Szkice tatuażu „Samolot” - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz samolot?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z samolotem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szkic tatuażu samolot

Jednym z atrakcyjnych rodzajów tatuażu jest wzór samolotu.


Wizerunek samolotu pojawił się niedawno w świecie tatuażu. Samolotowe tatuaże były kiedyś wykonywane przez pilotów lotnictwa cywilnego lub pilotów wojskowych, okazując tym samym szacunek dla zawodu. Jest to rodzaj symbolu zamiłowania i oddania temu latającemu pojazdowi. Zasadniczo tacy ludzie służyli w Siłach Powietrznych, więc na tych obrazach ciała często występuje inny element — jest to pięcioramienna gwiazda.

Później takie tatuaże stały się dostępne dla wszystkich i często były używane przez tatuatorów. Tatuaż szkic samolotu jest idealny dla osób, które są związane z lotnictwem lub po prostu kochają niebo i patrzą z podziwem na samoloty. W końcu Tatuaż samolotu ma głębokie znaczenie i wiele różnych interpretacji.

Szkic tatuażu samolot
Szkic tatuażu samolot

Charakterystyka
tatuażu samolotu

Samolot z tatuażem jest przedstawiany na ciele nie tylko ze względu na piękny rysunek, ponieważ szkic ma głębokie znaczenie, a każdy sam nadaje mu swoje znaczenie.

Podstawowe interpretacje tatuażu samolotu:

 • Marzenia;
 • Wolność;
 • Lot;
 • Celowość;
 • Pragnienie przygody;
 • Miłość do nieba.Tatuaż samolotu odnosi się do tatuaży męskich, ponieważ najczęściej ten symbol wskazuje na rodzaj wykonywanej działalności — są to byli lub obecni piloci. Tatuaż samolotu oznacza wolność i niezależność. Choć bardzo często zdarzają się wyjątki, bo kobieta może być również pilotem lub po prostu podróżniczką. Tatuaże samolotu dla kobiet to najczęściej miniaturowy rysunek, który jest przedstawiony w ciemnym kolorze lub po prostu zarysowany wzdłuż konturu.

Bardzo często można również zobaczyć obraz papierowego samolotu na ciele. Taki szkic tatuażu może powiedzieć o twojej miłości do wolności i chęci dążenia do nowych celów. Posiadacz tatuażu papierowego samolotu podkreśli wszystkie Twoje spokojne i korzystne intencje życiowe. Ogólnie rzecz biorąc, tatuaż samolotu jest dość interesującym i niepowtarzalnym symbolem, idealnym dla marzycieli, którzy budują własne życie bez obawy o zasady i niedostrzeganie granic.

Szkic tatuażu samolot
Szkic tatuażu samolot
Szkic tatuażu samolot

Tatuowanie na ciele

W przypadku tatuażu samolotu istnieje wiele różnych technik i stylów wykonania tatuażu.


Każda jest na swój sposób ciekawa i atrakcyjna, więc od Ciebie zależy, w jakiej wersji szkic zostanie wykonany. Najpopularniejsze style tatuaży samolotu: realizm, abstrakcjonizm, grafika, new school.

Tatuaż samolotu jest wykonywany w różnych kolorach. Czarno-białe odcienie są najczęściej wybierane przez powściągliwych ludzi, bardziej kolorowa wersja tatuażu samolotu jest odpowiednia dla marzycieli i romantyków. Bardzo ważne jest również, aby wybrać miejsce tatuowania samolotu, zależy to również od skali wybranego tatuażu.


Najpopularniejsze miejsca na ciele do tatuażu samolotu:


 • Ręce;
 • Nadgarstek;
 • Nogi;
 • Przedramię;
 • Ramiona.Ponadto tatuaż samolotu można harmonijnie uzupełnić różnymi elementami. Mogą to być obrazy kokpitu lub steru samolotu, można również przedstawić cały obraz wielu samolotów, który podkreśli Twoją osobowość. Wszystko zależy od Twoich fantazji i upodobań, możesz sam opracować swój własny, niepowtarzalny szkic samolotu, a nasi mistrzowie Ci w tym pomogą.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców