г. Zielona Góra
comming soon
ПН-ВС commi commi
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
Poproś o kontak
Byłeś już z nami? Proszę ocenić.
Poproś o kontak

Tatuaż w Zielonej Górze

Skąd biorą się tatuaży?

Wiadomo, że sztuka tatuażu powstała dawno temu. Tysiące lat temu łowcy i szamani robili Tatuaże-kolcami i fragmentami kości ozdabiali swoje ciała różnymi rysunkami. Uważano, że różne wzory na ciele dodają osobie siły i odwagi, a także zapewniają ochronę. Wiele plemion nosiło na swoich ciałach wizerunek totemicznego zwierzęcia, roślin, a także mogli zaznaczać na ciele ilość żywych istot, których zabili lub poświęcili.

Tatuaż w Zielonej Górze

Chcesz zrobić tatuaż?

Studio Vean Tattoo w Zielonej Górze oferuje usługi w zakresie nakładania i ukrywania tatuaży.

Więc, od czego zaczyna się tatuaż?

  • Poszukiwanie mistrza. Głównym kluczem do wysokiej jakości i fajnego tatuażu jest profesjonalizm tatuażysty. Warto bardzo odpowiedzialnie podejść do wyboru specjalisty: przestudiować portfolio, recenzje, dowiedzieć się o nagrodach i być może poznać osobiście.
  • Wybór tematu przyszłego tatuażu. Ważne jest, aby zdecydować o kierunku, w którym chcesz zrobić tatuaż. Dobry tatuażysta będzie w stanie doradzić w tej sprawie i stworzyć wstępny szkic.
  • Po podjęciu decyzji o wyborze osoby, która wykona piękny tatuaż artystyczny, dalej tatuażusta czyni cuda. Proces tatuowania wygląda następująco:
  • Tworzenie szkicu. Przed przystąpieniem do tworzenia tatuażu specjalista rysuje szczegółowy szkic. Przed nałożeniem musisz dokładnie wiedzieć, jak będzie wyglądał twój tatuaż.
  • Tatuowanie. Aby wypełnić rysunek, tatuażysta używa specjalnego papieru. Pomaga przenieść szkic i zarysować kontur. Następnie, używając sterylnych narzędzi i jednorazowych narzędzi, tworzy twój tatuaż.
  • Pielęgnacja. Podczas tatuowania sesja się nie kończy. Specjalista z pewnością wyjaśnia, jak prawidłowo pilęgnować tatuaż, mówi o metodach i cechach gojenia.
Tatuaż w Zielonej Górze
Tatuaż w Zielonej Górze

W naszym salonie w Zielonej Górze zapewnimy klijentam fachowego specjalista w swojej dziedzinie.


Wszyscy tatuażyści w naszym studio są artystami, co oznacza, że wiedzą, co jest najważniejsze. Dla klientów naszego salonu tatuażu zawsze przede wszystkim oferujemy opracowanie indywidualnego szkicu do tatuażu. Oczywiście, jeśli chodzi o realizm, możliwa jest praca ze zdjęć lub ilustracji

Aby zrobić tatuaż, który zachwyci ludzi wokół ciebie, a przede wszystkim ciebie, nie musisz iść daleko. Nasz salon tatuażu w Zielonej Górze wykonuje unikalne tatuaże artystyczne, które rezonują z każdym, kto ceni estetykę ciała. Profesjonalizm i kreatywność pomagają naszym artystom tworzyć niesamowite, a czasem nawet szalone szkice do tatuażu. W końcu tatuaż dla naszych tatuatorów jest przede wszystkim sztuką.

Zobacz nasze portfolio, przeczytaj o naszych specjalistach i przyjdź do naszego studia, aby się zapoznać.

Eksperymentuj, nie bój się wyróżniać i odkrywać nowe doznania.

Poproś o kontak