Tatuaż Bulterier - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz bulteriera?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z bulterierem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż Bulterier

Sztuka tatuażu jest najpopularniejszą usługą zdobienia ciała.


Tatuaż to nie tylko świetna okazja do wyrażenia swojej indywidualności. Za pomocą wzoru na ciele możesz pokazać swoje emocje, nastrój, podkreślić silne cechy charakteru, ale też opowiedzieć o swoim trybie życia. Ponadto tatuaże służą do zakrycia różnych defektów skóry, takich jak blizny czy oparzenia. Ogromna liczba osób korzysta z usług sfery tatuażu, dlatego każdy może znaleźć swój pomysł na tatuaż, który w pełni odpowiada jego upodobaniom. Niektórzy wolą ozdabiać swoje ciała motywami zwierząt, a zwłaszcza portretami psów. Istnieje wiele ras psów, ale w tym artykule przyjrzymy się tatuażom z bulterierem.


Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że ta rasa psów, a mianowicie tatuaż z ich wzorem, jest bardziej odpowiedni dla płci męskiej. W końcu zawiera w sobie informacje o sile, brutalności i ochronie. Warto jednak zauważyć, że jest to tatuaż uniwersalny, równie odpowiedni dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Jakie więc znaczenie ma ten obraz?

Tatuaż Bulterier
Tatuaż Bulterier

Symbolika tatuażu bulterier

Bulteriery są psami o doskonałej atletycznej budowie ciała, są dość wytrzymałe, aktywne, inteligentne.


Rasa ta nie wykazuje agresji bez powodu, a także nie lubi być sama. Wzory z bulterierem charakteryzują się następującymi cechami:

  • Celowość - takie psy są śmiałe, a ich rysunek na ciele sugeruje, że właściciel tatuażu z pewnością potrafi osiągnąć swój cel;
  • Odwaga - bulterier jest psem odważnym i przekazuje tę odwagę swojemu właścicielowi;
  • Moc - bulteriery mają muskularną i silną sylwetkę, właściciel takiego tatuażu charakteryzuje się silną osobowością;
  • Oddanie - jak wiadomo, pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Tatuaż z psem mówi o oddaniu właściciela jego drugiej połówce, rodzinie lub priorytetom życiowym. Wzór może również mówić o miłości człowieka do zwierząt, a właściwie psów lub miłości do tej konkretnej rasyOprócz pozytywnych cech charakteru są także niezbyt przyjemne znaczenia:

  • Agresywność - obraz agresywnego bulteriera mówi o złożonym charakterze jego właściciela, który nigdy się nie poddaje.
  • Porywczość - jeśli bulterier jest przedstawiony na ciele w stanie porywczym, charakteryzuje to osobę impulsywną.Kolejnym niezbyt pozytywnym znaczeniem tatuażu tej rasy jest portret zagubionego zwierzaka.

Bulterier
Bulterier
Bulterier

Wykonanie tatuażu

Możliwy jest też wybór koloru przyszłej ozdoby, tatuaż można wykonać czarno-białym lub dodać do niego więcej jaskrawych barw.

Mężczyznom podobają się tatuaże z bulterierem ze względu na przewagę elementów agresywnych, na przykład obroży z kolcami lub sam pysek psa z wyszczerzonymi zębami. Kobiecy tatuaż wyróżnia się bardziej powściągliwą fabułą, zwylke wytatuowany pies jest spokojny i przyjazny. Tatuaż można uzupełnić różnymi kolorami, napisami oraz innymi preferowanymi elementami. W każdym razie podkreśli on najlepsze cechy właściciela tatuażu, a także ochroni go przed różnymi problemami.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.