Szkice tatuaży "Napisy" - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz napisy?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z napisami?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szkice tatuaży napisów

Dziś ogromna liczba osób korzysta z usług artystów tatuażu.


Zarówno kobiety, jak i mężczyźni, w różnym wieku, ozdabiają ciała różnymi obrazami. Zakres tatuażu jest bardzo popularną usługą, która pozwala osobie wyróżnić się, pokazać swój styl, swoją osobowość. Istnieje wiele szkiców, które są bardzo popularne, szczególnie popularne wśród nich różne napisy. Może to być napis w języku rosyjskim, angielskim, hiszpańskim lub innym preferowanym języku.

Szkic tatuażu napisu może pełnić funkcję pełnoprawnego obrazu lub może być uzupełniony różnymi elementami. Na przykład napis może uzupełniać obraz odlatujących ptaków, wstążki, wzoru i innych elementów. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni dodatkowy obraz, powinien on w pełni uzupełniać napis i jego ładunek semantyczny. Często wykonują napisy z datami, na przykład: dzień ślubu, narodziny dziecka i inne ważne wydarzenie w życiu właściciela tatuażu.

Szkice tatuaży napisów

Interpretacja tatuażu

Napisy do tatuażu mogą być bardzo różne: mogą to być frazy, zwroty w językach obcych, wiersze, hasła, cytaty z książek, piosenek, filmów i tak dalej.

Taki tatuaż ma wyraźne znaczenie.

Wybór szkicu napisu należy traktować ze zrozumieniem i bez pośpiechu. Po prostu pięknie wykonana fraza może wyglądać spektakularnie na ciele, ale jeśli sam właściciel nie rozumie semantycznego przesłania frazy – w tym przypadku nierozsądnie jest wybierać taki tatuaż. Niech napis na ludzkim ciele będzie niezrozumiały dla innych, ale sam właściciel obrazu ciała musi zrozumieć, jakie znaczenie ma dla niego napis. Na przykład ciała mnichów buddyjskich są ozdobione najdłuższymi modlitwami. Za pomocą takich tatuaży mnisi demonstrują swoje oddanie Buddzie.


Jako przykład można podać Timati z tatuażem z napisem „Black Star”. Dla niektórych jest to po prostu spektakularny napis na rękach, a dla rapera to zdanie wiele znaczy:


  • Black Star – pseudonim rapera;
  • Ten tytuł nosi jego tytułowy album;
  • Również pod tym logo produkowana jest linia odzieży repera.

Szkice tatuaży napisów
Szkice tatuaży napisów

Wybór tatuażu

Jeśli chcesz umieścić na swoim ciele piękny napis, pierwszym krokiem jest zastanowienie się nad treścią zdania.


Często w tej formie osoba przekazuje światu swoje uczucia, emocje, priorytety i inne ważne dla niej rzeczy. Fraza powinna nie tylko wyglądać spektakularnie, ale także w pełni ujawnić właściciela tatuażu. Po wybraniu naprawdę odpowiedniego napisu możesz pomyśleć o stylu obrazu, czcionce i kolorystyce tatuażu.

Często do tatuażu wybiera się ulubione cytaty z książki, piosenki lub filmu. Z reguły wybrany cytat ma szczególne znaczenie dla osoby, dzięki czemu nie tylko fraza jest utrwalana na ciele, ale także odczuwane w tym momencie emocje danej osoby.

Wśród szkiców tatuażu napisów bardzo popularne są zwroty w języku łacińskim, chińskie znaki, w języku angielskim lub arabskim. Szerokie zapotrzebowanie na takie napisy wynika ze strony estetycznej, ponieważ w języku obcym, z odpowiednio dobraną czcionką, tatuaż wygląda bardzo imponująco.

Szkice tatuaży napisów

Chińskie hieroglify są popularne ze względu na ich zwięzłość.Fraza w języku chińskim wygląda nie tylko oryginalnie, ale zajmuje zaskakująco mało miejsca. Jeden hieroglif może być tłumaczony jako całe zdanie. Główną wyjątkowością takiego obrazu jest to, że w niewielkiej liczbie hieroglifów można ukryć dość głębokie znaczenie.

Wybierając napis do tatuażu, poważnie podejmij wybór samej frazy, wtedy twoje ciało zostanie ozdobione nie tylko pięknym tatuażem, ale także frazą, która w pełni odsłania twój wewnętrzny świat.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.