Laserowe usuwanie tatuażu w Legnicy - VeAn Poland
m. Legnica
Wrocławska 10/18C, 59-200
Data otwarcia: 1 grudnia 2023
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Legnica Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Valeriia Oliinyk

Ocena: 5 (24)
avatar
Legnica

Aliaksei Shelakhonau

Ocena: 5 (20)
avatar
Legnica

Yelyzaveta Skuretska

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Laserowe usuwanie
tatuażu w Legnicy

Chcesz pozbyć się niepotrzebnego tatuażu bezpiecznie, skutecznie i bezboleśnie?

Skontaktuj się z salonem VeAn w Legnicy! Nasi profesjonalni specjaliści korzystają wyłącznie z najnowocześniejszego sprzętu, co gwarantuje wysoką skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu usuwania tatuażu. Uwzględniamy indywidualne potrzeby każdego klienta, oferując elastyczne ceny i dogodny harmonogram. Zaufaj naszym doświadczonym specjalistom i ciesz się gładką skórą. Nasz salon VeAn to miejsce, w którym można uzyskać wysokiej jakości obsługę i profesjonalną pomoc w usuwaniu tatuażu.

Laserowe usuwanie tatuażu w Legnicy
Laserowe usuwanie tatuażu w Legnicy
Laserowe usuwanie tatuażu w Legnicy

Sposób prowadzenia sesji

Nowoczesna technologia laserowego usuwania tatuażu w Legnicy opiera się na niszczeniu pigmentu wprowadzonego do skóry pod wpływem promieniowania laserowego.

Podczas tego zabiegu przepływ limfy usuwa z organizmu najmniejsze cząsteczki pigmentu.

Należy pamiętać, że do przeprowadzenia takiej procedury potrzebny jest wysoko wykwalifikowany mistrz, który przeszedł odpowiednie szkolenie i spełnia wszystkie standardy. W salonach korzystających z zaawansowanego sprzętu usuwanie tatuażu można bezpiecznie przeprowadzić.

Po zabiegu laserowego usuwania tatuażu w Legnicy nie pozostają żadne blizny ani ślady i nie stanowi to zagrożenia dla zdrowia klienta. Klient powinien jednak mieć świadomość, że taka manipulacja może powodować dyskomfort, dlatego mistrz może zastosować znieczulenie miejscowe. Całkowite usunięcie nawet małego tatuażu może wymagać kilku sesji, w zależności od składu chemicznego i koloru pigmentów, wielkości wzoru, głębokości jego penetracji oraz czasu, jaki upłynął od wykonania tatuażu.

Koszt laserowego usuwania tatuażu w Legnicy ustalany jest na podstawie ilości wymaganych sesji. Podczas konsultacji specjalista poinformuje klientkę o przybliżonym czasie potrzebnym na całkowite usunięcie obrazu.

Laserowe usuwanie tatuażu w Legnicy
Laserowe usuwanie tatuażu w Legnicy

Kiedy nie wykonywać zabiegu

Decydując się na usunięcie tatuażu w Legnicy za pomocą zabiegu laserowego warto zwrócić uwagę na możliwe przeciwwskazania.

Klienci muszą szczerze mówić o wszelkich chorobach lub stanach, które mogą mieć negatywny wpływ na zabieg. Niektóre z nich mogą mieć charakter tymczasowy lub ograniczać się tylko do niektórych obszarów skóry, ale w każdym przypadku należy je wziąć pod uwagę podczas planowania zabiegu, aby osiągnąć najlepszy efekt.

Choć laserowe usuwanie tatuażu w Legnicy jest w większości przypadków zabiegiem bezpiecznym, istnieje kilka przeciwwskazań, które mogą uniemożliwić bezpieczne przeprowadzenie zabiegu.

Do najczęstszych przeciwwskazań do usunięcia tatuażu należą:

  • Ciąża i karmienie piersią.
  • Alergia na składniki produktów do usuwania tatuaży.
  • Przyjmowanie niektórych leków.
  • Obecność infekcji wirusowych, takich jak zapalenie wątroby, HIV i inne.
  • Obecność guzów, blizn lub innych uszkodzeń w miejscu tatuażu.
  • Naruszenie integralności skóry w miejscu tatuażu.
  • Choroby serca i naczyń krwionośnych, obecność rozrusznika serca.
  • Problemy psychiczne.
  • Onkologia
  • Cukrzyca.Warto zaznaczyć, że specjaliści salonu nie rozpoczną zabiegu usuwania tatuażu u klienta będącego pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Laserowe usuwanie tatuażu w Legnicy to proces bezpieczny dla zdrowia, jednak trudno go nazwać przyjemnym. Aby uniknąć konieczności poddawania się takiemu zabiegowi, zaleca się odpowiedzialność przy wyborze tatuażu i nie pozwalanie, aby wybuchy emocji i trendy w modzie zwyciężyły nad rozsądkiem. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat tego zabiegu, możesz skontaktować się ze specjalistami salonu VeAN w celu uzyskania bezpłatnej konsultacji.

Laserowe usuwanie tatuażu w Legnicy
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.