Usuwanie tatuaży w Tarnowie - VeAn Poland
m. Tarnów
Krakowska 38
Data otwarcia: 20 marca 2022
Wt.-Sob. 11:00 19:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Tarnów Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Natalia Lazarowicz

Ocena: 5 (22)
avatar
Tarnów Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Wioleta Maria Parys

Ocena: 5 (21)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie tatuaży w Tarnowie

Tatuaż to nic innego jak rysunek na skórze, który niesie w sobie określone znaczenie.Tatuaż jest idealnym sposobem na wyróżnienie się z tłumu. Jednak są też ci, którzy chcą się go pozbyć. Pojawiają się różne sytuacje, po których człowiek woli usunąć niepotrzebny tatuaż:

  • Zmiana stylu i sposobu życia;
  • Źle wykonany tatuaż;
  • Tatuaż nie spełnił oczekiwań;
  • Nieporozumienia ze strony społeczeństwa i tak dalej.Nie ma znaczenia, jaka sytuacja skłoniła Cię do pozbycia się rysunku na ciele, potrzeba i pragnienie klienta są najważniejsze.

Usuwanie tatuaży w Tarnowie

Ogólne informacje o usuwaniu tatuaży

Dziś usuwanie tatuaży nie stanowi problemu.

Od dłuższego czasu zajmujemy się świadczeniem usług w tym zakresie. Za naszymi plecami kryje się kolosalne doświadczenie, w tym za granicą. Wszyscy nowo przybyli klienci zwracają się do nas o pomoc i porady. Pracujemy wyłącznie w trosce o idealny efekt końcowy, gdyż jest to jedyny sposób na zdobycie nienagannej reputacji.

Doświadczony personel naszego salonu stosuje indywidualne podejście do każdego klienta. W początkowej fazie zabiegu przeprowadzana jest obowiązkowa konsultacja i ogląd tatuażu. Klient jest informowany o liczbie sesji i kosztach. Warto też dodatkowo zaznaczyć, że w swojej wieloletniej praktyce nie zaistniała jeszcze żadna sytuacja, z którą byśmy sobie nie poradzili. Każdy, nawet najbardziej skomplikowany tatuaż, można całkowicie eliminować ze skóry.

Usuwanie tatuaży w Tarnowie
Usuwanie tatuaży w Tarnowie

Laserowe usuwanie tatuażu

Do niedawna laser wydawał się rzeczą niemozliwa, ale teraz jest inaczej.Obecnie laseroterapię stosuje się w praktyce medycznej, gdzie doskonale radzi sobie z niszczeniem makijażu permanentnego i tatuaży. Laseroterapia zapewnia następujące opcje:

  • Całkowite eliminowanie rysunku ze skóry;
  • Bezbolesność;
  • Wysoka efektywność;
  • Brak działań niepożądanych.Korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszego sprzętu, który jest stale unowocześniany i ulepszany. Właśnie od tego czynnika w dużej mierze zależy efekt końcowy.

Usuwanie tatuaży w Tarnowie

Czas

Każdy klient chce otrzymać odpowiedź na pytanie, jak długo trwa zabieg.Nie możemy odpowiedzieć na to pytanie bez uprzedniego przeprowadzenia indywidualnej konsultacji. Faktem jest, że istnieją czynniki, które mogą zarówno przyspieszyć ten proces, jak i go spowolnić: złożoność rysunku; typ skóry; reakcje organizmu i tak dalej.

Nasz doświadczony specjalista przeprowadza pełne badanie i udziela wyczerpującej konsultacji. Po zrealizowaniu całego zaplanowanego zakresu prac i uzyskaniu odpowiedzi na wszystkie pytania, można zabierać się do pracy.

Po pierwszej sesji może Ci się wydawać, że 70% pracy zostało wykonane. Obraz rozjaśni się i praktycznie w ogóle nie będzie widoczny. Pewnie pomyślisz, że wystarczy Ci jedna sesja, ale tak nie jest. Po chwili pigment trochę się ściemni. Wynika to z procesów biologicznych organizmu.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, proces może trwać do ośmiu sesji. Każdy przeprowadzony zabieg ma przerwę wynoszącą jeden miesiąc. Niestety nie ma dziś na świecie sprzętu, który poradziłby sobie z zadaniem w jednej sesji. Prawdopodobnie widziałeś reklamy, w których obiecują usunąć tatuaż w ciągu jednego dnia. Warto wiedzieć, że to tylko oszustwo. Nie daj się nabrać na tych, którzy obiecują głupoty, powodując uszkodzenie Twojej skóry.

Nasza metoda nie przewiduje możliwości uszkodzenia skóry. Zawsze cieszymy się, że możemy widzieć naszych klientów i pomagać im w każdej chwili.

Usuwanie tatuaży w Tarnowie
Usuwanie tatuaży w Tarnowie
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.