Tatuaży z aniołami - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz anióła?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z aniółem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaży z aniołami

Anioły są fantastycznymi stworzeniami duchowymi o wspaniałych skrzydłach.


Niemal każda religia w swoich legendach opisuje aniołów, posiadających nie tylko nieziemskie piękno, ale także niesamowitą moc. Wzory aniołów są bardzo popularne w branży tatuażu i cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kobiet i mężczyzn.

Tatuaż anioł ma specjalne znaczenie, które zmienia się w zależności od wybranego anioła. Istnieje kilka ich rodzajów: cherubiny, upadłe anioły, stróże i wróżki - każde z tych stworzeń niesie ze sobą określoną interpretację, o której opowiemy w tym artykule.

Tatuaży z aniołami

Znaczenie
cherubinów w tattoo

Cherubinowie to małe dziecięce postacie aniołów o złotych włosach i błękitnych oczach.


Uosabiają niewinność i czystość, a także chronią człowieka przed różnymi problemami. Najsłynniejszym cherubinem jest Kupidyn, dziecko z kręconymi lokami, które ma łuk i strzały złotego koloru. Kupidyn daje ludziom miłość, czystość i chroni przed nieodwzajemnioną miłością.

Dziecięce postacie aniołów z reguły są najczęściej wybierane przez dziewczyn, które chcą podkreślić swoją czystość.

Tatuaży z aniołami
Tatuaży z aniołami

Archaneli

Archaniołowie to najwyższe anioły wojownicy, przedstawiani z mieczami lub włóczniami.


Stworzenia te uosabiają ochronę człowieka i jego walkę z siłami ciemności. Jednocześnie walka toczy się nie tylko z siłami otaczającego świata, ale także z samym sobą. Na tej podstawie tatuaż przedstawiający archanioła uosabia ciągłą wewnętrzną walkę człowieka.

Tatuaży z aniołami
Tatuaży z aniołami
Tatuaży z aniołami

Upadły anioł

Upadłe anioły są istotami, które zostały ukarane wygnaniem z Raju.


Po wybraniu tego wzoru tatuażu człowiek mówi o popełnieniu błędu w przeszłości, który odebrał mu coś ważnego.

Można również natrafić na tatuaże z ciemnoskrzydłym aniołem. Mroczny anioł (Żniwiarz dusz) oznacza, że ​​człowiek boi się śmierci, a wykonany tatuaż przypomina mu na co dzień o każdym momencie w życiu, który musi sobie doceniać.

Wróżki

Wróżki

Wróżki przybyły do nas ze świata fantasy, w którym mieszka również wiele różnych elfów i aniołów.


Skrzydlate stworzenia ze świata fantasy symbolizują lekkość, niewinność i żartobliwość.

Tatuaży z aniołami
Tatuaży z aniołami

Skrzydła

Często w branży tatuażu pojawiają się wzory samych skrzydeł aniołów, które są niesamowicie popularne.


Skrzydła uosabniają ochronę człowieka i jego wolności. Niektórzy ludzie używają tego wzoru, aby podkreślić swoją więź z Bogiem. Złamane skrzydła wskazują na zmartwienie człowieka. Rozpostarte skrzydła uosabniają siłę i dobroć.

Dla kobiet taki tatuaż jest uosobieniem czułości, gdyż dla mężczyzn znakiem siły i ochrony.

Tatuaży z aniołami
Modlitwa anioła

Modlący się anioł jest jednym z najbardziej poszukiwanych tatuaży.


Wybierają go zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Interpretacja tego wzoru jest następująca: wzór pomaga wysłać do nieba swoją modlitwę za krewnych i bliskich, pozwala osiągnąć równowagę duchową, leczy ból po utracie bliskiej osoby.

Lot anioła oznacza odrodzenie, a rozłożone skrzydła (przed lotem) wskazują na gotowość do zmian.

Każda osoba, wybierając dla siebie obraz anioła, nadaje mu specjalne oznaczenie. Dla kogoś obraz oznacza duchowne pragnienia, świetlaną przyszłość, walkę z siłami Ciemności i tak dalej. Tatuaż z aniołem wybierany jest często jako talizman. Ale oprócz wszystkich powyższych punktów, wiele osób wybiera ten wzór wyłącznie z punktu widzenia estetyki, bez nadawania tatuażowi specjalnego znaczenia. W końcu tatuaż ze skrzydlatym stworzeniem zawsze wygląda bardzo delikatnie, efektownie i niezrównanie.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.