m. Zielona Góra
comming soon
pon-niedz commi commi
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Poproś o kontak
Byłeś już z nami? Proszę ocenić.
Poproś o kontak

Piercing w Zielonej Górze

Piercing wysokiej jakości to kwestia techniki i profesjonalizmu piercera, ukoronowaniem idealnego przekłucia jest doskonały kolczyk.


I to nie tylko estetyka, to samo narzędzie, które pomaga prawidłowo uformować przekłucie.

Do wysokiej jakości gojenia świeżego przekucia stosuje się najwyższej jakości kolczyki tytanowe, które są nie tylko gładkie, ale także całkowicie hipoalergiczna. Nie powodują odrzucenia organizmu. Ta właściwość jest najcenniejsza. Jest stosowany nawet w chirurgii implantologicznej.

Wszystkie kolczyki w naszym studio w Zielonej Górze wykonane są właśnie z tytanu. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów

Piercing w Zielonej Górze

Rodzaje piercingu

Zdecydowałeś się na Piercing?


Pierwszą rzeczą, którą musisz ostatecznie zdecydować, jest miejsce przekłucia! Pomożemy ci zrozumieć całą różnorodność typów i rodzajów piercingu.

  • Przekłuwanie uszu - uszy, jedno z najpopularniejszych miejsc, które wybierają nasi klienci. Nic dziwnego, ponieważ jest to najbardziej widoczny i masywny rodzaj piercingu! Istnieje wiele opcji zarówno prostych przekłyć, na przykład płatków ucha, jak i złożonych przekłyć chrząstki: Industrial, Helix, Tragus i innych.
  • Przekłuwanie nosa jest odważnym wyborem, ponieważ nos jest jeszcze bardziej widoczny niż przekłuwanie uszu! Istnieje kilka rodzajów przekłyć. Główne typy: Nostrill, Septum , Nasallang i wiele innych
  • Piercing pępka - idealny dla kobiet, podkreślający naturalne piękno i upiększający brzuch.
  • Piercing brwi jest oryginalnym, a jednocześnie niezbyt skomplikowanym miejscem dlz przekłucia, które wyróżni cię wśród ludzi.
  • Przekłuwanie języka jest niezwykłe, odważne i erotyczne. Być może jest to opcja, której szukasz!
  • Piercing wargi to bardzo interesujący piercing, które podkreśli twoją postać. Istnieje kilka jego odmian: Monroe, Meduza, Labret , Smile i wiele innych.
  • Piercing sutków. To szczególny rodzaj piercingu, który staje się coraz bardziej popularny w najbliższym czasie.Przekłycie intymne — dla wielu ludzi, tego rodzaju piercing wydaje się wulgaryzmem i dzikością, ale robimy to i robimy idealnie!

Piercing w Zielonej Górze
Piercing w Zielonej Górze

Wykonując piercing w naszym studio, otrzymujesz szczegółową poradę dotyczącą pielęgnacji kolczyków.


A jeśli ędziesz robił wszystko zgodnie z zaleceniami naszego piercera, gojenie tego przekłycia nie sprawi ci żadnych problemów.

W salonie tatuażu w Zielonej Górze nasi artyści piercingu wykonają dla ciebie wysokiej jakości przekłucie. Zobacz nasze portfolio, przeczytaj o naszych specjalistach i przyjdź do naszego studia, aby się zapoznać.

Eksperymentuj, nie bój się wyróżniać i odkrywać nowe doznania.

Poproś o kontak