Szkice tatuażu sketch - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Otrzymaj zniżkę na każdy sketch style

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z sketch style?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szkice tatuażu sketch

Sketch - to styl tatuażu, który po raz pierwszy pojawił się na początku XX wieku i już uzyskał dużą armię fanów. Słowo sketch (angl. sketch) w tłumaczeniu na polski oznacza „kreskowanie, szkic”.


Dlatego tatuaż w stylu sketch wyróżnia się niedokończeniem rysunku, a jednocześnie niesie pewien ładunek sensowny.

Szkice tatuażu sketch

Cechy stylu

Tatuaż wykonany w stylu sketch wyróżnia się na tle innych technik.


Jego charakterystyczne cechy to: 

  • Brak wyraźnych krawędzi; 
  • Jasny półprzezroczysty obraz w postaci szkiców; 
  • Występowanie koloru czarno-białego (przypominającego szkice ołówkowe); 
  • Względnie duży rozmiar (tak zwane rękawy z tatuażu); 
  • Doskonałe połączenie z innymi stylami tatuażu.Tatuażysta pracujący w takiej technice z pewnością musi mieć talent artystyczny i umiejętności. Bo w końcu często tatuaż w stylu sketch to nie tylko trójwymiarowy rysunek na ciele, ale może być cała historia z fabułą. Po takim rysunku można przeczytać całą biografię osoby, najważniejsze wydarzenia z jej życia. Fani tego stylu to zazwyczaj kreatywni ludzie i uwielbiają wyróżniać się z tłumu.

Należą te osoby do świata sztuki i lubią pokazywać innym swoje tatuaże na ciele. W ostatnich latach zaczęły być popularne tak zwane rękawy tatuażowe - rysunki od nadgarstka do szyi.

Najsłynniejszy tatuażysta w tej okolicy mieszka w Brazylii. Nazywa się Frank Carrillo. W swojej pracy woli używać czarnego tuszu i wyraźnych geometrycznych kształtów. Mistrz przyznaje, że pomysły na pracę i inspiracje przychodzą do niego podczas komunikacji z klientem. Uważnie słuchając to jak i o czym mówi osoba, robi on określony szkic i umieszcza w niego sens tatuażu. Nic dziwnego, że jego tatuaż wygląda jak żywy obraz. Zdjęcia jego prac są idealnym przykładem prac w stylu Sketch tattoo i służą zdobieniem wiele salonów tatuażu.

Szkice tatuażu sketch
Szkice tatuażu sketch

Dla kogo tatu w stylowym stylu szkicu będzie się pasować

Styl szkicowania jest idealnym tatuażem dla tych, którzy po raz pierwszy będą robić rysunek na ciele.


Jest to niejako tło i podstawa głównego rysunku, a także dobrze współgra z innymi stylami: gotyckim, orientalnym, realistycznym, oldschool.

Tatuaże w tym stylu można łatwo przerobić lub dodać nowe szczegóły. Na przykład dodając jasne kolory do kompozycji. Obraz z płynnym przejściem z akwareli do sketchu będzie wyglądał spektakularnie. Graficzny obraz smoka w stylu japońskim będzie niezwykły ładnie wyglądał w stylu sketch.

W rezultacie możesz uzyskać unikalny wieloskładnikowy obraz, który można stale uzupełniać i nasycać nowymi kolorami i ciekawymi szczegółami. Zwykle osoby początkujące w tatuażu, którzy wykonali mały tatuaż w stylu sketch, tak chętnie udają się do tatuatora za jakiś czas, że kończą na dużym obrazie. Ponadto w pracy wykorzystywana jest minimalna ilość materiałów eksploatacyjnych, dlatego koszt takich tatuaży jest niższy niż ta sama praca wykonana w innej technice.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.