Usuwanie tatuaży w Tarnowie - VeAn Poland
m. Tarnów
Krakowska 38
Data otwarcia: 20 marca 2022
Wt.-Sob. 11:00 19:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Tarnów Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Natalia Lazarowicz

Ocena: 5 (22)
avatar
Tarnów Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Wioleta Maria Parys

Ocena: 5 (21)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie tatuaży w Tarnowie

Makijaż permanentny to świetna okazja, która pozwala zmienić kształt Twoich brwi lub ust, ukryć blizny po operacji i tak dalej.Jednak bardzo często klient, który robił tatuaż z młodości i głupoty, z czasem chce go usunąć. Jak postępować w tym przypadku? Czy można jakościowo pozbyć się takiej ozdoby?

Zabieg usuwania tatuaży w Tarnowie odbywa się za pomocą profesjonalnego lasera. To właśnie ten zabieg ma najbardziej imponującą liczbę pozytywnych recenzji, gdyż uznano go za najbezpieczniejszą i najskuteczniejszą metodę.

Najlepsze wyniki zostaną osiągnięte już po 4 sesjach, a odstęp czasowy między nimi wyniesie 14-25 dni. Jeśli chodzi o czas trwania każdej sesji, to zajmie to około pół godziny. Warto zaznaczyć, że usuwanie tatuaży w Tarnowie jest prawie bezbolesne. Klienci salonu mogą odczuwać jedynie niewielki dyskomfort.

Usuwanie tatuaży w Tarnowie

Jak to działa

Niektórzy nasze klientki zauważają efekty ​​już po jednej sesji.Wszystko zależy od intensywności składnika barwiącego (brwi czarne są znacznie trudniejsze do usunięcia niż jasnobrązowe). Emitowane fale urządzenia wnikają bezpośrednio do pożądanych warstw skóry, niszcząc pigment barwiący. W pierwszych etapach dochodzi do jego przebarwienia, a poźniej do całkowitego zniknięcia.

Usuwanie tatuaży w Tarnowie
Usuwanie tatuaży w Tarnowie

Główne przeciwwskazania

Laserowe usuwanie tatuażu jest przeciwwskazane u osób z wieloma chorobami:

 • Cukrzyca;
 • Choroby onkologiczne;
 • Karmienie piersią i ciąża;
 • Choroby układu krążenia.Ponadto mistrz może zadecydować o odroczeniu zabiegu, jeśli klient ma choroby przewlekłe lub dochodzi do wzrostu temperatury ciała.

Usuwanie tatuaży w Tarnowie

Inne sposoby na pozbycie się rysunków na ciele

Oprócz naświetlania promieniem lasera istnieją inne sposoby na pozbycie się pigmentu.

Wśród nich wyróżnia się:

 1. Korekcja koloru.
  1. To nic innego jak nałożenie na stary tatuaż innego obrazu. Ta metoda jest bardziej niż przystępna cenowo, ma swoje zalety, ale też swoje wady oraz przeciwwskazania. Ponadto rysunek na ciele będzie się wyróżniać po opalaniu.
 2. Chemiczne/bezlaserowe usuwanie tatuaży.
  1. Zabieg odbywa się za pomocą wprowadzenia do skóry specjalnych produktów bazujących na związkach chemicznych.
 3. Elektrokoagulacja.
  1. Jest to dość skuteczna metoda usuwania tatuaży. Ale jego główną wadą jest wysokie prawdopodobieństwo wystąpienia poważnych komplikacji.
 4. Jeszcze kilka lat temu stosowano również chirurgiczne usuwanie barwnika.
  1. Metodę tę można nazwać bardzo agresywną, która polega na odcięciu części skóry pokrytej wzorem. Taka metoda może powodować znaczące negatywne konsekwencje, co jest jednym z powodów, dla których zapomniano o tej metodzie.

Dziś każdy ma możliwość wyboru najbardziej odpowiedniej dla siebie metody usuwania tatuażu. Nasi specjaliści zawsze chętnie udzielą swoich zaleceń i przeprowadzą zabieg przy minimalnym ryzyku. W końcu naszym celem jest zdrowie i uroda każdego klienta.

Usuwanie tatuaży w Tarnowie
Usuwanie tatuaży w Tarnowie
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.