Tatuaż Błazen - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz Błazen?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Błazenem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż Błazen

Branża tatuażu zawiera ogromną liczbę obrazów, wśród których można wyróżnić trzy główne typy: tatuaże męskie, żeńskie i uniwersalne.

Tatuaż błazna to uniwersalny obraz, który jest wybierany przez obu płci. Tatuaż ten jest pełen sprzecznych znaczeń, o czym dowiecie się z naszego artykułu.

Tatuaż Błazen

Kim jest błazen?

Błazen to człowiek, który istniał w pałacu królewskim, przyjmując gości, samego władcę i jego rodzinę.

Obowiązkowym elementem wizerunku błazna była czapka z dźwięczącymi dzwoneczkami. Nieodłącznym atrybutem była również grzechotka w postaci kija, wewnątrz którego znajdował się groszek.

Błaznów dzielono na dwa typy.

  • Ludzie o talentach. Na przykład: żonglowanie różnymi przedmiotami, umiejętność pisania zabawnych piosenek, wierszyków i tak dalej.
  • Osoby upośledzone umysłowo. Niestety takie osoby najczęściej stawali się błaznami. Dość często proszono ich o wygłaszanie przemówień, aby rozbawić dwór królewski.
Tatuaż Błazen
Tatuaż Błazen

Znaczenie błazna w tattoo

Szkic błazna ma kilka znaczeń, niektóre są całkiem zrozumiałe, jednak inne mogą zaskoczyć.

Tatuaż błazna wskazuje na wesołe usposobienie osoby, z takimi ludźmi dość łatwo jest komunikować się. Są szczerymi, towarzyskimi osobowościami, nie boją się być zabawne, lubią bawić i zadziwiać ludzi wokół nich.

Drugie „ja”. Skromna, nieśmiała osobowość często kryje się pod maską błazna. Niepewność siebie i skrępowanie, człowiek próbuje ukryć się za maską śmieszka, którą zdejmuje tylko wtedy, gdy jest ze sobą sam na sam.

Również tatuaż błazna podkreśla roztropność osoby. Osoba z tatuażem błazna może byc traktowana jako zwodnicza, skryta, przebiegła osoba.

Szkic tatuażu błazna może być oznaką zmian emocjonalnych w życiu człowieka. Na przykład wcześniej człowiek był nieszczęśliwy, niegrzeczny, okrutny, ale dzięki czemuś (lub dzięki komuś) się zmienił, stał się inną osobą. I odwrotnie.

Szkic błazna ze złym wyrazem twarzy uosabia agresywne usposobienie jego właściciela.

Tatuaż Błazen
Tatuaż Błazen
Tatuaż Błazen

Style i miejsca na tatuaż

Równie efektownie błazen będzie wyglądał w stylu realistycznym, akwareli, trash polki, w stylu graficznym, biomechaniki, old school, new szkoły i tak dalej.

Może to być obraz czarno-biały lub kolorowy.

Zanim zdecydujesz się na wykonanie tatuażu błazna, najpierw musisz zastanowić się nad jego wymiarami. Małe obszary ciała nadają się do tatuażu twarzy błazna, na przykład nadgarstek, szyja i tak dalej. Jeśli chcesz przedstawić błazna w całej okazałości, należy wybrać większe obszary ciała: plecy, przedramię, ramię, klatkę piersiową, brzuch, górną część nogi.

Po wybraniu szkicu i stylu, w jakim chcesz wykonać tatuaż, musisz odpowiedzialnie podejść do wyboru mistrza. Dokładnie zapoznaj się z portfolio specjalisty, jeśli zawiera prace w preferowanym przez ciebie stylu, możesz bezpiecznie mówić się z nim na sesję.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.