Tatuaż "Bransoletka" - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz Bransoletke?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Bransoletką?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż "Bransoletka"

W branży tatuażu artystycznego istnieje wiele różnych szkiców wykonywanych w różnych technikach.


Ludzie przedstawiają na swoich ciałach wzory zwierzęce, motywy kwiatowe i roślinne, portrety itd. Ponadto niektórzy lubią zdobić swoje ciała różną biżuterią właśnie za pomocą tatuażu. Bransoletki noszą wszyscy, zarówno kobiety, jak i mężczyźni, dlatego nic dziwnego, że tatuaż przedstawiający tę biżuterię jest wybierany przez obie płci. Ten wzór jest również popularny dlatego, że można go łatwo ukryć pod ubraniem lub zegarkiem (jeśli mówimy o cienkiej bransoletce na nadgarstku).

Tatuaże z bransoletką mogą być o różnych kształtach i rozmiarach. Może to być nie tylko szeroka lub elegancka cienka biżuteria, ale też tatuaż płynnie przechodzący w rękaw. Wszystko zależy od życzeń samego klienta.

Większość ludzi woli ozdobić swoje ciało tatuażem, ale nie każdy rozumie jego symbolikę. Co symbolizuje bransoletka i jakie są rodzaje wzorów? Dowiesz się o tym poniżej.

Tatuaż "Bransoletka"

Różnorodność wzorów

Tatuaże bransoletki są bardzo poszukiwane, a jest sporo ich rodzajów.Najczęstsze rodzaje to:

  • Bransoletka z figur geometrycznych;
  • Ozdoby celtyckie połączone z wzorami;
  • W formie koralików, łańcuszków, bombek;
  • Drut kolczasty;
  • Koronkowe bransoletki, wstążki;
  • Różne napisy;
  • Motywy kwiatowe i roślinne.Kobiety wybierają delikatniejsze rodzaje bransoletek: plecione kwiaty, wstążki, koronki i tak dalej. Często bransoletki uzupełnia się o znaki lub talizmany, które przyciągają miłość, sukces i dobrobyt.

Panowie wolą wzory celtyckie lub wzory geometryczne, które dodają właścicielowi pewności siebie i siły. Panowie rzadko robią sobie same bransoletki, zwykle cały rękaw.

Podobnie często zwraca się uwagę na dodatkowe elementy tatuaży z bransoletką. Na przykład często uzupełnia się ją liśćmi koniczyny, aby przyciągnąć sukces i dobrobyt. Takie tatuaże często mają kształt serca, które jest popularniejsze wśród pań. Wybierając piękny napis oryginalną czcionką nie tylko podkreślisz wyjątkowość, ale również uzupełnisz swój indywidualny styl.

Bransoletka
Bransoletka

Miejsce tatuażu

Tatuaż bransoletkę najczęściej robi się na nadgarstku, przedramieniu lub kostce.


Może to być szkic samej biżuterii lub kilku splecionych ze sobą bransoletek. Wszystko zależy od życzenia klienta.

Projekt można realizować w szerokiej gamie kolorystycznej: wzory czarno-białe, kolorowe, imitujące złoto, srebro i tak dalej. Może to być szeroka masywna biżuteria lub eleganckie, pełne wdzięku bransoletki, w zależności od Twoich preferencji.

Wybierając szkic bransoletki do tatuażu, pamiętaj, że sam przypisujesz tatuażowi znaczenie, przede wszystkim ważne dla samego siebie.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.