Usługi tatuażu w Toruniu - VeAn Poland
m. Toruń
Szewska 10
Data otwarcia: 17 lutego 2023
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Toruń Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Polina Malkina

  • Szkolenie mistrzowskie
  • Laserowe usuwanie
  • Piercing
Ocena: 4,6 (52)
avatar
Toruń

Viktoriia Ternova

Ocena: 5 (20)
avatar
Toruń

Anna Derenovska

Ocena: 5 (20)
avatar
Toruń

Stanislaw Zaichenko

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usługi tatuażu w Toruniu

Oferujemy najlepsze warunki do wykonania tatuażu dowolnego rodzaju i rozmiaru.

Sprawimy, że Twój styl będzie ciekawszy i zauważalny.

Jak bezpiecznie ozdobić swoje ciało? Wybierz naszych specjalistów, których doświadczenie i wiedza sprawią, że wykonanie pracy będzie jak najbardziej udane, bezpieczne i komfortowe. Pomożemy Ci w dopasowaniu wzoru, jego wykonaniu, korekcie już istniejącego tatuażu lub jego usunięciu. Oferujemy też usługi makijażu permanentnego, który przez długi czas sprawia, że zapomnisz o codziennym nakładaniu makijażu. Piercing to kolejna z naszych usług, którą możemy wykonać w dowolnym rodzaju i miejscu. Taka praca podkreśli Twój styl. Zanim zdecydujesz się na tatuaż, należy wybrać odpowiedniego mistrza, który doradzi, zrealizuje twoje pomysły i pomoże w pielęgnacji po zabiegu. Nasi tatuatorzy to certyfikowani specjaliści, przeszkoleni i doświadczeni w określonym nurcie.

Usługi tatuażu w Toruniu
Usługi tatuażu w Toruniu

Jak zapewnić bezpieczeństwo w pracy?

Aby tatuaż okazał się nie tylko piękny, ale także bezpieczny dla zdrowia, a jego jakość cieszyła Cię przez długie lata, musisz wykonać pracę w salonie ze specjalistą w swoim fachu.

Oczywiście w każdym mieście można znaleźć bardziej budżetową opcję na każdy pomysł, jednak korzyści z wyboru dobrego studia tatuażu są od razu zauważalne:

  • Wykonaniem tatuażu zajmują się mistrzowie z doświadczeniem zawodowym i odpowiednim wykształceniem.
  • Mistrzowie posiadają książeczkę sanepidowską.
  • Tatuatorzy używają materiałów eksploatacyjnych, które chronią zarówno ich, jak i klientów.
  • Cały sprzęt oraz stanowisko pracy są wysterylizowane.
  • Każdy klient otrzymuje szczegółowe informacje o tym, jak dbać o swój tatuaż.Dlatego więc tatuaż w Toruniu w naszym salonie będzie najlepszą opcją - bezpieczną i niezawodną. Koszt pracy może być wyższy niż koszt pracy mistrzów pracujących z domu. Zależy to od materiałów eksploatacyjnych, na których nie oszczędzamy. Jednorazowe rękawiczki, ochraniacze na buty, igły, pokrowce na maszynki do tatuażu – to wszystko gwarantuje brak problemów w przyszłości. Ponieważ zestaw materiałów eksploatacyjnych do dużych i małych tatuaży jest taki sam, koszt tego zestawu jest niezmieniony i uwzględniany w każdej pracy. Pomożemy zrealizować każdy z Twoich pomysłów, realizując je sprawnie i bezpiecznie.

Usługi tatuażu w Toruniu
Usługi tatuażu w Toruniu
Usługi tatuażu w Toruniu

Studio tatuażu „VeAn” w Toruniu

W naszych salonach pracują tylko profesjonaliści z ogromną wiedzą i doświadczeniem, którym można powierzyć wykonanie tatuażu na ciele.

Nieustannie uczymy się na szkoleniach i seminariach, podnosimy swój poziom wiedzy i doskonalimy się. Udział w konwencjach tatuażu, zwycięstwa na festiwalach – to wszystko znajduje się na liście naszych najważniejszych zadań do wykonania. Podchodzimy do pracy z pasją, dlatego zawsze szukamy najlepszego podejścia do rozwiązania każdego problemu.

Usługi tatuażu w Toruniu
Usługi tatuażu w Toruniu

Nowy salon w Toruniu

Otworzyliśmy nowe studio tatuażu w Toruniu, gdzie czekamy na wszystkich klientów, aby wykonać dowolny tatuaż o dowolnej złożoności.

Zadzwoń lub przyjdź, zasięgnij porady naszych ekspertów, poznaj koszt, uzyskaj najlepszą poradę dotyczącą rozmiaru i umiejscowienia wybranego wzoru, a nawet dopasowania go do Twojego stylu. Pokażemy Ci, jak urzeczywistnić najśmielsze pomysły, jakich kolorów użyć i wiele więcej.

Aby uzyskać wymarzony efekt, należy mieć na uwadze kilka kwestii związanych z rozmiarem, stylem, kolorystyką pracy oraz jej lokalizacją. W naszym studiu dowiesz się o dniach zapisu, koszcie wybranej pracy, a także o wszystkich szczegółach dotyczących pielęgnacji tatuażu. Dodatkowo po zabiegu mistrz opowie Ci, jak dbać o swieży tatuaż, jaką maść nakładać, jak chronić pracę przed czynnikami zewnętrznymi itd. Wszystkie te kwestie są ważne, więc pytaj o wszystko, co Cię interesuje. Pamiętaj, że zdrowie jest najważniejsze.


Piercing i makijaż permanentnyOferujemy również usługi piercingu i tatuażu o dowolnej złożoności, dokonanie korekty tatuażu, a także makijaż permanentny, który ułatwi Ci codzienne nakładanie makijażu.

Usługi tatuażu w Toruniu
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.