m. Wałbrzych
Piłsudskiego 2
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Wałbrzych Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Anastasiia Sierova

  • Tattoo
Ocena: 4 (23)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Piercing w Wałbrzychu

Piercing to ozdoba różnych części ciała za pomocą pierścieni, łańcuszków, szpilek przewleczonych przez nakłucie.

Zwykle w ten sposób zdobią skrzydła nosa, małżowiny uszne, brwi, język, pępek. Piercing w Wałbrzychu w salonie „VeAn tattoo” to bezpieczny i bezbolesny zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym.

Piercing w Wałbrzychu

Powody, dla których warto zrobić piercing

Dla większości ludzi czynnikiem motywującym jest zainteresowanie i chęć eksperymentowania z wyglądem.

Piercing jest częściej wybierany przez młodych ludzi, którzy wciąż szukają swojego indywidualnego stylu i chcą przyciągnąć uwagę innych. Przebicia z włożoną biżuterią w różnych częściach ciała są nieodłącznym atrybutem przedstawicieli subkultur, w tym rockersów, punków, motocyklistów, skaterów, raverów. Ekstrawagancki wygląd muzyków przyciąga uwagę fanów i przyczynia się do twórczego sukcesu. Dla przedstawicieli subkultur piercing służy jako środek wyrażania siebie, sposób na wyróżnienie się z tłumu, pozwala idealnie dopasować się do środowiska, grupy społecznej.

Dziś piercing w Wałbrzychu przyciąga wielu młodych ludzi, którzy są zmęczeni codziennością i standardami, odważnie przeciwstawiają się stereotypom i klasycznym wyobrażeniom o atrakcyjnym wyglądzie. Taka biżuteria to wybór kreatywnych natur, dla których chęć podkreślenia indywidualności jest zawsze na pierwszym miejscu.

Piercing w Wałbrzychu
Piercing w Wałbrzychu

Usługa piercingu w
Wałbrzychu w salonie „VeAn tattoo”

Jeśli zdecydujesz się przekształcić swoje ciało za pomocą piercingu, pierwszym krokiem jest wybór miejsca i biżuterii.

Dostępne usługi w naszym salonie:

  • Nakłucia małżowiny usznej – pojedyncze i wielokrotne.
  • Przekłuwanie skrzydeł nosa, brwi, brody, policzków, warg i języka, narządów płciowych i piersi.
  • Wszczepianie sztang podskórnych z montażem metalowych kulek, płyt i innych elementów.
  • Wykonywanie tunele. Podczas zabiegu nakłucie zwiększa się do wielkości dużej biżuterii — dysku lub pierścienia.Piercing to najłatwiejszy sposób na poinformowanie innych o swoich priorytetach życiowych. Przebicia w intymnych miejscach urozmaicają relacje z partnerem. Dla wielu osób taka biżuteria jest utożsamiana z uzyskaniem wewnętrznej wolności i zwiększeniem pewności siebie.

Piercing w Wałbrzychu

Powody, dla których warto zrobić
piercing w salonie „VeAn tattoo”

Piękny piercing jest wynikiem pracy mistrza.

Aby przebicie stało się ozdobą, musisz przestrzegać techniki wykonania. Jeśli wykonujesz piercing w Wałbrzychu w salonie „VeAn tattoo”, nie będziesz musiał zmierzyć się z problemem infekcji lub nieprawidłowo wybranym miejscem do przekłucia. Procedura jest wykonywana przez doświadczonych mistrzów z wykształceniem medycznym.

Obszar roboczy jest dokładnie dezynfekowany przed sesją. Do dezynfekcji stosuje się specjalne kompozycje, które niszczą do 99% bakterii i innych patogennych mikroorganizmów. Jednym z głównych zadań mistrza jest wybór odpowiedniego miejsca do nakłucia, aby piercing wyglądał jak prawdziwa biżuteria i nie stał się irytującym nieporozumieniem. Inne korzyści dla klientów:

  • Używamy sterylnych jednorazowych zestawów narzędzi, które są otwierane bezpośrednio przed sesją w obecności klienta.
  • Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie.
  • Używamy zaawansowanych materiałów eksploatacyjnych dla maksymalnego bezpieczeństwa klienta i uzyskania najlepszego efektu estetycznego.Jeśli procedura nie jest wykonywana przez specjalistę, zwiększa się ryzyko powikłań. Najczęstsze to uszkodzenie zakończeń nerwowych i naczyń krwionośnych, infekcja i posocznica (zatrucie krwi). Wszelkie komplikacje zagrażają zdrowiu i życiu.

Piercing w Wałbrzychu
Piercing w Wałbrzychu
Jak zrobić piercing w naszym salonie

Bezpłatna konsultacja to osobista komunikacja z mistrzem, pomoc w doborze biżuterii, fachowe doradztwo w wyborze najlepszego miejsca na nakłucie.


Po sesji klient otrzymuje szczegółowe informacje na temat zasad pielęgnacji piercingu. Przestrzeganie zasad opieki minimalizuje ryzyko powikłań. Jeśli nadal masz pytania, zadzwoń do salonu „VeAn tattoo” i umów się na bezpłatną konsultację, która cię do niczego nie zobowiązuje.

Skontaktuj się z nami