi się w ciągu miesiąca-półtorej. Jeśli nie zadbasz o swoje przekłucie od samego początku, może to doprowadzić do usunięcia miejsca przekłucia. Ale dzięki naszym doświadczonym pracownikom, którzy wykonują swoją pracę ze staranną precyzją, u naszych klijentów nie ma takich problemów! Zawsze dbamy o was, dzwonimy i odpowiadamy na wszystkie wasze SMS-y, pomagamy w wyborze wszystkich niezbędnych materiałów do pielęgnacji.

Nie czekaj-dzwoń!

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.