Tatuaż krokodyl - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz krokodyla?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z krokodylem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż krokodyl

Kolejny przedstawiciel fauny, który jest pełen różnorodnych znaczeń.

Rozważmy więc jego znaczenie bardziej szczegółowo.

Krokodyl jest znanym drapieżnikiem, spokojnym, niespiesznym i cierpliwym. Jest silnym i okrutnym przeciwnikiem, którego siły z nikim nie można porównać. Jego ofiary nie mają czasu na ucieczkę ani walkę, ponieważ najczęściej będą złapane przez zaskoczenie. Ten gad jest surowym zabójcą, myśliwym, zwycięzcą wielu bitew. Ukrywając się w jeziorze lub bagnie krokodyl spokojnie czeka na najlepszymoment do ataku. Spośród innych gatunków wyróżnia się ogromną paszczą, którą bez wysiłku może natychmiast wgryźć się w zdobycz.

tatuaż krokodyl

Symbolika
krokodyla w tattoo

Przebiegłość to cecha charakterystyczna dla tego drapieżnika.

Wyobraź sobie, jak godzinami czeka na odpowiedni moment, a gdy ofiara zbliża się do wodopoju, pokazując tylko część głowy na powierzchni, celowo i niezauważalnie porusza się w jej kierunku. Atak i zwycięstwo następuje w ciągu jednej sekundy. Właściciel tatuażu z krokodylem będzie posiadać przebiegłość w taki czy inny sposób. Jeśli zdecysujesz się na taki tatuaż, bądź przygotowany na taką charakterystykę.

Szkic krokodyla będzie odpowiedni dla osób, które mają nieustanną presję, chęć osiągnięcia celu za wszelką cenę. Skupienie się na celu będzie główną cechą charakteru osoby, która wybrała tatuaż krokodyla. Taka osoba może uosabniać też małomówność. To cicha osoba, która w żadnym wypadku nie wypowie zbędnego słowa. To pozwala mu obserwować świat "z boku", podobnie jak krokodyl wypatruje nowe ofiary.

Cierpliwość jest jedną z głównych cech zarówno samego zwierzęcia, jak i tatuaży z jego wizerunkiem. Dlatego szkic krokodyla będzie mówił, że osoba, która go wybrała, jest osobą cierpliwą, pracowitą i spokojną. Będzie uważny i ostrożny z wnioskami: dla zrozumienia powoli będzie rozważał każdy szczegół, poświecając na to nawet za dużo wolnego czasu.

tatuaż krokodyl
tatuaż krokodyl
tatuaż krokodyl

Dla mężczyzn znaczenie krokodyla na ciele niesie ze sobą pewną agresję, drapieżnictwo, buntowniczość i siłę.

Wszystkie cechy, najbardziej zwierzęce i prymitywne, charakterystyczne dla samego krokodyla, zostaną przeniesione na cechy charakteru osoby. Opierając się na legendach, wojownicy używali rysunku krokodyla, aby zastraszyć wroga, ponieważ bitwa z nim najczęściej mogła zakończyć się porażką. Siła i zręczność są kolejnym znaczeniem tatuażu z tym gadem.

Natomiast szkic krokodyla na kobiecym ciele ma zupełnie inne znaczenie. Taki tatuaż uosabia macierzyństwo, ochronę dziecka przed otaczającym go światem. Również wzór mówi o mądrości, wewnętrznej sile kobiety oraz jej twórczej energii.

Niektórzy decydują się na taki rysunek tylko ze względu na miłość do tego drapieżnika, jego postaci z kreskówek i filmów. Na przykład może to być krokodyl Giena lub logo marki Lacoste. Znaczenie nadaje tylko sam klient.

tatuaż krokodyl
tatuaż krokodyl

Lokalizacja tatuażu

Podłużny kształt gada pozwala wytatuować jego wizerunek na ramieniu lub nodze, natomiast ogon może owinąć nadgarstek, aby praca była bardziej obszerna.

Tatuaż można wykonać monochromatycznie, a także ozdobić za pomocą motywów kwiatowych. Można też prezentować krokodyla z czerwonymi oczami.

Zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet tatuaż jest dobrym wyborem, pomimo różnicy w znaczeniu. Warto wspomnieć, że znaczenie tatuażu zostanie wybrane przez Ciebie i tylko Ty będziesz o nim decydować. Szkic krokodyla będzie można przejrzeć zarówno przez Internet, jak i konsultując się z mistrzem. Zawsze chętnie pomożemy w dokonaniu najlepszego wyboru.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.