Piercing w Szczecinie - VeAn Poland
m. Szczecin
Bolesława Krzywoustego 78
Data otwarcia: 21 lipca 2022
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Rafał Szymura

 • Opracowanie szkiców
 • Szkolenie mistrzowskie
 • Tattoo
Ocena: 4,6 (67)
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Daryna Puhachova

 • Piercing
 • Szkolenie mistrzowskie
 • Laserowe usuwanie
Ocena: 4,8 (50)
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Vera Kurach

 • Tattoo
Ocena: 4,7 (29)
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Alisa Kovynyeva

 • Piercing
Ocena: 4,4 (27)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Piercing w Szczecinie

W ostatnich latach jednym z najpopularniejszych ozdób cała został piercing i różne przekłuwa ciała.


W branży piercingu istnieje wiele różnych rodzajów modyfikacji ciała, można ozdobić niemal każdą część ciała oryginalnym kolczykiem. Z usług piercerów korzystają klienci w każdym wieku, ale ta usługa jest szczególnie popularna wśród młodych ludzi. Z reguły młode pokolenie wybiera przede wszystkim nietypowe i oryginalne rodzaje modyfikacji ciała i twarzy: przekłuwanie policzków, grzbietu nosa, ust, sutków, pleców. Pomimo niezwykłości tych przekłuć, wyglądają one bardzo fajnie.

Jeśli mieszkasz w Szczecinie lub jesteś gościem miasta i chcesz zmienić swój wygląd, udekoruj swoje ciało pięknym i oryginalnym kolczykiem - a swoją drogą, najlepszym miejscem do tego jest tattoo-studio „VeAn”.

Piercing w Szczecinie, w salonie „VeAn”, jest bardzo popularny, ponieważ salon ten ugruntował swoją pozycję na wysokim poziomie w świadczeniu wysokiej jakości i bezpiecznych usług modyfikacji ciała. Mamy najszerszy wybór rodzajów piercingu: uszu, ust, nosa, ciała i miejsc intymnych. Zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowanego specjalistę w sterylnym, czystym pomieszczeniu przy użyciu starannie wysterylizowanych, wysokiej jakości narzędzi. Nasi fachowcy wykonają każdy rodzaj piercingu szybko, sprawnie i bezboleśnie.

Piercing w Szczecinie

Usługi pirsingu w nasym studio

Największy wybór usług piercingu - tylko w „VeAn”:

 • Kolczyk w uchu;
 • Usta;
 • Brwi;
 • Kości policzkowe i policzki;
 • Piercing nosa, grzbiet nosa;
 • Kolczyk w języku;
 • Pępek;
 • Sutki;
 • Piercing;
 • Play piercing;Przyjeżdżając do naszego salonu dla zrobienia piercingu, najpierw skonsultujesz się z mistrzem. Specjalista wysłucha wszystkich Twoich życzeń dotyczących tej usługi, zapozna Cię z szeregiem przeciwwskazań i ograniczeń stosowania leków znieczulających. Jeśli chodzi o wybraną procedurę przekłuwania, mistrz opisze cały zakres nadchodzącej pracy, opowie, jak procedura zostanie wykonana i pomoże wybrać odpowiednią biżuterię do wybranego rodzaju piercingu. Ponadto specjalista zapozna Cię z niezbędnymi ograniczeniami po wykonaniu usługi nakłucia oraz z zaleceniami dotyczącymi pielęgnacji uszkodzonego obszaru.

Piercing w Szczecinie
Piercing w Szczecinie

Isealna czystość

Wybierając salon do piercingu, należy zwrócić szczególną uwagę na stan sanitarny gabinetu, w którym zabieg będzie wykonywany.


Dla salonu tatuażu „VeAn” zdrowie klientów jest ważnym czynnikiem, dlatego ściśle przestrzegamy wszelkich norm sanitarnych, higienicznych i zasad bezpieczeństwa. Gabinet, w którym wykonywana jest sesja piercingu, znajduje się w warunkach sterylnych, wejście do pomieszczenia dozwolone jest wyłącznie w jednorazowych pokrowcach na buty. Sprzęt i narzędzia pracy są regularnie sterylizowane w gabinecie. Instrumenty przeznaczone do jednorazowego użytku są otwierane przez mistrza i dezynfekowane przed klientem. Usługa wykonywana jest w jednorazowych rękawiczkach, które po każdym kliencie wymieniane są na nowe.

Bolesność sesji

Bolesność zabiegu zależy od rodzaju przekłucia, doświadczenia mistrza, jakości znieczulenia, a także od progu bólu klienta.


Każdy klient inaczej odczuwa ten sam rodzaj przekłucia, ponieważ każdy klient ma indywidualny próg bólu. Abyś się nie bał i nie martwił o bolesne doznania, do dyspozycji w naszym salonie znajdują się skuteczne środki znieczulające. Stosowanie środków znieczulających skutecznie wyeliminuje ból, a zabieg przekłucia dowolnej części ciała będzie dla klienta praktycznie niezauważalny.

Dla komfortu klienta i wygody mistrza podczas pracy w trudno dostępnych miejscach gabinet wyposażono w przekształcające się fotele i kanapy, które łatwo zmieniają swój kształt.

Wybierz tylko wysokiej jakości i bezpieczny piercing podczas wizyty w salonie tatuażu VeAn w pięknym mieście Szczecin.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.