Tatuaż globus - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz globus ?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z globusem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż globus

Z biegiem lat sztuka tatuażu nigdy nie przestaje podziwiać ludzi nieograniczoną liczbą obrazów.

Z czasem pojawiają się nowe pomysły, style i techniki. Tatuatorzy rozwijają się i zaskakują swoich klientów mistrzowsko wykonanymi pracami. Czas jest ulotny, ciągle się zmienia i nie stoi w miejscu, podobnie jak sztuka tatuażu. Z biegiem czasu pojawiają się nowe, oryginalne tatuaże, na które jest duże zapotrzebowanie. Na przykład jednym z tych tatuaży jest obraz mapy świata. Taki szkic jest dość często spotykany w portfolio artystów tatuażu i jest poszukiwany zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Ale jakie jest jego znaczenie?

Tatuaż globus
Tatuaż globus
Tatuaż globus

Symbolika globusa w tattoo

Uniwersalny tatuaż z globusem z reguły oznacza pragnienie podróży, przygody, znajomości nowego nieznanego świata.


Obraz ten często można znaleźć na nadgarstku lub przedramieniu. Tatuaż globus wybierany jest przez osoby, które zawodowo podróżują po świecie, zwłaszcza te, którym udało się przekroczyć równik. Oprócz podróży tatuaż ze wzorem globusa kojarzy się z harmonią i integralnością świata. Takie połączenie oznacza nieskończoność naszej planety. Warto jednak zauważyć, że oznaczenia na tym się nie kończą. Dodatkowe elementy obrazu również wpływają na symbolikę tatuażu.

Globus z określonymi nazwami geograficznymi. Tatuaż oznacza, że ​​oznaczone miejsce ma dla właściciela szczególne znaczenie. Zwykle ludzie w ten sposób uwieczniają kraj, w którym się urodzili, lub miejsce, o którym marzą. Również wyznaczone miejsce może mieć romantyczne znaczenie.

Globus w jaskrawym kolorze. Ten obraz podkreśla lekkość charakteru właściciela, jego pozytywność i zabawę. Wybierając taką osobę do podróży, nie można się pomylić, podróż z nią minie bardzo komfortowo i łatwo.

Globus i rower (lub inny środek transportu). Z reguły przedstawiony pojazd oznacza konkretny pojazd, którym człowiek podróżuje, aby poznawać świat.

Znane nazwy krajów zastąpione przez imiona. Zamiast krajów na kuli ziemskiej , do których jesteśmy przyzwyczajeni, przedstawiane są imiona. Z reguły są to imiona bliskich osób, więc właściciel tatuażu na swój sposób pokazuje, jak bardzo ceni tych ludzi.

Globus w czerni i bieli. Tatuaż symbolizuje skrupulatność i dokładność osoby. Podróżując po całym świecie, właściciel tego tatuażu wolałby zostać w hotelu niż cieszyć się urokami życia pod namiotem.

Tatuaż globus

Wykonanie tatuażu

Tatuaż globus można wykonać na kilka sposobów.


Obraz może zawierać nie tylko jeden globus, ale także dodatkowe elementy, takie jak: czaszka, samolot, samochód, rower, nietoperz i tak dalej. Całkiem popularne są też tatuaży z kompasem, mapą, ptakami lub kwiatami oraz tatuaż przedstawiający kulę ziemską z kotwicą i wyskakującym z wody delfinem. Taki tatuaż służy jako symbol Korpusu Piechoty Morskiej.

Łącząc wszyskie oznaczenia, ogólnie rzecz biorąc, możemy powiedzieć, że tatuaż w kształcie kuli jest zwykle wybierany przez ciekawskich ludzi, którzy chcą wiedzieć więcej, niż inni. Niektóre religie interpretują ten wzór jako znak wszechświata i nieśmiertelności. Uzupełniając wzór globusu o różne elementy, zmieniające się miejsca kraju lub ich nazwy, osoba sama umieszcza w tatuażu własne, specjalne oznaczenie.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.