Tatuaż gołąb - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz Gołąba?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Gołąbem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż gołąb

Branża tatuażu cieszy sie ogromną popularnością wśród ludzi na całym świecie.


Ludzie ozdabiają swoje ciała szerokim wyborem wzorów o różnych kolorach i rozmiarach.Tatuaże przedstawiające zwierzęta są bardzo popularne wśród większości ludzi, szczególnie efektownie wyglądają te tatuaże w stylu realistycznym. Wśród dziewczyn bardzo popularne są tatuaże z motywem kwiatowym, a ptaki są popularne wśród obu płci. Ptaki są często kojarzone z pojęciem wolności, czystości duchowej, niedostępności itd. Nic więc dziwnego, że motyw ptaków jest bardzo popularny w branży tatuażu. Ptaki niosą ze sobą lekką, pozytywną energię, a także specjalne oznaczenie. Symbolika zależy od tego, jaki ptak jest przedstawiony na tatuażu i czy zdobią go dodatkowe elementy. Najpopularniejszym ptakiem w sztuce tatuażu jest gołąb. Jest to dobrze znany ptak, którego tatuaż nosi specjalne znaczenie.

Tatuaż gołąb
Tatuaż gołąb

Symbolika gołębia w tattoo

Gołąb trzymający gałązkę oliwną oznacza jasną nadzieję.
Ta interpretacja powstała w związku ze znaną legendą o Wielkim Potopie. Według tej legendy Bóg rozczarował się relacjami z ludźmi i postanowił zesłać im światową powódź, aby usunąć cały świat. Zlitował się jednak nad jednym człowiekiem. Jak wszyscy już wiedzą, osobą tą był Noe. Bóg kazał mu zbudować ogromną arkę, w której Noe musi zebrać parę zwierząt i ptaków z każdego gatunku. Podczas wielkiej powodzi Noemu udało się przeżyć, a w poszukiwaniu ziemi wysłał na zwiady gołębia i kruka. Według legendy gołąb wrócił do arki trzymając gałązkę oliwną. W ten sposób gołąb dał ludziom jasną nadzieję na lepsze życie.  • Dość często można trafić na wzór ptaka z gałązką palmową, ktróra oznacza, że ​​człowiek jest w stanie pokonać nawet śmierć.
  • Wiele osób tatuuje gołębia jako talizman, który może chronić przed negatywną energią złego ducha. Uważa się również, że ten tatuaż pozwala mu odpokutować za wszystkie grzechy.
  • Gołąb jest znakiem miłości bezwarunkowej, macierzyństwa i kobiecości.
  • Gołąb oznacza również miłość, oddanie i szczęście w rodzinie. Z reguły takie znaczenie przedstawia parę gołębi. Mogą to być albo dwa latające gołębie, albo całująca się para, które mogą siedzieć obok siebie na gałęzi trzymając w dziobie serduszko.
  • Ptak w locie zwykle symbolizuje niezależność i wolność.
Tatuaż gołąb
Tatuaż gołąb
Tatuaż gołąb

Ze względu na to, że tatuaż gołębia jest uniwersalny, gołąb wygląda równie pięknie zarówno na ciele mężczyzny, jak i kobiety i może być przedstawiony na dowolnej części ciała.W każdym bądź razie będzie wyglądał imponująco, oryginalnie i pięknie w każdym wykonanym stylu, nawet jeśli będzie to realizm, blackwork czy trash polka. Tatuaż gołębia dobrze wygląda z różnymi elementami: kwiatami, wstążkami, napisami i wieloma innymi, które można wykonać w dowolnych odcieniach kolorystycznych. Klient ma możliwość tworzenia szkicu, który najbardziej mu się podoba oraz nadać mu specjalne znaczenie.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.