Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz swieczke?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z świeczką?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szkic tatuażu świecy

W świecie sztuki malowania na ciele istnieje wiele szkiców na różne tematy.

Wśród dużego wyboru obrazów są rysunki, które przyszły do nas od dawna. Jednym z takich starożytnych obrazów jest świeca. W krajach Europy ten rysunek był najbardziej poszukiwany. Tatuaż świecy jest symbolem duszy i życia, dlatego cieszy się szacunkiem i uznaniem. W średniowieczu ludzie, którzy mieli tatuaż świec na ciele, byli mnichami, podróżnikami, kupcami, a nawet przestępcami. W kulturze chrześcijańskiej świeca jest jednym z najważniejszych elementów.

Istnieje wiele interpretacji tatuażu świec, przeanalizujmy je.

Szkic tatuażu świecy
Szkic tatuażu świecy

Znaczenie
tatuażu świecy

Tatuaż świecy oznacza światło, które pomaga osobie w trudnościach życiowych.

Również ten szkic tatuażu symbolizuje:

  • Mądrość;
  • Nadzieję;
  • Życie;
  • Czyste myśli.W tym tatuażu język płomienia jest bardzo ważny, ponieważ oznacza oświetlenie ludzkiej ścieżki. Ten tatuaż sugeruje, że życie jest ulotne, ponieważ świecę można łatwo zgasić i zapalić. Obraz świecy może również wskazywać na smutek. W tym przypadku wygasła świeca symbolizuje żałobę, a krople wosku spływające w dół to łzy. Tatuaż świecy jest przedstawiany na ciele w pamięci ukochanej osoby. Taki szkic tatuażu może również odzwierciedlać niezapomniane i przełomowe momenty w życiu. Jasno płonąca świeca symbolizuje silną osobę, chęć rozwoju, a także samego siebie. Tatuaż z płonącą świecą jest rodzajem zachęty dla człowieka do osiągania nowych wyżyn i do godnego przejścia przez wszystkie życiowe trudności.

Tatuaż szkic świecy symbolizuje Boże światło i łaskę, więc może wpływać na los człowieka. Symbol świecy jest często wybierany przez ludzi związanych z magią, ponieważ świeca charakteryzuje się również mistyczną stroną. Osoby o zdolnościach pozazmysłowych twierdzą, że obraz świecy na ciele wzmacnia aurę człowieka i siłę człowieka. Każdy nadaje swoje znaczenie tatuażowi świecy, ale nie należy zapominać o głównych cechach tatuażu świecy.

Szkic tatuażu świecy
Szkic tatuażu świecy
Szkic tatuażu świecy

Miejsca do
tatuowania świecy

Istnieje wiele różnych szkiców tatuażu i technik tatuowania, więc na pewno wybierzesz żądany szkic.

Świecę do tatuażu odnoszą się zarówno do męskich, jak i żeńskich rodzajów tatuaży. Skala tatuażu może być różna, w zależności od tego, na której części ciała chcesz umieścić obraz.


Tatuaże świec można zobaczyć na różnych częściach ciała, ale najczęściej są to:

  • Ręce;
  • Nogi;
  • Nadgarstek;
  • Szyja.Obraz świecy na ciele wykonywany jest najczęściej w czerni i bieli, natomiast tatuator w szczególny sposób podkreśla płomień świecy, tworząc wokół niego jaśniejszy i bardziej wyrazisty krąg w ciemności. Tatuaż świecy można uzupełnić różnymi elementami tematycznymi, tworząc jednocześnie unikalny obraz i nadając tatuażowi jeszcze większe znaczenie, może to być ręka trzymająca świecę, zegar, kwiaty. Tatuaż świecy w połączeniu z tymi symbolami doskonale uzupełni obraz.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców