Katalog szkiców tatuażu
13 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę

Tatuaż konstelacje

Gwiazdy są idealną ozdobą bezchmurnego nocnego nieba.

Od wieków gwiaździste niebo przyciąga ludzkie oko swoim niezwykłym pięknem, tajemniczością i niedostępnością. Zaglądając do wnętrza gromady gwiazd, ludzie zaczęli zauważać, że niektóre z nich są podobne do obiektów lub zwierząt. Biorąc pod uwagę gwiaździste niebo, ludzie z czasem nabyli szereg konstelacji, które istnieją do dziś.

Szkice tatuażu konstelacji gwiazd są popularne od wielu lat. A dzięki nowoczesnym maszynkom do tatuażu wzór wygląda bardzo kolorowo i realistycznie. Kosmiczna konstelacja w tattoo może nosić znaczenie Wszechświata, jego nieskończonej energii i siły. Wiele lat temu ludzie nauczyli się poruszać w nieznanym terenie właśnie za pomocą konstelacji. Wielu żeglarzy i podróżników, którzy zgubili drogę, kierowanych było gwiazdami i ponownie wracało na potrzebną ścieżkę. Dziś tatuaż konstelacji można interpretować jako właściwą ścieżkę losu. Konstelacja pomoże pokonać wszystkie przeszkody napotykane w swoim życiu, a także nie zbłądzić i zawsze mieć nadzieje na lepsze.

tatuaż konselacje
tatuaż konselacje

Znaczenie
konstelacji w tattoo

Konstelacja na ciele może wskazywać na to, że właściciel tatuażu ceni sobie rodzinę, przyjaciół i bliskich.

W końcu konstelacja, podobnie jak osoba, nie może składać się tylko z jednej gwiazdy. Gwiazdozbiory często pojawiają się jako sparowane tatuaże dla dwoiga. W ten sposób pary utrwalają swój związek. Jednak najczęstszy obraz konstelacji jest bezpośrednio związany ze znakiem zodiaku osoby, który służy jako potężny talizman dla właściciela tatuażu.

 • Gwiazdozbiór Barana. Ten obraz odzwierciedla odwagę właściciela tatuażu, jego wytrwałość i siłę. Z reguły ludzie z takim tatuażem są przyzwyczajeni do bycia liderem przez cały czas i we wszystkim.
 • Gwiazdozbiór Byka. Taki tatuaż służy jako talizman, chroniąc przed trudnościami finansowymi i pomagając poprawić komfort życia. Tatuaż daje siłę i motywację w drodze do celu.
 • Gwiazdozbiór Bliźniąt. Pomaga osobie urodzonej pod tym znakiem skoncentrować się na rzeczach, które są przede wszystkim ważne.
 • Gwiazdozbiór Raka. Osoby urodzone pod tą konstelacją mają charakter wrażliwy i emocjonalny. Tatuaż pomaga im osiągnąć harmonię i doskonałość.
 • Gwiazdozbiór Lwa. Osoby urodzeni pod znakiem lwa mają dobry charakter, hojność i próżność. Tatuaż na skórze służy im jako talizman, zapobiegając możliwym problemom w życiu.
 • Gwiazdozbiór Panny. Wskazuje na wysoką inteligencję osoby, jej silną stronę duchową i czystość myśli.
 • Gwiazdozbiór Wagi. Tatuaż tej konstelacji pomaga znaleźć równowagę, a także daje determinację do działania.
 • Gwiazdozbiór Skorpiona. Tatuaż w postaci konstelacji skorpiona pomaga znaleźć wewnętrzną harmonię i komfort.
 • Gwiazdozbiór Strzelca. Przyciąga bogactwo materialne, pomaga znaleźć wyjście z każdej trudnej sytuacji życiowej.
 • Gwiazdozbór Koziorożca. Wskazuje na chęć przywództwa właściciela tatuażu.
 • Gwiazdozbór Wodnika. Służy jako talizman dla właściciela tatuażu chroniąc go przed trudami życia.
 • Gwiazdozbór Ryb. Ta konstelacja na ludzkim ciele odsłania wewnętrzny świat właściciela tatuażu, wypełniony marzeniami i zbędnymi złudzeniami. Tatuaż pomaga myśleć bardziej realistycznie ustalając rozsądne priorytety.Oprócz konstelacji zodiakalnych dużą popularnością cieszy się nakładanie na skórę motywów kosmicznych i innych gromad gwiazd, co przede wszystkim ujawnia twórczy potencjał ich właścicieli.

Podobał Ci się artykuł? Proszę ocenić.
Skontaktować się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców