Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz Big-Ben?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Big-Benem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż Big Ben

Tatuaż wieży Big Ben ma wiele znaczeń, z których każde uzupełnia opis tego rysunku.


Zasadniczo pierwszym znaczeniem będą po prostu dobre wspomnienia z podróży lub pracy, wakacji lub pobytu w Anglii. Rozważmy więc inne znaczenia.

Big Ben jest symbolem Anglii i jedną z głównych atrakcji tego kraju. Każdy turysta, który odwiedza Londyn zawsze spieszy się, aby zobaczyć ten wspaniały obiekt architektoniczny.

Wieża zegarowa wyróżnia się tym, że jest jedną z pięciu dzwonów Pałacu Westminsterskiego - kolejnej atrakcji kraju i stolicy. Londyńskie zabytki kultury odzwierciedlają życie ludzi mieszkających w Wielkiej Brytanii. Tak więc tatuaż z taką wieżą będzie niezwykłym wzorem na ciele, przypominając Ci niezapomniane chwile.

Co jeszcze niezwykłego jest w tej budowie? Zna go każdy uczeń na całym świecie, bo Big Ben to jeden z najbardziej znanych i uderzających zabytków architektury. Spełniając swoje podstawowe przeznaczenie wieża pełni również rolę wyjątkowego zabytku. Po odwiedzeniu tego miejsca chce się utwalić go w pamięci, zostawiając na swojej skórze piękny tatuaż.

Tatuaż big ben
Tatuaż big ben
Tatuaż big ben

Symbolika tatuażu Big Ben

Przede wszystkim porozmawiajmy o znaczeniu samej wieży, które ma swój sens:

  • Wysokość wieży, jej skierowanie do nieba, mówi o pragnieniu doskonalenia, rozwoju osobistym i samorealizacji. Takie znaczenie jest nadane wieże ze względu na jej wysokość. Samorozwój może mówić o pokonywaniu szczebli kariery, a także o poprawie wszelkich innych sytuacji życiowych.
  • Wieża niesie ze sobą celowość. Osoba z takim tatuażem to osoba uparta, dążąca do osiągnięcia celów.
  • Nałożony na skórę wzór Big Bena może wskazywać, że człowiek nie boi się zmian, jest zawsze gotowy na nowe odkrycia.
  • Osoba z tatuażem wieży to osoba kreatywna, romantyczna, optymistyczna i pewna siebie.
  • Wyrafinowanie, które jest bardziej charakterystyczne dla płci żeńskiej, będzie tylko podkreślać ten elegancki szkic, odzwierciedlając znaczenie dzieła architektonicznego.Powiedzmy tak: tatuaż Big Ben jest odpowiedni dla silnych, zdecydowanych, niezachwianych ludzi, w których świecie jest miejsce na romantyzm, kreatywność, wszechstronność i wiele innych pozytywnych cech.

Big ben
Big ben

Dla kogo jest
odpowiedni tatuaż Big Ben?

We współczesnym świecie niewiele zostało, czego nie można zakwalifikować jako uniseks.


W tym przypadku nie ma granic, więc tatuaż będzie pasować zarówno dla chłopaków, jak i dziewczyn. Jaka jest różnica?

W przypadku dziewczyn bardziej odpowiednia będzie praca na takich części ciała jak nogą, ramienie lub brzuch, gdzie będzie to zauważalne. Ze względu na obszar ciała, gdzie będzie wykonany projekt, klient sam wybiera rozmiar wzoru. Paleta może być realistyczna, podkreślająca elementy dzwonnicy, aby uwzględnić wszystkie jej cechy. Taka praca będzie odpowiednia właśnie dla podróżników, budząc w nich miłe wspomnienia. Jaskrawa paleta będzie odpowiednia dla odważnych i wesołych ludzi, którzy są gotowi do eksperymentowania. Oczywiście możesz najpierw przygotować szkic Big Bena, a my pomożemy Ci z jego dopełnianiem i przeniesieniem na skórę. Wybór kolorów i odcieni może odgrywać decydującą rolę, ponieważ to on skupia uwagę na tatuażu. Zmiana koloru nie będzie w żaden sposób odzwierciedlona w znaczeniu tatuażu.

Szkic tatuażu Big Ben może być wykonany w dowolnym stylu, który maksymalnie przekaże Twoją wizję pracy. Zwracamy również uwagę, że jest możliwość przygotować miejsce obok już wykonanego wzoru, aby dodać inne zabytki turystyczne. Podkreśli to siłę kontrastu tła, co w żadnym razie nie zmieni samego znaczenia obrazu.

Tatuaż Big Ben dla mężczyzn może być znacznie bardziej brutalny, na przykład wykonany w formie szkicu.

Niemniej jednak należy zauważyć, że nie ma standardów i rozwiązań dla tej czy innej osoby – wybór należy tylko do Ciebie, a płeć nie ma znaczenia.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców