Tatuaż demon - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz Demona?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z demonem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż demon

Wśród masy najróżniejszych szkiców w branży tatuażu, przerażające tatuaże są bardzo poszukiwane.

Należą do nich obrazy z demonicznymi stworzeniami. Tatuaże dzielą się na dwie główne kategorie: demoniczne stworzenia z piekła i gargulce. Znaczenie tatuażu różni się w zależności od rodzaju demona przedstawionego na ciele. Każda demoniczna postać niesie ze sobą szczególną cechę, zarówno negatywną, jak i całkowicie przeciwną. Więcej informacji na temat oznaczania demonów uzyskasz w tym artykule.

Tatuaż demon
Tatuaż demon

Symbolika
demonów w tattoo

Istnieje wiele opcji tatuaży z demonami, taka różnorodność wynika z faktu, że demoniczne stworzenia są integralną częścią kultur różnych narodów.

Istnieje wiele legend i opowieści o nich, które opisują całe klany tych stworzeń. Na tej podstawie interpretacja tatuażu może się różnić w zależności od kultury jego właściciela.

  • W tradycjach kultury prawosławnej istoty demoniczne uważane są za upadłe anioły. Na tej podstawie osoba, która wykonała na swoim ciele obraz demona, jest czcicielem Złego.
  • W Egipcie demony są pomniejszymi bóstwami i po prostu trzeba je czcić. Wcześniej w tej kulturze za wielką odwagę uważano umieszczenie wzoru demona na ciele, ludzie wierzyli, że tatuaż pomaga człowiekowi w walce z ciemnymi siłami, aby nie zawładnęły jego umysłem.
  • W kulturze Japonii demon był uważany za talizman przeciwko duchom zła.
  • W Grecji wierzono, że taki rysunek przyniesie szczęście jego właścicielowi, wierzono, że diabeł wyznacza przeznaczenie człowieka.
  • Plemiona Majów, podobnie jak Aztekowie, również używali tatuaży z demonami, ale ich oznaczenia trochę się różniły. Majowie wierzyli, że tatuaż z demonicznym stworzeniem daje człowiekowi nieustraszoność i siłę. Natomiast Aztekowie używali wizerunków demonów w różnych rytuałach związanych z religią.
Tatuaż demon
Tatuaż demon
Tatuaż demon

Nakładając demoniczny tatuaż na swoim ciele, osoba może kojarzyć siebie z cechami, które posiada to stworzenie.

Z reguły w takich tatuażach stworzenie jest przedstawiane z podartymi skrzydłami, rogami i rozwidlonym ogonem. Zamiast głowy demon może mieć czaszkę lub upiorny wygląd zwierzęcia, takiego jak byk. Takie prace wykonywane są głównie w czerwieni i czerni lub czerni i bieli z dodatkiem różnych odcieni szarości oraz brązów.

Popularne są również obrazy zawierające gargulec - są to mityczne stworzenia (anioły śmierci), które zabierają dusze zabitych.

Tatuaże z gargulcami nie są gorsze pod względem popularności. Pomimo tego, że gargulce odnoszą się również do stworzeń demonicznych, ich znaczenie przepełnione jest niezwykle pozytywną interpretacją. Gargulce działają jako talizman, w mitologii były one strażnikami katedr i kościołów przed siłami zła.

Tatuaż demon

Popularne szkice demonów

  • Tatuaż Azrael - anioł śmierci, często przedstawiany z mieczem. Stworzenie to pomaga przejść do innego świata.
  • Tatuaż Baltazar - dziecko diablicy i zwykłego śmiertelnika. Balthazar wyróżnia się swoim okrucieństwem i przebiegłością.
  • Tatuaż Belzebub - przedstawia złego ducha, który służy samemu diabłu.
  • Tatuaż Mefistofeles przedstawia jednego z najpotężniejszych upadłych aniołów.Są też tatuaże z demonami-naukowcami. Na przykład Agares -demon, który zna wszystkie języki. Uważa się, że jego wizerunek pomaga osobie zrozumieć dowolny język. Orobas jest wyrocznią, zwiastunem przyszłości.

Tatuaż demon wygląda bardzo imponująco, ale należy zachować ostrożność przy wyborze takiego szkicu, dowiedzieć się, jakie oznaczenie kryje się w obrazie, a dopiero potem zdecydować się na jego realizację.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców