Tatuaż mamut - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz Mamuta?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Mamutem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż mamut

Wielu zwolenników teorii Darwina klasyfikuje mamuta jako jednego z najbardziej niesamowitych zwierząt znalezionych podczas wykopalisk.

Do dziś często znajdują się skamieniałości tego potężnego zwierzęcia. Omówmy więc jego znaczenie w tattoo.

Jednym z głównych punktów tego tatuażu jest objętość obrazu. Ponieważ samo zwierzę było duże, lokalizacja tatuażu powinna być wystarczająco duża, aby przedstawić mamuta w całej jego okazałości.

Mamut jest protoplastą słonia, który posiadał wełniane owłosienie i ogromne kły służące do ochrony i zadawania kolosalnych ciosów swoją mocą. Te majestatyczne stworzenia nie wyróżniały się szybkością ani zwrotnością, ale tkwiąca w nich siła była naprawdę ogromna. Tylko najpotężniejsze drapieżniki mogły na nie polować, w tym ludzi.

Tatuaż mamut
Tatuaż mamut

Symbolika
mamuta w tattoo

Pierwsze rysunki i malowidła naskalne odkryte w jaskiniach prymitywnego człowieka opowiadały zarówno o polowaniu, jak i o życiu codziennym.


Na rysunkach tych można znaleźć wiele przykładów ogromnych mamutów, na tle których człowiek wydawał się znacznie mniejszy.

Tatuaż mamuta niesie przesłanie silnego i potężnego zwierzęcia, które może zmiażdżyć cokolwiek za pomocą swoich potężnych kłów. Jeśli ktoś wybiera dla siebie taki tatuaż, wskazuje to na jego ogromną siłę fizyczną.

Istotną rolę odgrywa również powolność stworzenia. Powoli, ale pewnie zmierza do celu. Przydałoby się, aby osoba z takim tatuażem miała tę samą powolność i celowość w swoim charakterze.

Ważną rolę w tatuażu odgrywa również rozmiar zwierzęcia. Wizerunek mamuta może oznaczać dokładnie wielkość samej osoby. Często wybór na ten tatuaż pada właśnie z tego powodu. Jeśli dana osoba kojarzy siebie ze słoniem, odpowiedni będzie również tatuaż mamuta.

Myśliwi uwielbiają tatuaże motywów zwierzęcych. Taki tatuaż można wykonać jako obietnicę powodzenia w polowaniu.

Tatuaż mamut
Tatuaż mamut
Tatuaż mamut

Wykonanie tatuażu


Samą pracę można uznać za obraz przedstawiający polowanie.

Niezbędnymi elementami będą tutaj:

  • Sam mamut.
  • Łowca.
  • Natura.
  • Inne zwierzęta.
  • Rzeka.Aby praca pasowała do wcześniej nałożonego tatuażu, należy wybrać odpowiedni styl, w którym wzór będzie najlepiej odpowiadał Twoim preferencjom. Można skomponować projekt z kilku zwierząt, na przykład w pobliżu rzeki lub doliny roślin. Ciekawą opcją dla wielu klientów będzie wersja mamuta z myśliwym, który pokonał i oswoił zwierzę. Tutaj znaczenie będzie nieco inne: zwycięstwo może dotyczyć też negatywnych cech, złych nawyków lub dużej wagi.

Tatuaż mamut
Tatuaż mamut

Lokalizacja tatuażu

Jakie jest najlepsze miejsce na tatuaż z mamutem?


Często są to nogi i ramiona, wszystko zależy jednak od wielkości nałożonego obrazu. Jeśli zawiera kilka postaci, tatuaż można wypełnic na plecach, aby zaprezentowac go w całej okazałości. Ta opcja będzie bardziej odpowiednia dla mężczyzn.

W przypadku kobiet praca będzie wykonywana w bardziej wyrafinowany i delikatny sposób. Taki wzór wskaże na siłę właścicielki, ale najczęściej wewnętrzną. W innych przypadkach będzie to po prostu zainteresowanie samym zwierzęciem.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców