Koszt makijażu permanentnego - VeAn Poland
Koszt makijażu permanentnego
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę

Koszt makijażu permanentnego

Makijaż permanentny to usługa, która wymaga kwalifikacji, specjalistycznej wiedzy, umiejętności i sporego doświadczenia.Naprawdę dobry specjalista nie oceni swojej pracy tanio i trzeba to zrozumieć. Koszt zabiegu makijażu permanentnego nie może równać się z kosztem przedłużania paznokci czy przedłużania rzęs, ponieważ do wykonania makijażu permanentnego używa się wielu materiałów, preparatów i specjalistycznego sprzętu. Czas trwania sesji wykonania makijażu permanentnego jest również znacznie dłuższy niż w przypadku innych usług kosmetycznych. Bądź ostrożny, nie warto umawiać się na spotkanie z mistrzem, który oferuje niskie ceny za swoją pracę. W końcu chodzi o Twój wygląd i zdrowie.

Od czego zależy koszt makijażu permanentnego i jakie czynniki wpływają na cenę usługi? Powiemy Ci o tym w tym artykule.

Koszt makijażu permanentnego

Od czego zależy
koszt zabiegu

Koszt makijażu permanentnego zależy bezpośrednio od kwalifikacji mistrza, od użycia wysokiej jakości pigmentów, narzędzi, sprzętu, materiałów eksploatacyjnych i innych części.Do stworzenia makijażu permanentnego potrzeba sporo różnych preparatów i materiałów, które wcale nie są tanie. Przyjrzyjmy się bliżej dokładnie, co jest wymagane do stworzenia wysokiej jakości makijażu permanentnego.

 1. Sprzęt.
  1. Aby stworzyć makijaż permanentny, potrzebujesz urządzenia obrotowego, którego koszt jest wysoki. Maszyna rotacyjna pozwala wykonać wysokiej jakości makijaż, narysować każdą cienką kreskę, nie powodując przy tym poważnych uszkodzeń skóry.
 2. Narzędzie.
  1. W profesjonalnych salonach stosuje się tylko wysokiej jakości narzędzie, za pomocą którego można osiągnąć wysoką jakość pracy.
 3. Narzędzia jednorazowe.
  1. Przy tworzeniu makijażu permanentnego często wykorzystuje się również narzędzia, które są przeznaczone tylko do jednorazowego użytku. Oznacza to, że jest wyjmowany z opakowania przed klientem, używany i natychmiast wyrzucany. Jednorazowe narzędzie wymaga stałych kosztów jego nabycia.
 4. Pigmenty.
  1. Do procedury makijażu permanentnego stosuje się specjalne pigmenty, które nie podrażniają skóry i nie towarzyszą wystąpieniu reakcji alergicznych. To wysokiej jakości pigment hipoalergiczny od markowych producentów. Pigmenty mają tendencję do wyczerpywania się, a ich zakup wymaga sporego budżetu finansowego.
 5. Znieczulenie.
  1. Ponieważ skóra na twarzy jest bardzo wrażliwa, przed podaniem barwnika wykonuje się znieczulenie. Środki znieczulające należy również stale kupować.
 6. Materiały.
  1. Podczas procedury stosuje się wiele materiałów eksploatacyjnych: mokre chusteczki, suche ręczniki, wazelinę i inne materiały eksploatacyjne.
 7. Rękawiczki.
  1. Z każdym klientem mistrz pracuje w jednorazowych rękawiczkach. Rękawice są również niezbędne wysokiej jakości i wykonane z trwałego materiału. W arsenale specjalisty takich rękawic powinno być wiele par.
 8. Pokrowce na buty.
  1. W pomieszczeniu roboczym należy zachować sterylność, dlatego zarówno mistrz, jak i klient są w jednorazowych pokrowcach na buty. Pokrowce na buty są wydawane każdemu klientowi, muszą być również stale kupowane.
 9. Folia.
  1. Wyposażenie do pracy (rozkładane fotele i kanapy), zawsze zabezpieczone folią jednorazową. Folia powinna być wymieniana po każdym kliencie.
 10. Preparaty do sterylizacji.
  1. W tej kategorii znajdują się wszystkie środki do sterylizacji w pomieszczeniu roboczym, sprzęcie, narzędziach stałych i jednorazowych, a także dezynfektory do rąk i skóry klienta.
 11. Drukarka.
  1. Jest to również bardzo ważna rzecz w profesjonalnym salonie. Za jego pomocą drukowane są specjalne umowy, a także ulotki z zaleceniami dotyczącymi opieki. W związku z tym drukarka potrzebuje materiałów eksploatacyjnych, takich jak atrament i papier.
 12. Umowa.
  1. Przed procedurą makijażu permanentnego mistrz wystawia klientowi specjalną umowę, w której opisano wszystkie ważne informacje. Stworzenie takiej umowy wymaga komputera, drukarki, papieru i farby. A to także materiały eksploatacyjne.
 13. Zalecenia dotyczące opieki.
  1. Każdy klient, po zabiegu, otrzymuje od mistrza zalecenia dotyczące pielęgnacji świeżego makijażu permanentnego. Tworzenie tych dokumentów rekomendacyjnych wiąże się również z wieloma kosztami. A takich ulotek powinna być równie wystarczająca ilość, ponieważ są one dostarczane każdemu klientowi.
 14. Energia elektryczna.
  1. Dobre oświetlenie, sprzęt roboczy, drukarka, sterylizatory instrumentów i inne urządzenia elektryczne zużywają energię elektryczną. To, jak rozumiesz, również pociąga za sobą koszty.
Koszt makijażu permanentnego
Koszt makijażu permanentnego
Koszt makijażu permanentnego
Koszt makijażu permanentnego
Koszt makijażu permanentnego
Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.