Makijaż permanentny 3D - VeAn Poland
3D
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę

Makijaż permanentny 3D

Makijaż permanentny jest nieodłączną usługą kosmetyczną, z której korzysta wiele współczesnych kobiet, a tatuaż 3D jest szczególnie popularny.

Dzięki niemu każda kobieta czuje się pewnie w każdej sytuacji, w każdych warunkach pogodowych. Nie trzeba już wstawać wcześniej, aby mieć czas na wykonanie makijażu, nie trzeba już nosić wszędzie makijażu i stale patrzeć w lustro, aby sprawdzić, czy nie ma rozmazanej szminki lub kredki do oczu. Usługa ta staje się doskonałym asystentem podczas wakacji lub wizyty w saunie, łaźni, basenie. W końcu czasami chcę się odpocząć od kosmetyków, ale nadal jest pragnienie wyglądać pięknie i zadbano, a makijaż permanentny 3D pomoże ci w tym.


Makijaż permanentny 3D jest specjalnym rodzajem tej usługi, w której potrzebna objętość na twarzy jest wizualnie tworzona w niezbędnych obszarach. Indywidualnie dla każdego klienta specjalista wybiera kolor i kształt, który skutecznie podkreśla naturalne piękno i ukrywa wady. Ta usługa doda Twoim ustom soczystości i uwodzenia, a także eleganckiej objętości i pięknego kształtu. Twój wygląd za pomocą tej usługi stanie się bardziej wyrazisty, a odpowiednio dobrane pigmenty podkreślą głębię koloru oczu. Brwi stają się nie tylko symetryczne, z doskonałym wygięciem, ale także wyglądają naturalnie, ponieważ mistrz rysuje każdy włos.

Początkowo stylista tatuażu tworzy niezbędny kształt, wybiera odcień pigmentu i dopiero po zatwierdzeniu rozpoczyna się zabieg.

Makijaż permanentny 3d

Rodzaje makijażu permanenrnego 3D

Tatuaż 3D dzieli się na trzy typy: oczy, usta, brwi.

 1. Oczy.
  1. Za pomocą technologii 3D można zrobić oczy większe, zmienić wygląd oczy i skorygować kształt. Idealne symetryczne strzałki na powiekach pomogą zrobić oczy tak wyrazistymi i atrakcyjnymi, jak to możliwe. Za pomocą eleganckich, płynnych linii możesz spełnić każde życzenie dotyczące oczu.
 2. Brwi.
  1. Ta technika pozwala skorygować kształt brwi, ich kolor, usunąć istniejące puste miejsca, sprawić, by brwi były szersze lub cieńsze, a jednocześnie wyglądały tak naturalnie, jak to możliwe. Podczas tworzenia tatuażu brwi 3D stosuje się pigmenty w kilku odcieniach, które zmieniają się po nałożeniu. Główny pigment wybiera się tak, żeby był podobny do koloru włosów lub ciemniej, ale naprzemiennie z ciemniejszymi paskami pigmentu. W ten sposób rysowane są nie tylko włosy, ale także ich cienie, co pozwala osiągnąć objętość i realizm brwi.
 3. Usta.
  1. Tatuaż pozwala dopasować kształt warg, sprawiając, że stają się większe, jaskrawe i soczyste. Dzięki technice 3D od razu stosuje się około pięciu odcieni tego samego koloru, których płynne przejście pozwala uzyskać pożądaną objętość i piękny kolor.
Makijaż permanentny 3D
Makijaż permanentny 3D

Usługa różni się od innych technik, które są również używane do makijażu permanentnego warg:

 • Konturowanie - powstaje tylko lina podkreślająca kontur warg;
 • Konturowanie i cieniowanie - podkreśla usta;
 • Jasny kayal - skóra wokół ust jest zabarwiona jaśniejszym odcieniem, który wizualnie dodaje objętości wargom.Makijaż permanentny 3D wypełnia całą powierzchnię warg, kontur staje się wyraźniejszy, usta są większe, jasne i soczyste. Ponadto ta technika wizualnie sprawia, że usta wyglądają znacznie młodziej.

Makijaż permanentny 3D
Makijaż permanentny 3D
Makijaż permanentny 3D

Podstawowe przeciwwskazania do procedur

Makijaż permanentny jest przeciwwskazany z takimi problemami zdrowotnymi:

 • Choroby skóry;
 • Choroby związane z onkologią;
 • AIDS, HIV;
 • ARVI;
 • Okres ciąży;
 • Cukrzyca;
 • Miesiączka;
 • Uzależnienie od insuliny.Jakość tatuażu zależy nie tylko od doświadczenia i kwalifikacji mistrza, ale także od dalszej pielęgnacji nad tatuowanym obszarem. Przy odpowiedniej, regularnej pielęgnacji - tatuaż 3D będzie zachwycał Cię przez wiele lat swoją jakością i pięknem.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.