Tatuaż "Wilk" - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz wilka?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z wilkiem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż "Wilk"

Tatuaż z wilkiem jest bardzo poszukiwany nie tylko wśród mężczyzn, ale też kobiet, które chcą ozdobić swoje ciała tym wzorem.


Wilk jest bardzo silnym i odważnym drapieżnikiem, najczęściej jego wizerunek jest tatuowany na ramionach, klatce piersiowej lub plecach, natomiast dziewczyny wolą taki tatuaż na łopatce, szyi lub nodze. Najpopularniejszy szkic wilka wykonywany jest w kolorze czerni lub bieli ze względu na bardziej realistyczny wygląd. Wielu ludziom wilki kojarzą się z agresją, przebiegłością i gniewem, głównie przez to, że od najdawniejszych czasów walczą z ludźmi o pożywienie. Również wiele osób kojarzy wilki ze światem pozaziemskim i siłami zła, ponieważ wilk uważa się za miłośnika nocnych polowań, nocą w jego oczach widać szczególnie przerażanie i tajemniczość, zwłaszcza gdy wyje w świetle księżyca.

Tatuaż "Wilk"
Tatuaż "Wilk"
Tatuaż "Wilk"

Symbolika
wilka w tattoo

Znaczenie tatuażu, na którym przedstawiony jest wilk, jest bardzo proste, jest potwierdzeniem wolności, niezależności i odwagi.

Ten obraz mówi również o poświęceniu, męstwie, silnych więzach rodzinnych i doskonałej pracy zespołowej.Należy również pamiętać, że dodatkowe niuanse wpływają na oznaczenie tatuażu z wilkami:

 1. Wycie wilka w pełni księżyca.
  1. Zasadniczo obraz ten kojarzy się z samotnością, niezależnością i wewnętrzną siłą. Czasami taki tatuaż jest wykonywany po doświadczeniu zdrady, pokazując nieufność i podejrzliwość wobec ludzi. Sylwetka wilka na tle księżyca symbolizuje również chęć opieki i ochrony.
 2. Wilk z wyszczerzonymi kłami.
  1. Przejaw gniewu, agresji i okrucieństwa. Osoba wybierająca ten wzór pokazuje, że nie toleruje stereotypów i przyjętych norm społecznych, nie interesuje się czyjąś opinią i zawsze będzie bronić się przed manipulacją.
 3. Wilk w biegu.
  1. Ten obraz opisuje osobę, która kocha szybkość, niebezpieczeństwo, przygodę i zmianę. Wilk, który biegnie oznacza „dopóki żyję, będę polował”. Jeśli wilk biegnie śladami, oznacza to mściwość człowieka.
 4. Wilk w skoku.
  1. Wzór przedstawiający skaczącego wilka oznacza, że dana osoba stara się jak najszybciej wyeliminować wszelkie przeszkody.
 5. Wzór wilkołaka.
  1. Wypełniając tatuaż przedstawiający wilkołaka, osoba mówi o połączeniu z siłami ciemności.
 6. Tatuaż wilczycy.
  1. Wilczyca tatuowana jest głównie przez dziewczyny, które w ten sposób pokazują swoje oddanie i lojalność wobec ukochanego chłopaka. Z reguły wilczyce są przedstawiane z młodymi wilkami lub w parze.
 7. Wilk polarny.
  1. Tatuaż mówi o nieustraszoności człowieka, jego gotowości na wszelkie trudne sytuacje. Taki wzór sugeruje również, że samotność wcale nie jest przerażająca dla jego właściciela.
 8. Wilk koloru czarnego.
  1. Zasadniczo taki wzór sam w sobie nie ma dużej wartości, jest bardzo poszukiwany, ponieważ ze względu na swój kolor wygląda dość realistycznie.
 9. Wilk czerwonooki.
  1. Mówi o związku człowieka ze swiatem pozaziemskim. Podobny tatuaż można również znaleźć w ognistych językach oraz wśród wróżbitów, czarowników i ludzi tolerujących magię.
 10. Wilcze stado.
  1. Ten tatuaż symbolizuje przywództwo, a także chęć prowadzenia rodziny lub zespołu. Oznacza również oddanie i wielką siłę człowieka.
 11. Łapa wilka.
  1. Tatuaż przedstawiający łapę wilka mówi o odwadze i wytrzymałości. Osoba wybierająca taki wzór pokazuje, że jest gotowa na wszelkie trudności na swojej drodze.
 12. Wilcza czaszka.
  1. Wzór tego typu mówi o nieustraszoności i gotowości człowieka na najtrudniejsze przeszkody.
Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.