Tatuaż dom - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz dom?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z domem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż dom

Nie ma nic bardziej cieplejszego i pożądanego niż domowy komfort.


Wszyscy staramy się jak najszybciej wrócić do domu, do ogniska rodzinnego, aby poczuć spokój i wygodę. Porozmawiajmy więc o znaczeniu domu w tatuażu.

W szkicach tatuażu dom odgrywa ważną rolę. Miliony prac zostały już wykonane, a każda druga niesie ze sobą tę samą wyjątkowość: przytulność, ciepło, wygodę. Sam wzór domu może być dowolny:


  • Wiejski dom z kominkiem, przy którym można się ogrzać i zrelaksować.
  • Dom w lesie, który pomoże Ci uciec od codzienności i zmęczenia.
  • Zamek, który przyciąga swoją tajemnicą.
  • Twierdza jako ochrona rodzinnego ogniska.
  • Dom miejski, w którym mieszkają obywatele.
  • Domek letniskowy, który dla wielu ludzi jest symbolem wakacji.Każdy tatuaż w taki czy inny sposób niesie podobne przesłanie, co pozwala nam mówić o domie jako wzorze niosącym pozytywne emocje.

Tatuaż dom

Symbolika domu w tattoo

Wiejski dom zupełnie różni się od miejskich drapaczy chmur tym, że jest wygodniejszy, cichszy i bliżej natury.

Ci, którzy mają krewnych na wsi i miasteczkach, wiedzą, jak przyjemnie czasem przebywać w tym spokojnym miejscu, gdzie ciepłe rozmowy z bliskimi pomogą oderwać się od problemów i codzienności.

Dom w lesie jest marzeniem wielu mężczyzn, ale równie mocno przyciąga kobiety. Tatuaż z nim będzie oznaczał chęć oderwania się od zgiełku wielkiego miasta, zastanowienia się nad życiem i marzeniami. Tatuaż z takim motywem będzie odpowiedni zarówno dla osób samotnych, jak i dla tych, którzy lubią spędzać samotnie czas. Taki wzór pozwoli napisać książkę, która od dawna utkwiła Ci w głowie, lub narusować obraz, którego szkice mogą stać się narzędziem do tatuażu.

Tatuaż dom
Tatuaż dom

Tatuaż z zamkiem symbolizuje osobę tajemniczą i niezwykłą.

Taka osoba potrafi zaskoczyć nawet po latach przyjaźni, jest ciekawa i potrafi być trochę zamknięta w sobie. Niemniej jednak zamek zapewni ten sam komfort i ochronę. Jego kamienne ściany nie pozwolą na problemy w życiu krewnych i przyjaciół, a konstrukcja będzie przyciągać i utzymywać uwagę ludzi.

Miejski dom w formie tatuażu może nam powiedzieć, że człowiek jest w stanie sprawić, że każdy dom będzie wygodny. Takie prace są wykonywane w niestandardowej formie ze względu na rzadkość ich występowania. Mogą to być podwórka miejskie lub najpiękniejsze budynki w mieście, a może i na świecie. Praca może oddać zarówno szarość otaczającej codzienności, jak i światło w oknie, jako symbol tęsknoty i smutku za ukochaną osobą.

Tatuaż dom

Wiejski dom od razu kojarzy się z latem i wypoczynkiem. Są to miłe wspomnienia wakacji, wolności od biznesu i pracy.

Można dodać takie elementy jak rybak skupiony na wędce lub dodać drzewa, kwiaty i rośliny, by ozdobić tatuaż. Świeżość natury, zieleń i zwierzęta sprawią, że praca będzie łatwa i subtelna.

Do miłośników tatuaży nietypowych można dopasować wzory gotyckie. Może to być krypta ze szkieletami, wampirami, zombie i wilkołakami. Taka praca może służyć prostą ozdobą do ciała, nie niosąc ze sobą żadnego znaczenia.

Jaskinia może być również domem, w którym prymitywni ludzie tego czasu gromadzą się przy ognisku w pobliżu świeżo złowionej zdobyczy. Jaskinię można ozdobić za pomocą malowideł naskalnych lub motywów zwierzęcych z tamtych czasów. Praca sugeruje, że człowiek jest zafascynowany historią wszechświata i zainteresowany pochodzeniem ludzkości jako takiej.

Tatuaż dom
Tatuaż dom

Tatuaż dom dla obu płci

Gdziekolwiek zdecydujesz się umieścić swoją pracę, bez względu na to, jak skomplikowana lub prosta może być, można ją łatwo nałożyć na dowolną część ciała.

Tatuaż będzie równie interesujący zarówno dla kobiet, jak i dla płci silniejszej. Temat czegoś tajemniczego i niezwykłego przyciąga obie płcie, a komfort domu natychmiast wskaże wewnętrzny świat właściciela.

Tatuaż z domem może również wskazywać, że dana osoba jest przywiązana do swojego trybu życia, a jednocześnie kocha wygodę i spokój. Możesz uzupełnić pracę z mieszkańcami domu lub napisami z przyjemnymi słowami. Kolory mogą być zarówno miękkie, jak i bogate, żywe. A ogrodzenie tuż przy domu będzie symbolizować bezpieczeństwo i chęć ochrony przed otaczającym hałasem.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców