Usuwanie tatuażu w Toruniu - VeAn Poland
m. Toruń
Szewska 10
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Toruń Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Polina Malkina

  • Szkolenie mistrzowskie
  • Laserowe usuwanie
  • Piercing
Ocena: 4,6 (52)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie tatuażu w Toruniu

Powody usuwania tatuaży mogą być bardzo różne.

Może to być decyzja o oczyszczeniu skóry z rysunków i napisów, wyeliminowaniu prac o niskiej jakości lub decyzja o stworzeniu miejsca na nowy, ciekawszy tatuaż. Oferujemy nie tylko nałożenie, ale również usunięcie tatuażu, niezależnie od jego wielkości i koloru. Praca zostanie całkowicie wyeliminowana.

Usuwanie tatuażu w Toruniu

Proces usuwania tatuażu

Korzystamy tylko z nowoczesnego sprzętu i technologii, aby szybko usunąć niechciane tatuaże bez pozostawienia śladów i blizn.

Całkowicie bezpieczne metody usuwania zapobiegają infekcji, a nasi doświadczeni mistrzowie wykonują zabieg na najwyższym poziomie. Metody likwidacji tatuaży będą najlepsze, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i satysfakcję.

Praca może wymagać kilku sesji, dlatego przyda się trochę cierpliwości i czasu. Zastanów się również nad koniecznością umówienia wizyty u specjalisty, która pozwoli Ci na czas poradzić sobie z zabiegami.

Usuwanie tatuażu w Toruniu
Usuwanie tatuażu w Toruniu
Usuwanie tatuażu w Toruniu

Usuwanie tatuaży w Toruniu: zalety

Doświadczenie i wiedza naszych mistrzów pozwoli Ci bez problemu poradzić sobie z niechcianym wzorem na ciele.

Każdy z naszych mistrzów został przeszkolony zarówno teoretycznie, jak i praktycznie.

Poważnie traktujemy higienę i dbamy o Twoje zdrowie, dlatego zawsze utrzymujemy miejsce pracy w czystości. Używamy tylko jednorazowych materiałów eksploatacyjnych, dezynfikujemy i sterylizujemy narzędzia, uzyskując maksymalną ochronę odsłoniętych części ciała. Dzięki temu nasi klienci otrzymują wysokiej jakości usługi bez żadnych konsekwencji zdrowotnych.

Wszystkie prace wykonywane są na profesjonalnym, certyfikowanym sprzęcie. Jest to przewaga nad tańszymi metodami usuwania, z którymi można się spotkać na rynku. Nie oszczędzaj na sobie - zdrowie przede wszystkim. Usuwanie tatuaży w Toruniu to wybór, który pozwoli Ci bezpiecznie rozwiązać problem usuwania niechcianych tatuaży.

Praca jest wykonywana w salonie, gdzie nasi klienci mają możliwość zapoznać się jak przebiega proces usuwania tatuażu, jak pielęgnować swoją skórę po zabiegu, ile czasu zajmuje gojenie tatuażu itd.

Wracając do kwestii higieny, warto zauważyć, że każdy z naszych mistrzów posiada książeczkę sanepidowską. Dodatkowym potwierdzeniem, że nasi mistrzowie są profesjonalistami w swojej dziedzinie jest certyfikat, który każdy z nich otrzymuje po szkoleniu. Certyfikat potwierdza poziom wiedzy specjalistów, a opinie prawdziwych klientów podtwierdzają ich doświadczenie.

Przed rozpoczęciem pracy mistrz natychmiast określi rodzaj cery i zapyta o różne subtelności, aby praca została wykonana dokładnie. Nawiasem mówiąc, czas usuwania tatuażu może również zależeć od rodzaju skóry, ponieważ różne pigmenty w różny sposób oddziałują na światło lasera. Zaraz po usunięciu wzoru tatuaż odbarwia się, ale nieco później może ponownie stać się bardziej widoczny. Nie bój się tego, mistrz z doświadczeniem potrafi skutecznie rozwiązać każdy problem klienta i doradzić w tej kwestii.

Jeśli masz stuprocentową pewność, że usunięcie tatuażu jest jedyną słuszną opcją do dalszych działań, zawsze chętnie Ci pomożemy.

Usuwanie tatuażu w Toruniu

Zaznaczamy jednak, że jeśli chcesz poprawić lub zamienić pracę innym tatuażem, taka możliwość jest dostępna w każdym z naszych salonów, a usługa usuwania tatuażu w Toruniu nie jest jedynym wyjściem.

Oferujemy usługi korekty lub zmiany tatuażu. Dodatkowo możesz uzupełnić go, dodając:

  • Objętość.
  • Cienie.
  • Kolor.
  • Dodatkowe napisy, wzory.Istnieje również możliwość nałożenia jednego tatuażu na drugi. Aby to zrobić, nie musisz marnować czas, usuwając jeden tatuaż i nakładając kolejny. Mistrz może doradzić Ci w tej kwestii, aby nowa praca cieszyła Cię przez długi czas.

Usuwanie tatuażu w Toruniu
Usuwanie tatuażu w Toruniu
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.