Tatuaż szop - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz szopa?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z szopem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż szop

Tatuaże ze wzorem szopa pracza wyróżnia się swoją nowością wśród popularnych tatuaży.


Bardziej rozpowszechniony taki wzór jest w Ameryce, ponieważ starożytni Indianie amerykańscy czcili to zwierzę, wierząc w jego wielką moc ochrony. Istnieje wiele legend, w których szopy pracze działały jako bardzo odważne, nieustraszone bohaterowie. Indianie kochali te nieustraszone urocze stworzenia i często przedstawiali je na swoich ciałach. W dzisiejszych czasach wizerunek szopa szybko zyskuje na popularności, a najczęściej jest przedstawiany w kolorze.

Tatuaż szop

Rysunek jest tatuowany na dowolnej preferowanej części ciała, może to być ręka, noga, plecy, ramię, cokolwiek.


Tatuaż szopa pracza można wykonać w różnych stylach, realizm, trash polka, abstrakcja i wiele innych opcji. Tatuaż może zawierać rysunek pyska szopa, zwierzęcia w pełnym romiarze lub jego uroczy uśmiech, wszystko zależy od preferencji klienta. Tatuaże szopów są preferowane zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. W tatuażach męskich szopy są przedstawiane z wyszczerzonymi zębami, przekazując ich agresywne zachowanie. Natomiast kobiece tatuaże wyróżniają się uroczą twarzą tego małego zwierzęcia.

Tatuaż szop
Tatuaż szop

Symbolika
szopa w tattoo

Istnieje kilka interpretacji tatuaży.


Na przykład projekt szopa pracza w ciemnych odcieniach i czarnym bandażem na pysku interpretowany jest jako poszukiwanie własnej drogi. Warto również wspomnieć o inteligencji tego stworzenia, są to stworzenia, które szybko się szkolą, a wiele osób trzyma je w domu jako zwierzaków domowych. Ze względu na to, że zwierzęta te prowadzą głównie nocny tryb życia, tatuaż z ich wizerunkiem może również oznaczać pewną tajemnicę właściciela. Zgodnie z powyższym, można założyć, że motyw szopa pracza ma dwie różne interpretacje: z jednej strony są to urocze stworzenia, a z drugiej - dość skryte i pełne tajemnic.

Często taki tatuaż symbolizuje ukryte możliwości jego właściciela, związane z trybem życia zwierzaka, który potrafi widzieć w ciemności. Niektórzy uważają, że wizerunek szopa pracza na ciele daje im możliwość odkrycia tajemnic innych. Zwykle na takie tatuaże decydują się skryci ludzie, nie skłonni do zaufania, ostrożni i uważni na innych.

Tatuaż szop

Niestandardowość rysunku z tym zwierzakiem mówi o jego właścicielu, jako o osobie posiadającej indywidualną osobowość.

Tacy ludzie zwykle nie szukają łatwych dróg, mają chęć wyróżnienia się z tłumu i zwrócenia na siebie uwagi. Ale znaczenie tatuażu szopa pracza zależy również od samego klienta, jego trybu życia. Osoby, które wolą nocne imprezowanie i ciągle szukają przygody, podkreślają to za pomocą wzoru szopa. Na pierwszy rzut oka jest to bardzo urocze i inteligentne zwierzę, ale za uroczym wyglądem kryje się złożony charakter.

Wiele osób nie nadaje tatuażowi specjalnego znaczenia, dla nich jest to raczej sposób na ozdobienie ciała lub wyróżnienie się z szarej masy. Obrazy szopów mogą być bardzo różne: szopy w stylu kreskówkowym, fantasy, realistycznym lub abstrakcyjnym. Szopy pracze w stylu trash polki czy akwareli prezentują się bardzo oryginalnie i nietuzinkowo. Równie często ludzie nakładają na swoje ciało wzór szopa, bo chcą wyrazić swoją miłość do tych dzikich stworzeń. Często klienci sami nadają interpretację swojemu tatuażowi, czyniąc go unikalnym.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.