Usuwanie tatuażu w Lublinie - VeAn Poland
m. Lublin
Okopowa 12
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Lublin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Ekateryna Lutsenko

Ocena: 5 (20)
avatar
Lublin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Viktoriia Kuhai

Ocena: 5 (28)
avatar
Lublin

Aliaksandr Nekrashevich

Ocena: 5 (20)
avatar
Lublin

Barbara Martyna Wojciechowska

Ocena: 5 (20)
avatar
Lublin

Wiktoria Harcaj

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie tatuażu w Lublinie

Usuwanie tatuażu w Lublinie to - gwarancja wyniku.


Tatuaż, w przeciwieństwie do kolorowania, jest nagromadzeniem barwnika (pigmentu atramentowego) wewnątrz komórek skóry. Kiedyś tatuaże można było usunąć tylko w traumatyczny sposób (chirurgicznie usunąć). Takie procedury często prowadziły do powstawania blizn. W latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku ludzi zaczęli stosować lasery w medycynie, a następnie zaczęły robić usuwanie tatuażyza pomocą lasera. W latach dziewięćdziesiątych metoda ta stała bardziej popularna. Obecnie metoda usuwania laserowego jest jednym z bezpiecznych i kosmetycznie akceptowalnych zabiegów. 

Właśnie taki zabieg oferuje Państwu studio Vean w Lublinie!

Co wpływa na efekt? 

 1. Rodzaj skóry.
  1. Ma znaczenie stopień pigmentacji skóry: jest ona ciemna lub jasna. Można usunąć niepotrzebny obrazek ze skóry dowolnego koloru. Ważny jest również stan zdrowia skóry. 
 2. Sam tatuaż.
  1. Liczy się wszystko: kolor i skład chemiczny atramentu; obszar i lokalizacja tatuażu; jak dawno temu został wykonany; stopień uszkodzenia skóry podczas sesji-głębokość pigmentu i obecność blizn; jakie narzędzie zostało użyte do tworzenia tatuażu. 
 3. Laser.
  1. Selektywność i skuteczność działania lasera zależy od wskaźników jego pracy, takich jak długość fali i czas trwania impulsu. Idealnie, aby usunąć wszystkie możliwe Kolory barwnika i minimalnie uszkodzić skórę, potrzebna jest energia o ściśle określonej długości fali, co nie zawsze jest możliwe. Dlatego niektóre barwniki do tatuażu są trudniejsze do usuwania. Najłatwiej jest usunąć czarny pigment. Nasz laser pozwala usunąć zarówno jak czarne, jak i kolorowe tatuaże!
Usuwanie tatuażu w Lublinie

Jak przygotować się do zabiegu?

Jedz dobrze, jeśli to możliwe, odpocznij przez kilka dni przed zabiegiem, zmniejszy ilość stresujących sytuacji.


Nie zaleca się picia alkoholu. Jakie są przeciwwskazania? 

 • Choroby serca i naczyń krwionośnych 
 • Choroby psychiczne 
 • Ciąża 
 • Choroby skóry Jeśli miałeś reakcję alergiczne podczas tatuowania, która następnie minęła, alergia może powrócić ale będzie cięższa i bardziej niebezpieczna po usuwaniu laserem.

Usuwanie tatuażu w Lublinie
Usuwanie tatuażu w Lublinie

To jest długotrwałe!

Usuwanie tatuażu zajmie kilka sesji.

Po raz pierwszy usuwanie całego obrazku ze skóry się nie uda. Szybkie całkowite usuwanie jest po prostu niemożliwe. Według badań należy zrobić średnio 7-8 procedur. Przerwa między pierwszą a drugą musi być 1-1,5 mieciąca.

Jest to długa i żmudna praca, więc będziesz potrzebować cierpliwości, wytrwałości i, oczywiście pieniądzy, a od naszych specjalistów — wiedzy i umiejętności. Wiele zależy od wyposażenia technicznego.

Usuwanie tatuażu w Lublinie

Czy to boli?

Tak. Zwykle usuwanie laserowe jest bardziej bolesne niż robienie samego tatuażu, ale jest warto, jeśli chcesz pozbyć się starego tatuażu.Możliwe działania niepożądane i powikłania po zabiegu 

 • Może pojawić się obrzęk, zaczerwienienie, swędzenie, bolesność, małe krwawienie. 
 • Po zabiegu temperatura może pojawić się gorączka-to normalne.
 • Czasami tusz do tatuażu zmienia kolor po zabiegu. 
 • Po zabiegu może być wymagana specjalna pielęgnacja skóry. Zamów bezpłatną konsultację u nas i dowiesz się wszystkiego!

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.