Tatuaż Okulary - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz okulary?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z okularami?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż Okulary

Obecnie tatuaż z okularami to jedna z dość popularnych opcji szkiców nakładanych na ciało zarówno przez kobiet, jak i mężczyzn.


Porozmawiajmy więc o znaczeniu tego symbolu poniżej.

Od czasu wynalezienia okularów stały się one nieodzownym akcesorium wielu ludzi: naukowców, pisarzy i wynalazców. O ile w dawnych czasach stosowano różne odmiany tego przyrządu, takie jak binokle czy monokle, to obecnie najczęściej używa się zwykłych okularów z zausznikami. Osoba decydująca się na wybór okularów może wybrać wygodną oprawkę, kształt, a nawet jej kolor. Ponadto do niektórych okularów można dobrać specjalne szkła.


Okulary przeciwsłoneczne pojawiły się nieco później, ale zajęły nie mniej pożądaną pozycję. Wyobraź sobie spacer nad morzem bez takiego akcesorium! W miesiącach letnich sklepy i place targowe przepełnione są tymi artykułami. Obecnie dostępne są też korekcyjne okulary przeciwsłoneczne.

Tatuaż Okulary

Symbolika
okularów w tattoo

Okulary mają dość szeroką gamę znaczeń, na przykład poszukiwanie czegoś nowego, ponieważ ich obecność przez długi czas oznaczała pracę naukowców, wynalazców i tak dalej.W związku z tym taka symbolika zostanie również przeniesiona na osobę, która wybierze dla siebie ten tatuaż. Wraz z tym pojawia się chęć rozwoju, doskonalenia, pragnienie wiedzy. Człowiek, którego cechy charakteru są porównywalne z powyższym opisem, będzie godnym nosicielem takiego tatuażu.

Ostre spojrzenie na rzeczywistość jest kolejnym znaczeniem szkicu. Możemy wspomnieć też o bezstronnym spojrzeniu na rzeczy, ale obecność okularów wskazuje na konkretne i uważne badanie problemu. Pomoc akcesoriów pozwala zagłębić się w problem, ułatwiając jego rozwiązanie.

Chęć zobaczenia tego, co ukryte mówi o uważności, obserwacji i poważnym podejściu do szczegółów. Może to dotyczyć charakteru, hobby lub pracy, gdzie człowiek dostrzega to, co jest ukryte przed oczami nieznajomych ludzi.

Tatuaż Okulary
Tatuaż Okulary

Okulary przeciwsłoneczne mówią o chęci ukrycia czegoś w sobie.


Taka osoba nie chce zdradzać szczegółów swojej przeszłości lub po prostu nie chce mówić o sobie, otwierać się na ludzi. Symbol okularów przeciwsłonecznych może sugerować tajność, niechęć do mówienia o swoim świecie wewnętrznym. Ponadto okulary przeciwsłoneczne są rodzajem ochrony przed nieprzyjemnymi sytuacjami. W ten sposób człowiek dzieli świat w okularach na swój i świat innych ludźi.

Jeśli jesteś fanem stylu retro, warto zastanowić się nad szkicem okularów w odmianie typu binokle lub monoklem, ponieważ podkreśli to Twoją percepcję. Dzieło można uzupełnić o inne akcesoria i elementy z przeszłości, które stworzą kompletny obraz.

Tatuaż Okulary

Jak przedstawić
wzór na ciele

Okulary nie są dużym elementem więc znalezienie dla nich miejsca na ciele nie będzie stanowić problemu.


Kolejne pytanie: jak wykonać pracę tak, aby wyglądała dość oryginalnie?

Kolorystyka okularów korekcyjnych pozostawia wiele do życzenia: w wielu przypadkach jest to obraz monochromatyczny. Oczywiście ramkę można ozdobić różnymi kolorami, dodać wzory lub kropki. Jednak same okulary pozostaną w większości przypadków po prostu przezroczyste. Jeśli przedstawić oczy za szkłem, będziemy mogli dodać więcej jaskrawości do obrazu za pomocą koloru tęczówki.

Okulary przeciwsłoneczne mogą być wykonane z lustrzaną powierzchnią, aby móc odbijać wszystko, co znajduje się przed nimi.

Możesz ułożyć pracę na nadgarstku, aby była zauważalna. Bez względu na to, która z wymienionych opcji zostanie wykonana, będzie miała dość interesujący charakter w przypadku wyboru konkretnego stylu tatuażu. Tatuaż na nadgarstku można wykonać w formie znaku nieskończoności łącząc ze sobą te dwa symbole. Tatuaż może zawierać też inne elementy, takie jak książka, świeca, gramofon, notatnik lub coś podobnego.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.