Tatuaże z 20% zniżką - Old School, New School, Traditional, Tribal | Zarezerwuj teraz! - VeAn Poland
Zniżka na tatuaż

Zniżka na tatuaż

-20% na style Old School, New School, Traditional, Tribal!

Spełnij swoje marzenie o tatuażu z naszą niesamowitą zniżką 20%! Popularne style Old School, New School, Traditional i Tribal w przystępnej cenie. Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty!

Jeśli od dawna marzyłeś o ozdobieniu swojego ciała żywymi kolorami i oryginalnymi wzorami, teraz jest na to czas! Nasi artyści stworzą dla Ciebie unikalne dzieła sztuki, które podkreślą Twoją indywidualność. Promocja obowiązuje przez ograniczony czas, więc nie przegap szansy na umówienie się na sesję. Profesjonalni artyści czekają na Ciebie w naszym salonie, aby urzeczywistnić Twoje pomysły.


Warunki:

  • 20% zniżki na tatuaże w stylach Old School, New School, Traditional i Tribal. Zniżka dotyczy wszystkich tatuaży wykonanych w tych stylach.
  • Wybór z naszych szkiców lub stworzenie tatuażu według Twojego własnego projektu. Możesz wybrać gotowy szkic z naszego katalogu lub zaproponować własny.
  • Promocja obowiązuje od 01.06.24 do 30.06.24. Wszystkie tatuaże wykonane w tym okresie będą brały udział w promocji po potwierdzeniu udziału podczas rejestracji.
  • Rezerwacja jest obowiązkowa. Aby się zapisać, wypełnij poniższy formularz. Rezerwacja zostaje potwierdzona dopiero po skontaktowaniu się z Tobą online konsultanta.
  • Zniżki i promocje nie sumują się. W przypadku uczestnictwa usługi w innych promocjach lub obecności innych zniżek, stosowana jest tylko jedna, najbardziej korzystna promocja.

Szybka rejestracja

Wypełnij swoje dane i oczekuj na telefon od konsultanta

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.