Makijaż permanentny w Opole - VeAn Poland
m. Opole
Krakowska 53/3
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Opole

Heorhii Konup

 • Piercing
 • Laserowe usuwanie
Ocena: 5 (20)
avatar
Opole Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Valeriia Korohodska

 • Tattoo
 • Opracowanie szkiców
 • Szkolenie mistrzowskie
Ocena: 4,8 (32)
avatar
Opole Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Maryna Buzunova

 • Tattoo
Ocena: 3,0 (53)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Makijaż permanentny w Opole

Makijaż permanentny w Opole, porozmawiamy więciej na ten temat?

Trochę historii.

Każda dziewczyna wstając od rana przynajmniej raz myślała: "nie musiałabym się malować, tylko obudzić się z zachwycającymi szkarłatnymi ustami i pomalowanymi pięknymi oczami...". Dlatego od dawna kobiety próbują stworzyć coś, co ułatwi im życie. Więc tak pojawił się pomysł na stworzenie makijażu permanentnego.

Makijaż permanentny pojawił się w tak odległym czasie. Jego koncepcję wymyśliła znana amerykańska wizażystka Pati Pavlik pod koniec 1970 roku. Ona użyła opatentowanej w 1891 roku elektrycznej maszynki do tatuażu, nieznacznie modyfikując jej konstrukcję pod cieńsze igły. Dzięki swoim umiejętnościom reklamowym Pati bardzo szybko zrobiła popularnym ten rodzaj tatuażu wśród różnego wieku kobiet. Usługa miała tak ogromną popularność, że Pati Pawlik skończyła swoją działalność jako wizażystka i kontynuowała wyłącznie robienie makijażu permanentnego.

Jednak, nie zdając sobie z tego sprawy, makijaż permanentny stworzył pod koniec 1800 roku Doktor Crowell Beard. Doktor zrobił tatuaż dla oczu pacjentce, która straciła rzęsy. Ale w tamtych czasach zgodnie z obyczajami było wierzono, że dziewczyna nie może mieć tatuażu w żadnym miejscu, więc ten fajny pomysł nigdy nie zyskał popularności.

W dzisiejszych czasach różne studia I Salony kosmetyczne oferują usługę tworzenia makijażu permanentnego. Dzięki umiejętnościom naszych pracowników i najlepszym materiałom, z których korzystamy, makijaż permanentny wygląda naturalnie przez długi czas.

Makijaż permanentny w Opole

Makijaż permanentny ust – jest to bardzo popularnyrodzaj makijażu wśród wielu dziewcząt, ponieważ robiąc w taki sposób usta, można zapomnieć o „zjedzonych” szminkach i zmiażdżonych ołówkach.

Dzięki niemu możesz również:

 • Zrobić kontur ust, żeby był równomierny
 • Nadać wargom pożądany kolor lub odcień
 • Zrobić żeby usta były wizualnie nieco pulchniejszeMakijaż permanentny brwi ma wiele nazw: Mikropigmentacja, makijaż permanentny, cieniowanie, natryskiwanie proszkowe, i dużo więcej innych różnych nazw. Dlatego nie bój sie, wszystkie te słowa oznaczają to samo.

Za pomocą tatuażu brwi możesz:

 • Zrobić dowolny pożądany kształt
 • Wyrównać brwi zgodnie z symetrią
 • Nadać brwiom nasycenie, stworzyć kolor jaki będzie ci pasował
 • Wypełnić "luki" w brwiach, jeśli gdzieś nie rosną włosy
 • Zrobić brwi od zera, jeśli nie ma włosów w ogóle
Makijaż permanentny w Opole
Makijaż permanentny w Opole

Makijaż permanentny oczu robi się na powiekach.


Wszystkie dziewczyny wiedzą, jaa to jest trudna sprawa - rysować strzałki każdego dnia, zwłaszcza że muszą mieć ten sam kształt, ale jak ciężko robić to szybko! Makijaż permanentny oczu rozwiązuje ten problem w ciągu godziny pracy Mistrza Sieci Vean w Opolu.

Ale makijaż permanentny to nie tylko tworzenie strzałek, ponieważ w razie potrzeby zawsze możesz zrobić efekt cieni, zmiksowanej strzałki lub po prostu podkreślić przestrzeń międzyrzeczową. Przed zabiegiem zawsze możesz przyjść na bezpłatną konsultację z naszym mistrzem, a on indywidualnie wybiera szkic — przyszłą formę tatuażu.

Makijaż permanentny w Opole

Sterylność jest dla nas priorytetem!

Bezpieczeństwo klienta i naszego pracownika - to jest dla nas najważniejsze.


Gabinet, w którym robią makijaż permanentny, jest miejscem, w którym należy ściśle przestrzegać norm sanitarnych. W naszym zespole pracują tylko wysoko wykwalifikowani pracownicy. Mistrzowie przed przystąpieniem do pracy są obowiązkowo sprawdzani pod kątem znajomości przepisów sanepidu.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.