Makijaż permanentny w Legnicy - VeAn Poland
m. Legnica
Wrocławska 10/18C, 59-200
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Legnica Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Valeriia Oliinyk

Ocena: 5 (24)
avatar
Legnica

Viktoriia Denysenko

Ocena: 5 (20)
avatar
Legnica

Aliaksei Shelakhonau

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Makijaż permanentny w Legnicy

Makijaż permanentny w Legnicy to usługa, dzięki której przez długi czas będziesz wyglądać świeżo i zadbanie.

Przyda się to szczególnie zapracowanym kobietom i dziewczynom, które nie mogą spędzać dużo czasu na codziennym makijażu. Makijaż permanentny ma tę ważną zaletę, że jest trwały, ponieważ pigment jest wstrzykiwany w skórę i może utrzymać się przez kilka lat, oszczędzając czas i pieniądze, a także eliminując potrzebę regularnego wykonywania makijażu. Technologie i materiały stosowane w zabiegach makijażu permanentnego są z roku na rok udoskonalane, dzięki czemu zabieg ten jest bezpieczniejszy i mniej bolesny.

VeAn Tattoo to sieć artystów makijażu permanentnego w Legnicy, którzy korzystają wyłącznie z wysokiej jakości narzędzi i materiałów, co gwarantuje bezpieczeństwo i jakość usług.

Makijaż permanentny w Legnicy

Mistrzowie i usługi

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wykształceniem medycznym, którzy stale doskonalą swoje umiejętności na festiwalach i seminariach.

Nasze usługi makijażu permanentnego w Legnicy obejmują tatuowanie ust, brwi, powiek i okolic międzyrzęsowych. Oferujemy następujące techniki tatuażu, które można dobrać w zależności od pożądanego efektu:

Permanent ust pozwala uzyskać naturalny lub jasny kolor poprzez wprowadzenie pigmentu w skórę ust. Oferujemy kilka technik tatuażu, w tym metodę klasyczną, cieniowanie i cień powietrzny.

Tatuowanie brwi pozwala na nadanie brwiom pożądanego kształtu i koloru poprzez wstrzyknięcie pigmentu w skórę. Oferujemy najczęściej stosowane techniki takie jak klasyczna, włosowa i pudrowa.

Tatuowanie powiek lub makijaż permanentny oczu polega na wprowadzeniu pigmentu w skórę powiek w celu stworzenia konturu oka lub skrzydełek. Oferujemy kilka technik, takich jak tatuaż klasyczny, cieniowy i graficzny oczu.

Każda technika tatuażu ma swoje zalety i jest odpowiednia dla różnych typów skóry i preferencji. Nasi wykwalifikowani artyści makijażu permanentnego w Legnicy pomogą Ci wybrać technikę tatuażu, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwanemu efektowi.

Makijaż permanentny w Legnicy
Makijaż permanentny w Legnicy
Makijaż permanentny w Legnicy

Uzasadniamy zaufanie
naszych klientów

Wszystkie nasze materiały, narzędzia i materiały eksploatacyjne spełniają wysokie europejskie standardy i przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości.

Przestrzegamy zasad bezpieczeństwa sanitarnego i dokładnie dezynfekujemy miejsce pracy przed i po każdym kliencie. Narzędzia jednorazowe są otwierane i dezynfekowane na oczach klienta. Zapewniamy również środki ochrony osobistej dla tatuatora i klienta, a wszystkie materiały eksploatacyjne są sterylizowane.

Zapisz się na bezpłatną konsultację, aby zapewnić sobie wysoką jakość i profesjonalizm naszych usług, a także określić swoje potrzeby i uzyskać wszelkie niezbędne informacje na temat interesującego Cię zabiegu.

Makijaż permanentny w Legnicy
Makijaż permanentny w Legnicy

Trochę o fajnych bonusach

Nasza sieć studiów tatuażu „VeAn Tattoo” jest zawsze gotowa zadowolić swoich klientów i udostępnić usługi dla każdego.

Regularnie organizujemy różne promocje, oferujemy świąteczne zniżki i organizujemy loterie. Aby nie przegapić okazji, aby stać się szczęśliwym posiadaczem naszych dochodowych ofert, śledź aktualności na naszej stronie internetowej lub w sieciach społecznościowych. Kto wie, może zostaniesz szczęśliwym zwycięzcą i będziesz mieć możliwość wykonania makijażu permanentnego w Legnicy w najlepszej cenie?

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.