Makijaż permanentny cieni pod oczami - VeAn Poland
Pod oczami
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę

Makijaż permanentny
cieni pod oczami

Wiele osób ma do czynienia z takim problemem, jak niebieskie cienie pod oczami.

Cienie w okolicy oczu mogą mówić o problemach zdrowotnych, braku witamin, złym śnie i odżywianiu człowieka. Ponadto przyczyną ich pojawienia się może być palenie lub częste stresy, ciągłe przepracowanie organizmu. Ponadto problem ten jest często spadkowy. Powodem tego jest cienka skóra w okolicy oczu, przez którą widoczne są naczynia, z tego powodu osoba ma stałe niebieski kolor pod oczami. Wraz ze zmianami związanymi z wiekiem skóra również się zmienia i staje się jeszcze cieńsza, dzięki czemu koła stają się jeszcze bardziej widoczne.


Dość często koła pod oczami są objawem choroby narządów wewnętrznych, najczęściej są to nerki. Jeśli nagle masz taki problem - lepiej natychmiast skontaktować się z lekarzem. Jeśli nie ma poważnych problemów zdrowotnych, tą wadę można rozwiązać na inne sposoby. Wielu używa do tego kosmetyków. Ale tonowanie niebieskiego za pomocą bazy tonalnej wcale nie jest łatwe, ponieważ krem tonalny nie blokuje tej wady, ale jeszcze bardziej ją podkreśla. Bardziej skuteczne, w tej kwestii będzie dobrze użyć korektora, który tymczasowo ukrywa koła, wystarczy wybrać odpowiedni odcień. Zakamuflowanie cieni pod oczami korektorem zajmuje sporo czasu. Najpierw musisz oczyścić skórę, następnie nałożyć podkład pod makijaż, a następnie nałożyć korektor, a dalej delikatnie potraktować go przezroczystym pudrem. Ale nie każdy ma czas na takie podejście do tego. Nowoczesne technologie rozwijają się z ogromną prędkością, a taki problem, jak cienie w okolicy oczu, jest eliminowany bardzo łatwo i na długi czas. Specjaliści sugerują skorzystanie z nowoczesnej usługi makijażu permanentnego.

Makijaż permanentny cieni pod oczami
Makijaż permanentny cieni pod oczami

Zalety procedury

Tatuowanie kół pod oczami jest absolutnie bezpieczną procedurą, zastosowane pigmenty nie tylko ukrywają problem, ale także odżywiają skórę wokół oczu dzięki kompleksowi witamin.

Sam zabieg jest rodzajem peelingu, który stymuluje skórę i odmładza ją. Pigment jest wybierany zgodnie z kolorem skóry klienta i wprowadzany do warstw skóry, korygując w ten sposób wadę.

Ta procedura przynosi niesamowity efekt, wykwalifikowany doświadczony specjalista permanent w specjalny sposób, dzięki czemu wszystko wygląda naturalnie. Trwały barwnik wstrzykuje się pod warstwę melaniny, dzięki czemu latem opalenizna doskonale leży na twarzy, nie tworząc efektu jasnych okularów. Ten kamuflaż trwa do pięciu lat, dla każdej osoby efekt trwa inaczej, ponieważ każda osoba ma indywidualny proces metaboliczny.

Makijaż permanentny cieni pod oczami
Makijaż permanentny cieni pod oczami
Makijaż permanentny cieni pod oczami

Niuanse usługi

Po sesji będzie obserwowany lekki obrzęk i zaczerwienienie w tym obszarze przez trzy do czterech dni.

Następnie tatuaż zostanie pokryty skorupą ochronną, która chroni uszkodzoną skórę przed szkodnikami zewnętrznymi. Skorki nie można wycierać ani zrywać, gdy okres gojenia się skończy, sama ona zniknie. Okres gojenia trwa około miesiąca, tylko po pełnym wygojeniu skóry można ocenić wynik. Po okresie rehabilitacji będziesz musiał ponownie odwiedzić swojego mistrza, on oceni wynik i, jeśli to konieczne, zaleci korektę.


Aby uzyskać naprawdę wysokiej jakości i naturalny makijaż permanentny, ważne jest, aby ubiegać się o usługę w profesjonalnym salonie, u zaufanego mistrza z kwalifikacjami. Tylko doświadczony specjalista idealnie wybierze dla ciebie niezbędny odcień pigmentu i kształt permanentnego makijażu. Profesjonalna konsultacja czeka na Ciebie w profesjonalnym salonie, możesz uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące procedury. Możesz być pewien nie tylko jakości przyszłego kamuflażu, ale także swojego bezpieczeństwa. Ponieważ salon używa wysokiej jakości narzędzi, dobrego skutecznego sprzętu, wysokiej jakości pigmentów. Warunki sanitarne muszą być na najwyższym poziomie.

Makijaż permanentny cieni pod oczami
Makijaż permanentny cieni pod oczami

Przygotowanie do sesji

Przed zabiegiem tatuowania kół pod oczami mistrzowie zalecają przestrzeganie pewnych zasad:

  • Dzień przed sesją nie wolno opalać się;
  • Ograniczyć stosowanie leków rozszerzających naczynia krwionośne;
  • Nie jeść ciężkiego jedzenia;
  • Ogranicz używanie napojów energetycznych, w tym herbaty i kawy, a także rezygnację z Coca-Coli.


Sesja makijażu permanentnego trwa około dwóch godzin, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa i komfortu dla klienta.

Przez pierwsze pięć dni kolor pigmentu będzie bardziej jaskrawy niż wszyscy się spodziewają . Po ostatecznym wygojeniu skóry kolor wróci do normy. W okresie rehabilitacji możliwe jest zaczerwienienie i obrzęk pod oczami, nastąpi również łuszczenie powstałej skórki. W tym okresie ważne jest, aby regularnie dbać o skórę, mistrz przekaże wszystkie zalecenia dla opieki nad wybranym obszarem.

Podczas pielęgnacji skóry ważne jest, aby nie dotykać bez potrzeby uszkodzonego obszaru, nie można oderwać skorki i pocierać oczu. Konieczne jest również odłożenie wizyty w saunach, basenach, siłowniach, solariach i otwartych zbiornikach. Konieczny będzie zakaz wykorzystywania kosmetyków dekoracyjnych przez chwilę.

Piękna, idealna skóra na twarzy jest pragnieniem wszystkich dziewcząt i kobiet, ponieważ każdy chce wyglądać świeżo i pięknie o każdej porze dnia i nocy. Ale istnieją różne wady skóry, które są bardzo trudne, a czasem po prostu nierealne, do ukrycia za pomocą kosmetyków dekoracyjnych. Jednym z takich problemów są cienie w okolicy oczu. Ale nie warto martwić się, bo zawsze jest wyjście. W tym przypadku jest to usługa makijażu permanentnego, po skorzystaniu z niej zapomnisz o problemach z twarzą na wiele lat i będziesz cieszyć się świeżością skóry.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.