Katalog szkiców tatuażu

10

дней

12

часов

30

минут

42

секунд

Też lubisz Bransoletke?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Bransoletką?

6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę

Tatuaż "Bransoletka"

W branży tatuażu artystycznego istnieje wiele różnych szkiców wykonywanych w różnych technikach.


Ludzie przedstawiają na swoich ciałach wzory zwierzęce, motywy kwiatowe i roślinne, portrety itd. Ponadto niektórzy lubią zdobić swoje ciała różną biżuterią właśnie za pomocą tatuażu. Bransoletki noszą wszyscy, zarówno kobiety, jak i mężczyźni, dlatego nic dziwnego, że tatuaż przedstawiający tę biżuterię jest wybierany przez obie płci. Popularność tego wzoru zależy również od tego, że można go łatwo ukryć pod ubraniem lub zegarkiem (jeśli mówimy o cienkiej bransoletce na nadgarstku).

Tatuaże z bransoletką mogą być o różnych kształtach i rozmiarach. Może to być nie tylko szeroka lub elegancka cienka biżuteria, ale też tatuaż płynnie przechodzący w rękaw. Wszystko zależy od życzeń samego klienta.

Większość ludzi woli ozdobić swoje ciało tatuażem, ale nie każdy wie o jego znaczeniu. Jakie oznaczenie kryje bransoletka i jakie są rodzaje jej wzorów? Dowiesz się o tym poniżej.

Tatuaż "Bransoletka"

Różnorodność wzorów

Tatuaże bransoletki są bardzo poszukiwane, a jest sporo ich rodzajów.Najczęstsze rodzaje to:

  • Bransoletka o kształcie figur geometrycznych;
  • Ozdoby celtyckie połączone z wzorami;
  • W formie koralików, łańcuszków, bombek;
  • Drut kolczasty;
  • Koronkowe bransoletki, wstążki;
  • Różne napisy;
  • Motywy kwiatowe i roślinne.Kobiety wybierają bardziej delikatne rodzaje bransoletek: przeplatane kwiaty, wstążki, koronki i tak dalej. Często bransoletki uzupełniają się znakami lub talizmanami, które przyciągają miłość, sukces i dobrobyt.

Męska połowa preferuje wzory celtyckie lub wzory o kształtach figur geometrycznych, które dodają właścicielowi pewności siebie i siły. Wśród przedstawicieli płci męskiej rzadko można znaleźć tatuaże samej bransoletki, zwykle tatuowany jest cały rękaw.

Podobnie często zwraca się uwagę na dodatkowe elementy tatuaży z bransoletką. Na przykład często uzupełnia się ją liśćmi koniczyny, aby przyciągnąć sukces i dobrobyt. Takie tatuaże często wykonują w kształcie serca, które jest bardziej popularne wśród żeńskiej połowy. Wybierając piękny napis oryginalną czcionką nie tylko podkreślisz wyjątkowość, ale również dopełnisz swój indywidualny styl.

Bransoletka
Bransoletka

Lokalizacja tatuażu

Tatuaż bransoletka jest najczęściej nakładany na nadgarstek, przedramię lub kostkę.


Może to być szkic samej biżuterii lub kilku splecionych ze sobą bransoletek. Wszystko zależy od życzenia klienta.

Projekt można realizować w szerokiej gamie kolorystycznej: wzory czarno-białe, kolorowe, imitujące złoto, srebro i tak dalej. Może to być szeroka masywna biżuteria lub eleganckie, pełne wdzięku bransoletki, w zależności od Twoich preferencji.

Wybierając szkic bransoletki do tatuażu, pamiętaj, że sam przypisujesz tatuażowi znaczenie, przede wszystkim ważne dla samego siebie.

Podobał Ci się artykuł? Proszę o ocenę.
Uwaga! Artykuł jest napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Jeśli znajdziesz błąd lub nie zgadzasz się z treścią, daj nam znać contentvean@gmail.com
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców