Tatuaż w Kołobrzegu - VeAn Poland
m. Kołobrzeg
Dworcowa 2
pon.-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Kołobrzeg Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Anna Lemich

 • Tattoo
 • Piercing
 • Laserowe usuwanie
Ocena: 5 (30)
avatar
Kołobrzeg Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Olena Makarchuk

 • Tattoo
 • Permanentny makijaż
 • Szkolenie mistrzowskie
Ocena: 5 (20)
avatar
Kołobrzeg Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Alan Tibilov

 • Tattoo
 • Piercing
Ocena: 5 (20)
avatar
Kołobrzeg Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Polina Holhanova

 • Piercing
Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Tatuaż w Kołobrzegu

Nowy salon, który został otwarty w Kołobrzegu, oferuje swoje usługi w zakresie wykonywania najciekawszych i nietypowych tatuaży, które pozwolą Ci podkreślić swoją oryginalność i wyjątkowość.


Stworzysz jasny obraz, który dopełni wygląd - ubrania, buty, fryzurę, akcesoria. Pomożemy wykonać dla Ciebie każdy, nawet najbardziej skomplikowany i nietypowy projekt - tatuaż w dowolnym kierunku, rozmiarze i kolorze. Każdy z naszych mistrzów jest specjalistą w swojej dziedzinie, zakochanym w swojej specjalizacji. To właśnie oraz dostępność wykształcenia, doświadczenia i kompletu wiedzy gwarantuje wysoką jakość pracy, a także bezpieczeństwo. Oprócz tatuaży oferujemy inne kierunki w pracy naszego studia. Sprawdź je, aby poznać najnowsze trendy w modzie.

Tatuaż w Kołobrzegu

Nasze Usługi

Oprócz tatuaży oferujemy również usługi piercingu.Możesz wykonać nakłucie w dowolnie wybranym miejscu, co dodatkowo ozdobi Twoje ciało i podkreśli Twoją indywidualność. Piercing mistrzowie to profesjonaliści ze specjalnym wykształceniem w tej dziedzinie. Są to certyfikowani pracownicy z doświadczeniem, więc możesz im bezpiecznie zaufać. Jakość pracy każdego z nich zachwyci i mile zaskoczy. Twoje pierwsze lub dziesiąte przebicie, u nas będzie szybkie i wysokiej jakości. Po pracy mistrz powie ci, jak prawidłowo monitorować przekłucie, aby nie doszło do rozpadu nowo utworzonej dziury.

Tatuowanie to kolejna z naszych usług. Oferujemy rozwiązanie problemu z codziennym retuszem i kredka do brwi. Oblicz, ile czasu na to poświęcasz - codziennie na makijażu, szukając ołówka w sklepie. Istotnym pytaniem jest również to, ile pieniędzy wydaje. To wszystko, co możesz łatwo zaoszczędzić, wykonując tatuaż na brwi o odpowiednim kształcie. Tatuator może zasugerować najbardziej odpowiedni rodzaj tatuażu brwi na podstawie koloru skóry i włosów. Tatuowanie pozwoli Ci zapomnieć o rutynowym codziennym makijażu na długi czas.

Oferujemy również korektę tatuażu. W jakich przypadkach jest to potrzebne:

 • Jeśli oryginalna praca została wykonana źle.
 • Jeśli z biegiem czasu tatuaż wypali się i wymagana jest korekta.
 • Jeśli chcesz ją uzupełnić, ulepsz ją i uatrakcyjnij.Możemy zaoferować renowację i korektę istniejącego tatuażu dowolnego typu, abyś mógł cieszyć się wzorem na swoim ciele.

Usunięcie tatuażu może być konieczne, jeśli praca jest źle wykonana. W takim przypadku można go również pokryć innym nowym tatuażem, zmieniając stary nie do poznania. Jeśli zdecydujesz się po prostu usunąć tatuaż, pomożemy Ci w tym. W każdym razie, w razie potrzeby, będzie można zastosować nową, ciekawszą pracę.

Tatuaż w Kołobrzegu
Tatuaż w Kołobrzegu

Tatuaż w Kołobrzegu -
bezpieczny i wysokiej jakości

Bezpieczeństwo pracy polega na tym, że cały proces odbywa się przy użyciu jednorazowych materiałów eksploatacyjnych, miejsce aplikacji jest dezynfekowane, a także skończona praca.Otwarta rana po nałożeniu tatuażu jest zapieczętowana, wtedy będzie wymagała pielęgnacji. Stosujemy różnorodne materiały eksploatacyjne: pokrowce na buty, maski, rękawiczki, pokrowce na samochody i przewody, serwetki, igły. Wszystko to jest używane tylko raz, aby zapewnić bezpieczeństwo i sterylność pracy.

Zawsze możesz znaleźć mistrza, który zaoferuje wykonanie tej samej pracy za niższą cenę. Jednak nasi pracownicy to osoby posiadające książeczki sanitarne, certyfikaty, stale przechodzące szkolenia i uczestniczące w festiwalach, co podnosi ich poziom. Całkowita sterylność podczas pracy pozwala pracować i zachwycać klientów efektem.

Tatuaż w Kołobrzegu

Kontynuacja nauczania

Nieustannie przechodzimy dodatkowe szkolenia na różnych konwencjach, co pozwala nam za każdym razem podnosić poziom naszej wiedzy i umiejętności, wymieniać doświadczenia i nawiązywać nowe ciekawe znajomości z innymi mistrzami.


Zawsze jesteśmy świadomi nowych trendów w świecie tatuażu: nowych materiałów eksploatacyjnych, maszyn, fasonów i trendów. Wszystko to pozwala nam uważać się za dobrych profesjonalistów, którzy zawsze chętnie służą swoim klientom. Twój tatuaż w Kołobrzegu będzie dobrym wyborem zarówno dla dziewczyny, jak i dla faceta.

Tatuaż w Kołobrzegu
Tatuaż w Kołobrzegu
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.