Usuwanie makijażu permanentnego w Gliwicach - VeAn Poland
m. Gliwice
Księdza Marcina Strzody 6
Data otwarcia: 1 kwietnia 2022
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Gliwice Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Tatiana Kuzik

Ocena: 5 (36)
avatar
Gliwice Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Yevhen Volkov

Ocena: 5 (21)
avatar
Gliwice

Karolina Wala

Ocena: 5 (20)
avatar
Gliwice

Kristina Ovcharyk

Ocena: 5 (20)
avatar
Gliwice

Kateryna Usachenko

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie makijażu
permanentnego w Gliwicach

Usuwanie makijażu permanentnego to jedna z usług oferowanych w naszych salonach, która jest równie niezbędna jak korekta brwi.

Głównym powodem, dla którego taka usługa cieszy się popularnością jest zmiana koloru brwi, która może zepsuć Twój wygląd. Najczęściej dzieje się to z czasem, kolor brwi staje się niebieskawy lub zielonkawy.

Zdarzają się też znacznie gorsze przypadki, kiedy doświadczenie i wiedza mistrza nie odpowiadają deklarowanym lub jego propozycje dotyczące kosztów pracy przeważyły ​​inne argumenty. W takim razie konieczne będzie skorzystanie z likwidacji makijażu permanentnego, gdyż brwi mogą mieć nierówne kontury, być za szerokie, a ich kształt nie pasować do kształtu twarzy.

Właśnie z powodu takich sytuacji, które mają miejsce cały czas, oferujemy usługę usuwania makijażu permanentnego w Gliwicach, a także we wszystkich innych naszych studiach. Usługa jest dość popularna, ponieważ przypadki złej jakości makijażu są dość częste.

Usuwanie makijażu permanentnego w Gliwicach

Wady usuwania makijażu permanentnego

Wybór mistrza, który wycenia swoją pracę niższym kosztem, może doprowadzić do tego, że jego prace zostaną zepsute: nierówne linie lub kształt brwi mogą przyczynić się do uzyskania dokładnie odwrotnego efektu.

Zamiast pięknych brwi pojawią się problemy – usuwanie takiego makijażu może trwać bardzo długo, zaczynając od pół roku. Przez cały ten czas wygląd brwi nie będzie najlepszy. Czas trwania sesji uzależniony jest od głębokości wprowadzania i rodzaju pigmentu, ilości aplikacji na brwi oraz koloru skóry. Często mistrzowie dodają do pigmentu tusz do tatuażu, co powoduje jeszcze większe wysiłki podczas eliminację makijażu. Również czas trwania zabiegu zależy od szerokości i długości brwi.

Ten sam problem może powstać podczas usuwania makijażu permanentnego z powiek, dochodzą też nieprzyjemne doznania wynikające z tego, że skóra na powiekach i wokół oczu jest wyjątkowo cienka i delikatna.

Usuwanie makijażu permanentnego w Gliwicach
Usuwanie makijażu permanentnego w Gliwicach

Zalety usuwania

Samo istnienie technologii jest rzeczą pozytywną, chociaż proces korekty wymaga sporo czasu.

Cieszy się również, że zabieg nie wymaga procesu gojenia. Ponadto:

  • Zabieg pozwala na całkowite usunięcie makijażu.
  • Mała lista przeciwwskazań.
  • Przeprowadzenie zabiegu nie powoduje powstawanie blizn, a mieszki włosowe nie ulegają zniszczeniu lub uszkodzeniu.

Usługa usuwania makijażu permanentnego w Gliwicach jest wyjściem z sytuacji, gdy wynik końcowy nie odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Usuwanie makijażu permanentnego w Gliwicach

Nasi mistrzowie

Oferujemy usługi w zakresie wykonania makijażu permanentnego, a także jego usuwania, korekty oraz konsultacji we wszystkich kwestiach związanych z usługą.

Aby praca była wykonana na wysokim poziomie, wszyscy nasi specjaliści posiadają wykształcenie kierunkowe - certyfikaty uzyskane w wyniku zdobytej wiedzy i zdania egzaminu. Mistrzowie otrzymali dobrą bazę teoretyczną i praktyczną, mają doświadczenie i wykorzystują wyłącznie nowoczesne technologie. W naszych studiach szczególną uwagę przywiązuje się do jakości pracy, dlatego wszyscy specjaliści stale doskonalą swoje umiejętności, uczęszczają na szkolenia oraz seminaria, aby być na bieżąco z trendami na rynku pracy.

Zawsze uczestniczymy w seminariach, podczas których uczymy się nowych rzeczy oraz zdobywamy doświadczenie, dzieląc się nim z innymi.

Usuwanie makijażu permanentnego w Gliwicach
Usuwanie makijażu permanentnego w Gliwicach
Bezpieczeństwo w pracy

Na pierwszym miejscu, obok jakości pracy, stawiamy również bezpieczeństwo.

Na czym to polega? Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości narzędzi, które są odpowiednio przechowywane i nie są przeterminowane. Narzędzia do usuwania makijażu permanentnego są sterylizowane i czyszczone każdorazowo po użyciu. Wszystkie materiały eksploatacyjne są używane nie więcej niż raz. Mistrz pracuje w rękawiczkach oraz zakłada specjalne ochraniacze na buty. Dbamy o Twoje zdrowie, dlastego zależy nam na perfekcyjnej czystości i najwyższym poziomie higieny.

Usuwanie makijażu permanentnego w Gliwicach
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.