Graficzne szkice tatuażu - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Otrzymaj zniżkę na każdy Grafike

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z grafiką?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Graficzne szkice tatuażu

Sfera tatuaży artystycznych jest pełna różnorodnych szkiców, do wyboru do koloru.


Każdy może wybrać szkic dla siebie, w dowolnym kierunku i stylu. Obecnie istnieje wiele stylów tatuażu: old-school, new-school, dotwork, blackwork, sketch-tatuaż, trash-polka, abstrakcja, bioorganika, biomechanika i tak dalej. Wśród wielu stylów obrazy graficzne są bardzo poszukiwane.

Szkice w stylu „grafika” - jeden z najpopularniejszych stylów w branży tatuażu. Tatuaże w tym stylu wyglądają prosto, ale jednocześnie elegancko. Styl grafiki powstawał przez lata, a dziś cieszy się dużą popularnością w branży tatuażu.

Graficzne szkice tatuażu

Jak stworzono styl?

Istnieje opinia, że styl grafiki bierze swój początek z lat 70. i 80.


Oficjalne źródła mówią nam, że po raz pierwszy grafika pojawiła się w branży tatuażu w 2000 roku w Stanach Zjednoczonych. Założycielem tego stylu jest Duke Riley, który jest także twórcą pierwszego na świecie salonu tatuażu.

Styl graficzny jest podobny do grawerowania, mają one wiele wspólnego, chociaż są to dwa całkowicie różne style. Grawerowanie to już jest klasyka, a grafika to bardziej zmodernizowany, oryginalny styl. Tatuaże graficzne zachwycają wielu fanów na całym świecie, ten styl jest stale ulepszany, tatuatorzy wprowadzają innowacje do tego stylu.

Jak stworzono styl?
Graficzne szkice tatuażu

Jaka jest cecha stylu graficznego?

Najbardziej podstawową cechą tatuaży graficznych jest czerń.


Tatuaż w stylu „grafiki” wykonywany jest tylko za pomocą czarnego pigmentu, inne kolory w tym stylu nie pojawiają się, nawet szary odcień. Ponadto grafiki wyróżniają następujące kryteria: 

  • Tatuaż wykonuje się za pomocą schludnych, cienkich linii; 
  • Obraz jest tworzony z widocznymi, wyraźnymi cieniami; 
  • Bez rozmytych konturów; ma silne i widoczne kontury; 
  • Przewaga kształtów geometrycznych; 
  • Przewaga równoległych linii; 
  • Bez płynnych przejść.W razie potrzeby styl „grafiki” można łączyć z innymi stylami, na przykład z geometrią lub dotworkiem. Rezultatem jest wyjątkowy, oryginalny, i bardzo ciekawy obrazek na skórze.

Jaka jest cecha stylu graficznego?
Jaka jest cecha stylu graficznego?
Jaka jest cecha stylu graficznego?

Rozmaitość szkiców

Tatuaże w stylu „grafiki” są popularne wśród mężczyzn i kobiet, tylko fabuły i tematy są różne.


Kobiety z reguły wybierają szkice graficzne z wizerunkiem kwiatów, roślin, kotów. Dość często te szkice zawierają elementy geometrii. Ten tatuaż podkreśla osobowość twórczą, wrażliwość duszy.

Mężczyźni z kolei wybierają bardziej brutalne obrazy. Na przykład mogą to być zdjęcia dzikich zwierząt, takich jak: wilk, niedźwiedź, lew i tak dalej. Takie tatuaże podkreślają siłę właściciela, męskość i odwagę.

Jeśli nie możesz wybrać odpowiedniego szkicu, skonsultuj się ze specjalistą. Wykwalifikowany, doświadczony mistrz nie tylko pomoże ci wybrać szkic dla ciebie, specjalista wybierze również miejsce jego nakładania i odpowiedni rozmiar tatuaży, w którym tatuaż będzie wyglądał na tyle niesamowicie, jak to możliwe.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców