Szkice tatuażu "Ogień" - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz ogień?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z ogniem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szkice tatuaży ognia

W dziedzinie tatuażu artystycznego istnieje ogromna liczba różnych szkiców, w różnych interpretacjach kolorów.

Niektórzy lubią czarno-białe obrazy, inni bardziej lubią jasne, kolorowe obrazy. Tak czy inaczej, tatuaż to prawdziwa kreatywność, która ma wielu fanów na całym świecie.

Na swoich ciałach ludzie przedstawiają różne tematy rysunków. Mogą to być rysunki zwierząt, obrazy ludzi, różne ornamenty, natura, a nawet żywioły. Bardzo popularnym elementem w dziedzinie malowania ciała jest żywioł ognia. Ogień przedstawiony jest w jasnych, kolorowych i nasyconych odcieniach, przyciąga uwagę wszystkich ludzi wokół, demonstrując piękno i niebezpieczeństwo.

Szkice tatuaży ognia

Znaczenie ognia
w sztuce tatuażu

Szkic tatuażu ognia – kolorowy i jasny obraz, który przyciąga zarówno męską połowę, jak i przedstawicielki słabej połowy swoim pięknem.

Oprócz niezwykłego piękna tatuaż przedstawiający ten niebezpieczny element ma specjalne znaczenie, o którym dowiesz się w tym artykule.

Jako element natury ogień jest znakiem zniszczenia. Ogromny płomień jest niekontrolowany, bardzo trudny do zatrzymania, czasem nawet nierealny. Pokrywając wszystko swoim piekącym płomieniem, ogień jest w stanie zniszczyć prawie wszystko, nie oszczędzając nikogo.

Jeśli mówimy o ogniu, jak o płomieniu, który ogrzewa palenisko, tatuaż z jego wizerunkiem niesie ze sobą znaczenie światła, dobroci i ciepła. Zwykle takie znaczenie wiąże się ze wzorem na ciele świecy, przytulnego ogniska lub pochodni.

Szkice tatuaży ognia
Szkice tatuaży ognia

Kolejna interpretacja ognia wiąże się z pasją.

Bardzo często słyszymy takie wyrażenia, jak płonące oczy, płonące policzki, serce i tak dalej. Wszystkie te zwroty są zrozumiałe dla wszystkich, chociaż nie są używane dosłownie, ale w przenośni.

Ponadto element ognia jest znakiem odrodzenia. Tatuaż może oznaczać, że osoba oczyściła się ze wszystkich złych rzeczy, które miała w sobie, odrodziła się i stała się nową osobą. Często taka interpretacja jest pełna obrazu ognistego feniksa.

Pochodnia ognia uosabia wiedzę, światło i naukę. Ta sama wartość odnosi się do obrazu świecy. Innymi słowy, płomień musi być "oswojony".

Szkice tatuaży ognia
Szkice tatuaży ognia
Szkice tatuaży ognia

Opcje obrazu

Tatuaż ognia jest wykonywany jako pojedyncza kompozycja, a także z dodatkowymi elementami, które również wpływają na oznaczenie wzoru:

  • Samochód w ogniu – ruch, który nie jest realistyczny i niemożliwy do utrzymania;
  • Serce w ogniu – oznacza mękę duszy;
  • Ogień na nogach – miłość do szybkiego ruchu;
  • Rysunek ognia w intymnym obszarze mówi o niepowstrzymanej seksualności;
  • Obraz zwierzęcia w płomieniach – znak agresji;
  • Lłonący przedmiot – oznacza pewien zakaz związany z piekielnym płomieniem.Ogień jest najpotężniejszym elementem, który miażdży wszystko na swojej drodze, nie oszczędzając ani jednej żywej duszy. Tatuaż z wizerunkiem płomienia niesie dość potężną energię, pokazuje wybuchową naturę osoby, jej wewnętrzną agresję. Poza tym ogień może również symbolizować pragnienie samorozwoju, nauki, dążenia do samodoskonalenia.

Wybierając szkic ognia do tatuażu, osoba przede wszystkim sama nadaje tatuażowi pewne znaczenie, ważne dla niej. Wybierając rysunek do tatuażu, powinieneś posłuchać swojego wewnętrznego głosu, który powie ci, czy to twój wizerunek, czy nie.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.