Tatuaż pingwin - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz pingwina?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z pingwinem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż pingwin

Na świecie istnieje ogromna liczba tatuaży, wykonywanych w zupełnie różnych stylach i technikach.


Wiele z tych tatuaży ma różne znaczenia:

 • Niektóre niosą ze sobą specjalną symbolikę,
 • Przyciągają szczęście i sukces;
 • Służą jako talizman dla ich właścicieli;
 • Lub służą wyłącznie do ozdoby ciała.
Tatuaż pingwin
Tatuaż pingwin
Tatuaż pingwin

Jednym z najbardziej pozytywnych tatuaży jest wizerunek pingwina.


Jak wszyscy wiedzą, pingwin jest ptakiem morskim, który ma skrzydła, ale nie potrafi latać, a także ma niezdarny sposób poruszania się. Zamiast tego pingwiny mogą poruszać się w wodzie niezwykle szybko i z gracją, pokonując ogromne odległości. Wygląd pingwina zawsze porusza ludzi: pingwiny to bardzo urocze, pozytywne, zabawne ptaki, ich niepowtarzalny kolor sprawia, że ​​wyglądają jak mali dżentelmeni. W tatuażu przedstawiającym pingwina nie ma żadnego negatywu, ich znaczenie przepełnione jest niezwykle pozytywnymi cechami. Osoby, które wybierają tego ptaka do tatuażu, są zazwyczaj przyjazne, towarzyskie, pozytywne i dobrze pracują w zespole. Również na tatuaż z pingwinem mogą decydować się osoby, których praca lub hobby związane są z komputerem. Wielu muzykom lub DJ-om podoba się obraz wesołego pingwina w słuchawkach.

Tatuaż pingwin
Tatuaż pingwin

Znaczenie
tatuażu pingwina

 • Jedną z ciekawych interpretacji pingwina jest chęć bycia popularnym, pokazania siebie dobrze w grze zespołowej, pingwiny oznaczają również zwinność i zaradność.
 • Pingwiny muszą przebywać w swoim rodzimym środowisku, aby czuć się pewnie i komfortowo. Na tej podstawie tatuaż pingwina symbolizuje miłość do domu, rodziny i przyjaciół.
 • Pingwiny są dość wytrzymałymi ptakami, często osiągają sukces, więc tatuaż może wskazywać na sukces właściciela i umiejętność pracy w zespole.
 • Jak wspomniano powyżej, ptaki te są niezdarne na lądzie, a w wodzie mają grację i szybkość. Mając taki talent, tatuaż pingwina oznacza zaufanie i pragnienie ukończenia pracy.
 • Inną pozytywną interpretacją wizerunku pingwina jest odporność na urazy, ludzie z tym motywem na skórze z reguły nie wiedzą, jak gromadzić w sobie złóść.
 • Tatuaże z pingwinem nie niosą agresji, są wypełnione pozytywem. Wiele osób kojarzy pingwina z życiowymi zmianami. Ten wyjątkowy ptak oznacza roztropność, spokój, samodyscyplinę i umiejętność panowania nad swoimi emocjami w każdej sytuacji.
 • Ze względu na powściągliwą kolorystykę ptak ten jest symbolem bogatego wewnętrznego świata człowieka. Wiele osób kojarzy pingwina z powściągliwością, umiejętnością okazywania życzliwości niezależnie od okoliczności.
 • Tatuaż z wizerunkiem pingwina symbolizuje energię i niestrudzenie właściciela tego wzoru na ciele.Wizerunek pingwina w tatuażu można wykonać w dowolnym kierunku i stylu, tatuaż jest równie odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Dziewczyny zwykle wybierają tatuaże z kreskówkowym pingwinem lub z parą pingwinów. Chłopaki wybierają bardziej realistyczne wykonanie ptaka, chociaż wielu woli również animację.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.