Tatuaż kowboj - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz kowboja?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z kowbojem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż kowboj

Ciekawym przykładem pracy w branży tatuażu jest szkic kowboja.

Można od razu wyobrazić sobie jego znaczenie, ale rozważmy go bardziej szczegółowo.

W rzeczywistości kowboj jest pasterzem bydła. Tak więc początkowo znaczenie, które zostało nadane temu słowu, oznaczało coś zupełnie innego. Hodowca opiekował się bydłem, pasł je i pilnował, by zwierzęta pozostawały w bezpieczeństwie. Dlatego zawsze miał przy sobie rewolwer lub broń do ochrony bydła przed dzikimi zwierzętami i złodziejami. Kowboj zręcznie wymachiwał bronią, ponieważ w wolnych chwilach ćwiczył, by w razie potrzeby zadać cios. Z czasem kowboje zaczęli ze sobą rywalizować, pokazując swoje umiejętności władania rewolwerem, co ostatecznie przerodziło się w pojedynki pokazywane na dużym ekranie przez długi czas.

Kowboj stał się symbolem Dzikiego Zachodu, obrońcą ludzi i zwierząt, zdobywcą prerii i pustyni. Był zwinny, szybki i gotowy do ataku na wroga. Będąc w stałym kontakcie z podobnymi do siebie, a także z bandytami, kowbój zamienił się w groźnego wroga dla każdego kogo spotka na swojej drodze.

tatuaż kowboj

Symbolika
kowboja w tattoo

To samo znaczenie przeniosło się do tatuażu.

Pozwala właścicielowi zebrać wszystkie siły w pięść, zorganizować się, stać się obrońcą i groźnym przeciwnikiem. Kowboj stał się symbolem strasznego czasu, kiedy wychodząc na dwór można wpaść w kłopoty, z których nie można było wyjść żywym. Dlatego kowboje byli silnymi i odważnymi ludźmi, którzy nosili strach w sercach przeciwników.

Szkic kowboja ma to samo znaczenie. Jest to w pewnym sensie męstwo, odpowiedzialność za rodzinę i bydło, ale też agresja ukryta pod zimnym spokojem. Osoba z takim tatuażem lubi pozostawać w cieniu, obserwując i analizując to, co się dzieje. Waży każde wypowiedziane słowo i nie wypowie niczego zbędnego.

Innym znaczeniem jest miłość do westernów. Wiele kobiet i mężczyzn jest również fanami tego gatunku kina, które nie niesie ze sobą dużego znaczenia, nie ma w nim też głębokich i długich dialogów, nie słynie on z pięknych historii miłosnych. Jest to mocna i mroczna fabuła, która nie pozostawi swoich fanów bez emocji. Do tatuaży wykorzystuje się twarze legendarnych aktorów filmowych, takich jak Clint Eastwood, który od dawna jest idolem tego gatunku. Zręczność, z jaką radził sobie z przeciwnikami, budziła zazdrość mężczyzn i zachwyt kobiet. Ze spokojnym uśmiechem zadawał przeciwniku cios, zręcznie wyrywając rewolwer z kabury na pasie.

tatuaż kowboj
tatuaż kowboj
tatuaż kowboj

Wzór kowboja na ciele

Najciekawsze prace na ciele można wykonać zarówno w realizmie, jak i schematycznie.

W zależności od upodobań klienta można dodać rewolwer, a jeśli jest to Clint Eastwood, to nie można obejść się bez papierosa w ustach. Jeśli klient wybierze nie portret, tylko sylwetkę kowboja, uda się go przedstawić w momencie wyciągania rewolweru lub z bronią w ręku. Tłem mogą być niekończące się prerie, konie, pustynne kaktusy i chwasty. Ważne będzie również dodanie przeciwnika.

Kowboja można również przedstawić na koniu, galopującego po pustyni w pogoni za wrogiem. Jednym z najbardziej zapadających w pamięć zachodnich obrazów jest kowboj galopujący pod górę w stronę zachodzącego słońca. Tutaj można skupić się na czerwonych i pomarańczowych kolorach słońca, a inne elementy pozostawić w wyblakłych odcieniach.

Wielkość pracy, w zależności od ilości elementów, może być różna. Klient samodzielnie decyduje, wybierając szczegóły pracy i wszystkie aspekty przyszłego tatuażu. Zawsze można skonsultowac się z naszymi specjalistami, aby mieć pewność maksymalnej jakości uzyskanego wyniku.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.